St. Paul معلمان اعتصاب مجموعه تاریخ; مذاکرات جمعه

St. Paul معلمان و کارکنان پشتیبانی اعضای خود را به اعتصاب مارس 10 مگر اینکه معامله رسیده است در مذاکرات از سرگیری جمعه.

هیئت اجرایی St. Paul فدراسیون از مربیان (SPFE) اعلام کرد که تاریخ چهارشنبه صبح به عنوان اعضای toted نشانه های فشار برای سلامت روان و چند زبانه پشتیبانی در اینجا اطلاعاتی در خارج از مدارس districtwide.

معلم اتحادیه در ابتدا مجموعه ای از اعتصاب برای یک روز زودتر, اما اداره خدمات میانجی گری گفت که مورد نیاز برای 10 روز اعتصاب اطلاع رسانی به معنی اعتصاب مجاز نیست تا مارس 10.

“ما مخالف با این تفاسیر اما به جلو حرکت خواهد کرد و تمرکز بر مذاکره یک قرارداد است که به دانش آموزان و مربیان مدارس سزاوار آنها گفت:” نیک فابر جمهور از سنت پل فدراسیون از مربیان است.

در Adams اسپانیایی مدرسه غوطه وری در غرب پایان فابر اذعان کرد که حملات می تواند ترسناک برای همه و مخل به خانواده به عنوان به خوبی.

“اما آنها باید بدانند که معلمان در حال انجام این کار است زیرا آنها در حال مبارزه برای بچه های خود را,” او گفت:.

در منطقه مرکزی سرپرست جو Gothard گفت: آنها متعهد به واسطه معامله قبل از اعتصاب تاریخ.

“منطقه متعهد به مذاکره با حسن نیت تا زمانی که قرارداد را می توان بر اساس توافق است که عادلانه به ما مربیان عادلانه با دیگر اتحادیه قرارداد است و مسئول به مالیات دهندگان سنت پل” او گفت:. “ما بسیار نا امید ما مربیان ادامه مسیر به سمت یک اعتصاب.

“من می توانم به شما اطمینان دهم این منطقه در حال انجام همه چیز ممکن است برای رسیدن به یک توافق قبل از اعتصاب اتفاق می افتد” او در بیانیه ای گفت:. “من با اعتماد به نفس باقی می ماند که پیشرفت خواهد بود ساخته شده در طول میانجیگری برای جلوگیری از اخلال در همه چیز اتفاق می افتد در مدارس ما.”

اتحادیه و منطقه باقی مانده تقسیم بر جبران خسارت به عنوان به خوبی به عنوان SPFE طرح های پیشنهادی برای افزایش دانشجو و معلم پشتیبانی می کند.

در صدر فهرست پیشنهادی ایجاد سلامت روحی و روانی تیم در هر ساختمان است. در زیر است که پیشنهاد هر تیم شامل یک مددکار اجتماعی و مشاور و پرستار و رفتار مداخله متخصصان و منطقه خواهد استخدام بیشتر روانشناسان ،

Gothard گفته است که مطالبات بیش از آنچه هیئت مدیره مدرسه برای بودجه اتحادیه جدید معامله: $9.6 میلیون دلار در هزینه های جدید بیش از دو سال است. اما او اضافه کرد: این منطقه مایل به سرمایه گذاری اضافی $1.2 میلیون در سلامت روان پشتیبانی از districtwide.

حدود یک هفته پیش دو سوم از SPFE را حدود 3,550 اعضا رای به رهبران اجازه تماس با اعتصاب و هیئت اجرایی اعلام کرد و سپس آن را مجموعه ای از یک اعتصاب در تاریخ این هفته است. که صبح روز چهارشنبه به عنوان اعضا و حامیان آنها برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد اتحادیه خواست در طول اطلاعاتی اینجا قبل از شروع مدرسه در روز است.

در علاوه بر این به روز جمعه میانجیگری جلسه دو طرف در حال برنامه ریزی برای دیدار در مارس 5 و 6. Gothard گفت: در یک پیام به کارکنان که در این منطقه نیز ساخته شده است که درخواست رسمی برای اضافه کردن جلسات شنبه و یکشنبه و که او کارگردانی کرده است چانه زنی اعضای تیم خود را روشن تقویم به آماده شدن برای مذاکرات.

“ما آماده مذاکره در 24 ساعت شبانه روز در تلاش صادقانه برای جلوگیری از اعتصاب,” او گفت:.

در آن e-mail به اعضای هیئت اجرایی گفت: برنامه ریزی شده مذاکرات: “یک گروه کوچک نیز دیدار این شنبه برای بحث در مورد آموزش و پرورش ویژه. جلسات بیشتر در آثار هستند.”

اتحادیه چالش های برنده شدن استخدام های جدید و افزایش دستمزد هنگامی که منطقه در تلاش است با کاهش ثبت نام و تمدید بودجه فشار. یک نظرسنجی منتشر شده توسط یک گروه لابی گری در هفته گذشته گفت: St. Paul انتظار یک $9.9 میلیون کسری در 2020-21.

Gothard نیز بوده است در این مورد که این منطقه با کمبود بودجه روبرو است توسط بیش از 80 میلیون دلار در سال توسط دولت های ایالتی و فدرال برای آموزش و پرورش ویژه و سایر خدمات است.

در مصاحبه اخیر خود نیک فابر اتحادیه رئيس جمهور گفت: از منطقه مخمصه: “ما با کمبود بودجه روبرو? کاملا.”

اما او گفت که این اتحادیه و منطقه ای نیز باید اهداف مشترک آنها باید برای رسیدن به. وی افزود: او می تواند نشان می دهد ایده های در مورد چگونه منطقه مذاکره کنندگان می تواند چیزهایی اتفاق می افتد اما او نمی خواهند به انجام کار خود را بیش از حد.

“آنها در حال فکر کردن خلاقانه,” او گفت:.

در موضوع پرداخت این منطقه ارائه شده است 1.5% و 2% افزایش بیش از دو سال و SPFE است که به دنبال 3.4 ٪ و 2٪.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>