سنت پل ال Burrito Mercado بسته مینیاپولیس پاسگاه در سابق Pepito را

ال Burrito Mercado بسته شده است آن را در کوتاه زندگی می کردند مینیاپولیس پاسگاه.

“با تمام گمنام, آن را فقط بیش از حد” گفت: شرکت صاحب Milissa Silva-Diaz. “آن احساس نمی مانند ما تا به حال یک انتخاب است. اجازه دهید آن را در این راه بدون بحران ما خواهد بود برنامه ریزی bangin’ Cinco de Mayo برای روز سه شنبه.”

این سیلوا خانواده باز رستوران در ماه اوت سال 2018 در 4820 شیکاگو Av. S. مصرف بیش از دیرین خانه سابق Pepito خانواده رستوران مکزیکی که تا به حال بسته سال قبل است. رستوران اجاره فضای آن از ادی Landenberger و بخش جانسون با همکاری صاحبان مجاور پارک وی تئاتر است.

جانسون گفت که او دوست دارد با همکاری یک رستوران در کنار درب به پارک وی که در آن مردم می خوردن و آشامیدن قبل یا بعد از نشان می دهد. او فکر می کند که فضای جادار می تواند یک دارایی اگر قوانین اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن در های اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“اگر فرماندار اجازه می دهد رستوران ها برای باز نگه داشتن جداول شش فوت از هم جدا امید من این است که چون ال Burrito فضای بسیار بزرگ ما می تواند پیدا کردن یک pop-up است که به دنبال به رفتن” او گفت:.

در خیابان های شیکاگو محل بود نه Silvas’ اولین سرمایه گذاری در خارج از, St. Paul. خانواده قبلا عمل شاخه در شاکپی و در Midtown بازار جهانی در مینیاپولیس.

مانند بسیاری از مواد غذایی عملیات ال Burrito Mercado آغاز شد با مهاجران ماریا و توماس سیلوا باز 800 فوت مربع در بازار در سنت پل در سال 1979.

با کمک نسل بعدی Silvas خانواده کسب و کار بزرگ را به یک سمت غرب برجسته (در 175 Cesar Chavez سنت) در نهایت از جمله یک نانوایی دلی قصاب فروشگاه کافه تریا به سبک رستوران با سرویس کامل, رستوران بوفه پذیرایی عملیات و واردات فروشگاه.

ال Burrito Mercado در حال حاضر ارائه takeout و منظقه وانت از جمله Cinco de Mayo خانواده-شام سبک و گزینه های سان گری و مارگاریتا کیت.

“ما در حال تلاش برای ایجاد بهترین از آنچه که خواهد بود بسیار متفاوت Cinco de Mayo برای همه ما” گفت: سیلوا-Diaz. “همه ما نیاز به اتخاذ بهترین راه ما می توانیم.”

نویسنده کارکنان کریس هویت کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im