St. Paul به پرداخت $95K به حل و فصل ناشنوا زن کت و شلوار تبعیض

شهر سنت پل پرداخت خواهد شد $95,000 به حل و فصل یک مورد آورده توسط یک زن ناشنوا که گفت: St. Paul اداره پلیس نمی کند و او را با یک مترجم واجد شرایط زمانی که او سعی به فایل های داخلی به اتهام تجاوز.

این شهر به تصویب شورای حل چهارشنبه با Catrina هوپر که ثبت دو پرونده های حقوقی علیه این شهر ادعا نقض قانون آمریکایی های معلول فدرال توانبخشی عمل و مینه سوتا حقوق بشر عمل می کنند. در علاوه بر این به پرداخت حل و فصل نیاز به اداره پلیس ارائه مترجمین خبره در زبان اشاره آمریکایی.

پرونده های حقوقی نیز متهم این شهرستان از نقض 2013 حل و فصل مربوط به یک مرد ناشنوا که گفت او بدرفتاری شد و پس از درخواست برای ارتباطات نوشته شده در ترافیک متوقف شود. مرد داگلاس Bahl ادعا کرد که یک درگیری در گرفت که در آن او با اسپری یک ماده شیمیایی محرک و کشیده از وسیله نقلیه خود را.

با توجه به شکایت ثبت شده در شهرستان رمزی دادگاه منطقه هوپر درخواست مجرب زبان اشاره آمریکایی (ASL) مترجم برای یک 2014 جلسه که در آن او برنامه ریزی شده به فایل های داخلی حمله به اتهامات علیه او ، اداره پلیس ارائه یک افسر بود که یک مترجم واجد شرایط با وجود هوپر را اعتراض. زمانی که هوپر رفت به ایستگاه پلیس به پرونده او را به اتهام افسران بازداشت او در ارتباط با حمله و نه ارائه یک مترجم واجد شرایط برای برقراری ارتباط در طول بازداشت.

پس از هوپر از زندان آزاد شد شکایت گفت: او سعی کرد دوباره به پرونده حمله های داخلی شارژ و یک بیانیه است. افسران پلیس به نام او چند بار دعوت او به بازگشت به بخش و از او شکایت. هنگامی که او انجام داد, ماموران او را دستگیر و دوباره و دوباره فراهم نیست یک مترجم شکایت گفت.

“به عنوان یک نتیجه از متهم در اقدامات شکست خود را به قانون و سیاست های آن و شیوه های شاکی رنج می برد و همچنان به رنج می برند, عاطفی, آسیب, از جمله, اما نه محدود به تحقیر و خجالت و اضطراب” شکایت گفت.

اسناد دادگاه نشان می دهد هوپر, 47, به اعدام محکوم شد بزه حمله در سپتامبر 2014.

هوپر و او را وکیل در مینه سوتا ناتوانی مرکز قانون نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

این شهر را تکذیب هوپر را با اتهامات با توجه به توافق حل و فصل. سخنگوی اداره پلیس استیو Linders مراجعه کننده به نظر دادستان شهرستان ،

تحت Bahl حل و فصل اداره پلیس موافقت به ارائه واجد شرایط ASL مترجمین و آموزش کارکنان خود را در نیازهای ارتباطی افراد ناشنوا یا سخت شنوا. تحت هوپر حل و فصل بخش سیاست اصلاح خواهد شد به دولت به صراحت که این اداره تنها با استفاده از گواهی ASL مفسران در برنامه ریزی مصاحبه ها و جلسات. سرپرستان آموزش داده خواهد شد در به روز رسانی سیاست به عنوان تمام کارکنان جدید برای چهار سال آینده.

“در حالی که این حل و فصل رسیده بود برای جلوگیری از طولانی دادخواهی” دادستان شهرستان Lyndsey اولسون در بیانیه ای گفت: روز شنبه “آن را نیز فراهم می کند یک فرصت برای گسترش شهر سیاست برای اطمینان از ما بهتر در پاسخ به نیازهای هر کس در جامعه ما است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im