St. Paul رهبران در روز چهارشنبه گفت که آنها می خواهند جدید حمایت برای اجاره در شهرستان از جمله محدود کردن سپرده های امنیتی و مستاجر چک های پس زمینه و نیاز به صاحبخانه به اطلاع شهر قبل از آنها به فروش اموال.

“مسکن یک حق اساسی بشر,” معاون شهردار Jaime Tincher گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “وقتی که همه در جامعه ما می تواند دسترسی عادلانه مسکن همه ما فرزندان و همه خانواده های ما پایدار و نیروی کار ما قوی تر است و در کل جامعه ما امن تر است.”

Tincher و عضو شورای میترا جلالی اعلام کرد که سیاست های پیشنهادی که فرمان است که قبل از شورای شهر در هفته آینده. آنها پیوست توسط رئیس شورای امی Brendmoen اعضای شورا ربکا Noecker و جین شاهزاده کارکنان شهرستان و مستاجر طرفداران.

St. Paul شهردار ملوین کارتر بود و انتظار می رود برای پیوستن به کنفرانس خبری که در آن اعلام شد دوشنبه بود اما دور از محل کار پس از تولد دخترش Amila Maelle کارتر در اوایل روز سه شنبه.

برخی از پیشنهادات آینه سیاست که مینیاپولیس شورای شهر به تصویب رسید در سال های اخیر است. با مستاجرها ساخت تا اکثریت ساکنان دو شهر رهبران بر این باورند یکی از راه های مبارزه با بحران مسکن است که برای تقویت قدرت مستاجران برای پیدا کردن آپارتمان و اقامت در آنها است.

این St. Paul شورای شهر را تا مستاجر حفاظت فرمان مارس 11 و به احتمال زیاد رای در آن در اوایل ماه آوریل. اگر تایید, فرمان خواهد اثر را در ژانویه 2021.

این فرمان نشان دهنده سال کار در سراسر شهرداری دولت گفت: جلالی که یک مستاجر خودش.

آن را ایجاد پنج الزامات مورد نیاز برای صاحبخانه: ارائه اطلاعات در مورد اجاره حقوق و مسئولیت در امضای اجاره نامه; شارژ بیش از یک ماه اجاره به عنوان سپرده; با استفاده از استاندارد معیارهای غربالگری یک مستاجر اجاره جنایی و تاریخ اعتبار; هشدار به شهر قبل از قرار دادن اموال در بازار; و به علت فقط برای nonrenewal اجاره و یا فسخ اجاره.

مرکزی دبیرستان ارشد Naysha پنجه که مستاجر و سازمان با Frogtown انجمن محله صحبت در کنفرانس خبری گفت: داستان یک مستاجر که مجبور شد برای حرکت بعد از او اجاره شده بود تمدید نشد.

“این برای او ایجاد مشکلات بزرگ است و نه فقط پول و یا زمان برای پیدا کردن یک محل جدید بلکه از لحاظ عاطفی آسیب رساندن به لگد از خانه او بدون هیچ دلیل روشنی” پنجه گفت. “همه از این می تواند اجتناب شده است.”

به سادگی فرمان, St. Paul مقامات برگزار شد 14 تعامل جامعه وقایع و صحبت کرد مستاجرها صاحبخانه صاحبخانه ها و سازمان ها.

جلالی گفت: او می بیند فرمان به عنوان یک قطعه از این شهر بزرگتر تلاش برای حفظ مستاجرها از دست دادن خانه های خود. بیش از نیمی از St. Paul ساکنان مستاجرها و آنها نامتناسب مردم از رنگ.

“ما انجام شده قابل شهرستان تلاش برای تولید و حفظ بیشتر مسکن” جلالی گفت. “من از دیدن این جامع مستاجر حمایت به عنوان بخشی از پرداختن به افزایش جابه جایی نگرانی در سنت پل به همان اندازه مهم است و بخشی از یک مقدار بزرگتر شهرستان استراتژی است که فوق العاده لازم است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de