سنت پل Securian مالی کارکنان دریافت 7 درصد سود به اشتراک گذاری جایزه پس از 2019

Securian مالی کارکنان به اشتراک گذاری بیش از $15.1 میلیون دلار سود های پس از قوی 2019 که در آن شرکت شاهد 35 درصد افزایش در درآمد خالص.

برای کارکنان واجد شرایط در میان Securian را از 2900 همکاران این جایزه خواهد بود به ارزش حدود 7 درصد از حقوق خود را. که از 6.5% از سال 2018 سال مالی.

سنت پل-بر اساس شرکت منتشر مقدماتی آن 2019 نتایج در این شرکت سالانه کارمند نشست روز سه شنبه. در حدود 2200 کارکنان بسته بندی شده Ordway مرکز هنرهای نمایشی در نزدیکی Securian مقر.

Securian ساخته شده است که سود های کمک به کارکنان واجد شرایط بازنشستگی حساب برای 46 سال متوالی.

علاوه بر سود سالیانه-به اشتراک گذاری Securian نیز به طور کامل با بودجه کارفرما پرداخت می شود, طرح بازنشستگی برای کارکنان خود را. کارکنان واگذار شده در طرح بازنشستگی پس از پنج سال خدمات. مزایای آن و دیگر عوامل در Securian توانایی حفظ 95 درصد از کارکنان خود را در سال گذشته است.

“در سال 2019 ما تحویل داده شده بسیار عالی عملکرد سازگار با 140 سال سابقه برجسته قدرت مالی” کریس Hilger, Securian رئیس اجرایی گفت: در یک نسخه.

شرکت پرداخت 5.6 میلیارد دلار در قانونی مزایای به مشتریان است.

Securian که مبادرت به فروش بیمه و دیگر محصولات مالی تا به حال درآمد خالص در سال 2019 از $435 میلیون دلار 6.6 میلیارد دلار مجموع درآمد حاصل از افزایش 20 ٪ بیش از سال 2018 است. این شرکت گفت: درآمد خالص افزایش رانده شد قوی سرمایه گذاری سود.

این شرکت بالا-خط درآمد که مانع خاصی nonrecurring درآمد و توسط شرکت اصلی درآمد و اندازه گیری افزایش یافت 9 ٪ به $5.9 میلیارد دلار است. مجموع دارایی های تحت مدیریت رز 18 درصد به 93 میلیارد.

Securian را انتشار حسابرسی نتایج مالی و گزارش سالانه در اواخر ماه آوریل است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>