St. Paul معلمان بازگشت به کار بعد از ظهر جمعه پس از سه روز اعتصاب که زندگی مختل و ارسال هزاران نفر راهپیمایی در خیابان ها.

این اتحادیه معلمان و مدرسه منطقه اعلام کرد یک معامله حدود 4 صبح جمعه یک روز پس از از سرگیری مذاکرات در خواست رژیم صهیونیستی است. تیم Walz. کلاس های در حال برنامه ریزی برای از سرگیری روز دوشنبه.

در دبیرستان مرکزی ماشین پر پارکینگ به معلمان بازگشت به کار و قرمز و سفید و دستک نشانه پر شد به نزدیکی زباله می تواند. در داخل مدرسه تنقلات انباشت اشیاء بدست آمده تا با ورود و معلمان با پوشیدن لباس قرمز خوش استقبال یکدیگر است.

چند تن از معلمان گفت: آنها خوشحال به بازگشت به ساختمان با وجود دانستن دقیقا همان چیزی است که اتحادیه موافقت کرده بود.

“من حدس می زنم من احساس نمی مانند آن را بیش از” گفت: Brian ناکس که می آموزد تولید موسیقی. “من فکر می کنم ما فقط شروع به ساخت نقطه ما در تلاش بودند.”

نیک فابر, رئیس جمهور, St. Paul فدراسیون از مربیان (SPFE) گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که اتحادیه مذاکره “از توافق آزمایشی که ما افتخار” از جمله افزایش دستمزد و کارکنان بیشتر است. اما او تاکید کرد که معلمان آماده شدند برای ماندن در اعتصاب خطوط و که آنها را ادامه خواهد داد سازماندهی.

“من می خواهم برای روشن باشد,” او گفت:. “تنها چیزی که قادر به متوقف کردن آنها را و آنها را آهسته جهانی همه گیر.”

در ستاد منطقه, مدرسه, مدیره رئیس Marny منتظر به نام دو روز گذشته “دردناک و طاقت فرسا برای جامعه ما” و سرپرست جو Gothard عذرخواهی به دانش آموزان و خانواده ها است.

“شما تکیه می کنند من منجر به این منطقه و ارائه پشتیبانی لازم برای ارائه آموزش عالی به فرزندان خود” Gothard گفت. “من می دانم که این روز شما منتظر ما برای نهایی کردن این قرارداد شده اند به چالش کشیدن.”

با ویروس های مربوط به تعطیلی مدارس و افزایش سطح ملی آن را بهترین برای همه به حل و فصل این اتحادیه گفت: در انتشار اخبار زود جمعه. اما فابر نشان داد در انتشار است که ایران سقوط کوتاه از آنچه این اتحادیه خواست و او را متهم رهبران منطقه از بازی سیاست با COVID-19 بحران های حفاری در در چانه زنی جدول و قرار دادن “خود به خود غرور قبل از بهداشت و سلامتی, St. Paul دانش آموزان و مربیان است.”

در منطقه کنفرانس خبری Gothard تحت فشار قرار دادند.

“من نمی خواهد اجازه می دهد حواس پرتی مانند COVID-19 چیزی است که یک بیماری همه گیر در سراسر دنیا به لکه دار کردن آنچه که ما انجام شده در مذاکرات” او گفت:. “آن را تداخل با مذاکرات ما در همه.”

معامله با هم آمدند و در پایان یک هفته است که در آن رهبران اتحادیه رفت و از تماشاگران به شرکت کنندگان کامل در ملی #RedforEd جنبش است که تعطیل کردن مدارس برای افزایش معلم پرداخت و در سنت پل را مورد پشتیبانی برای دانش آموزان است. اعتصاب منطقه را برای اولین بار در بیش از 70 سال به خود جلب کرد و دولت ملی توجه است.

“سنت پل مربیان ایستاده بود تا برای بچه های خود را در وسط یک بیماری همه گیر به صندوق آینده ما و آنها را حمایت آنها سزاوار” فدراسیون معلمان آمریکا رئیس جمهور Randi واینگارتن که بسیج با معلمان در روز سه شنبه در بیانیه ای گفت:.

هر دو فابر و Gothard کاهش یافته است به جزئیات خاص در مورد قرارداد دو ساله. Gothard گفت: پرداخت افزایش خواهد شد در حدود 1.5 درصد در سال جاری و 2 درصد در سال آینده.

این اتحادیه گفت: مقابله آمریکا و اجتماعی کارگران و پرستاران و روانشناسان و متخصصان مداخله — همه بخشی از سلامت روان پشتیبانی از آن ذکر شده به عنوان اولویت خود را — به عنوان به خوبی به عنوان اضافی کارکنان چند زبانه, اعضای بیشتر کنترل ویژه آموزش و پرورش به حجم کار و توسعه در رویکرد به دانشجوی این رشته که با استرس رابطه-ساختمان بیش تنبیهی مراحل — همچنین به عنوان شناخته شده ترمیمی شیوه های.

دو طرف همچنین توافق کردند به فشار برای توقف در مدارس است که باید کمک به کاهش ثبت نام در سنت پل و به نوبه خود کاهش کمک های دولتی به دولت دومین منطقه.

Gothard ذکر کرده کاهش ثبت نام و underfunding توسط دولت های ایالتی و فدرال به عنوان دلایل این منطقه نمی تواند به عقب اتحادیه خواسته است که او گفت: بالغ بر بیش از 50 میلیون دلار در هزینه های افزایش یافته.

“مدارس ما به شدت با کمبود بودجه روبرو شده و ما می دانیم که” فابر گفت. “اما در پایان روز از آنچه كه در جدول است و با توجه به این که بافت این منطقه هنوز بودجه و هنوز هم برخی از گلدان از پول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de