St. Paul معلمان و حمایت از کارکنان اجازه اعتصاب

St. Paul معلمان و کارکنان پشتیبانی اعضای رای دادند روز شنبه به اجازه اعتصاب علیه دولت دومین منطقه — دومین بار به عنوان بسیاری از چانه زنی چرخه آنها گرفته ایم که عمل است.

رهبران اتحادیه در حال حاضر می توانید از یک اعتصاب با 10 روز اطلاع و برنامه ریزی برای اعلام تاریخ بعدی هفته.

“هیچ کس می خواهد به اعتصاب, اما, St. Paul مربیان تغذیه می شوند” نیک فابر, رئیس جمهور, St. Paul فدراسیون از مربیان (SPFE) گفت: در انتشار اخبار. “رهبران منطقه نیست گوش دادن به مردم که دانش آموزان ما بهترین — مربیان و پدر و مادر هستند که با آنها هر روز است.”

سرپرست جو Gothard ابراز ناامیدی و گفت: این منطقه در یک نقطه سخت مالی.

نزدیک به دو سوم از SPFE را حدود 3,550 اعضای رای دادند و از کسانی که رای دادند 82 درصد رای به اجازه اعتصاب اتحادیه گفت. روز جمعه فابر کاهش یافته و به تعداد اعضای رای و در برابر گفته او شده است می خواهم مجاز به صحبت می کنند تنها حدود درصد.

این رای به دنبال میانجیگری جلسه روز شنبه طی آن SPFE گزارش “هیچ حرکت قابل توجهی” در اولویت است که شامل ایجاد سلامت روحی و روانی تیم در هر ساختمان و افزایش حمایت از خانواده های چند زبانه.

دو طرف همچنین تفاوت در پرداخت با منطقه ارائه 1.5 ٪ و 2 ٪ افزایش بیش از دو سال و SPFE دنبال 3.4% و 2% افزایش حقوق و دستمزد.

مذاکرات آغاز شد در بهار گذشته و پیدا کردن اتحادیه دوباره — برای پنجمین بار متوالی با قرارداد دوره — به کارگیری یک استراتژی شناخته شده به عنوان “چانه زنی برای منافع مشترک است.” که به معنی هل دادن برای شرایط کاری بهتر برای معلمان و افزایش حمایت از دانش آموزان — بیشتر مشاوران و مددکاران اجتماعی و مانند آن.

ولسوالی می گویند طرح های پیشنهادی از جمله تجاوز مدیریتی حقوق و هزینه نیز هست.

دو سال پیش زمانی که SPFE آورده و منطقه را در آستانه یک اعتصاب دو طرف در نهایت به توافق برای استخدام 30 معلمان زبان انگلیسی زبان آموزان و 23 نفر به کار ویژه ای با آموزش و پرورش دانش آموزان است. منطقه گفت: آن را قادر به ماندن در آن هدف از محدود کردن هزینه های جدید پس از آن به 4.5 میلیون دلار بیش از دو سال با پیروزی سازش در مناطق دیگر قرارداد. معلمان دریافت 1% پرداخت هر سال افزایش می یابد.

برای زمان چانه زنی منطقه گفته است که حدود 9.6 میلیون پول جدید در دسترس بیش از دو سال برای SPFE عضو است که در علاوه بر این به معلمان نیز شامل دستیاران آموزشی و مدرسه و جامعه خدمات حرفه ای.

Gothard گفت: این منطقه ارائه شده در این هفته به سرمایه گذاری اضافی 1.2 میلیون دلار در زمینه بهداشت روان با پشتیبانی از. این پیشنهاد را پوشش می دهد districtwide تلاش اما نه ساختمان-سطح پشتیبانی پیشرو SPFE به توصیف آن به عنوان “توهین به مربیان است که در حال تلاش برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان.”

در تهیه بیانیه Gothard گفت: “ما بسیار نا امید ما مربیان ادامه مسیر به سمت یک اعتصاب. ما دانش آموزان و خانواده ها و همکاران و جامعه انتظار همه ما به همکاری با یکدیگر و جلوگیری از اعتصاب و این چیزی است که من متعهد به انجام.

“به عنوان سرپرست و به عنوان یک SPPS پدر و مادر من می دانم که عدم اطمینان که صحبت از اعتصاب به ارمغان می آورد به ما دانش آموزان و خانواده ها و جامعه” او ادامه داد. “من می توانم به شما اطمینان دهم این منطقه در حال انجام همه چیز ممکن است برای رسیدن به یک توافق قبل از اعتصاب اتفاق می افتد.”

Gothard گفت که او تا منطقه دستور چانه زنی اعضای تیم به آماده برای میانجیگری در یک لحظه متوجه, از جمله در شب و تعطیلات آخر هفته.

بعدی جلسه برنامه ریزی شده است که در 5 مارس.

پس از مذاکره قبلی خود را دو سال مقابله منطقه و مربیان تیمی در سال 2018 را به نفع خود رای دهندگان تصویب اضافی مالیات بودجه که در سال جاری انتظار می رود را در $17.3 میلیون نفر است.

اما ثبت نام گلایه باقی بماند. در این سال, St. Paul بیش از یک پیش بینی از دست دادن 625 دانش آموزان توسط اضافی 323 و در نتیجه $4.4 میلیون درآمد ضربه به 2019-20 بودجه. سال آینده این منطقه مواجه است $9.9 میلیون دلار کسری بودجه با توجه به بودجه نظرسنجی منتشر شده در این هفته توسط انجمن شهری مناطق آموزش و پرورش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>