St. Paul مدارس دولتی کلاس های لغو شده امروز به دلیل اعتصاب معلمان این مدرسه منطقه گفت: اوایل صبح روز سه شنبه.

منطقه اطلاع والدین از طریق توییتر در 3:30 a. m., St. Paul فدراسیون از مربیان گفت: در آن خود را به صدای جیر جیر آن آغاز خواهد شد در اینجا 7 صبح

این شکستن به روز رسانی اخبار. داستان قبلی شرح زیر است:

مذاکره کنندگان برای St. Paul مدارس دولتی و اتحادیه به نمایندگی از معلمان خود در ادامه بحث به شب جمعه امید جلوگیری از اعتصاب منطقه برای اولین بار پس از سال 1946.

حدود 9:45 p. m. منطقه texted پدر و مادر به آن می گویند باقی مانده امیدواریم به توافق رسیده باشد می تواند اما اگر یک اعتصاب بودند نام آن را به اطلاع پدر و مادر و کارکنان 5 صبح سه شنبه.

این اعتصاب آزمایشی برای روز شنبه لغو خواهد طبقات و نیروی والدین را جایگزین برنامه های خود را برای کودکان است. اعتصاب نیز قرار بود در این منطقه در مرکز یک جنبش ملی از مربیان سازماندهی مبارزه برای دستمزد بهتر و منابع بیشتر برای دانش آموزان — که بسیاری از آنها می گویند نیاز بهداشت روانی پشتیبانی می کند.

دوشنبه مشخص ششمین روز متوالی از میانجیگری. اتحادیه — سنت پل فدراسیون از مربیان (SPFE) — شروع روز گفته شده است: “هیچ حرکت قابل توجهی” در اولویت های خود را در حالی که منطقه به دنبال ایستادگی در بودجه پارامترهای تعیین شده برای همه از آن چانه زنی واحد است.

در اواخر بعد از ظهر اتحادیه اجرایی هیئت مدیره به اتفاق آرا رد سرپرست جو Gothard درخواست برای داوری که او به عنوان یک راه برای “جلوگیری از یک حمله و نگه داشتن دانش آموزان ما در مدرسه است.”

این اتحادیه گفت: پس از آن آماده شد برای رفتن همه شب. نیک فابر فدراسیون رئیس جمهور گفت: آن خواهد بود تا به منطقه به انصراف از کلاس.

در ابتدا SPFE دنبال سلامت روانی تیم در هر ساختمان — 300 کارکنان بیشتر توسط منطقه تعداد در هزینه $30 میلیون دلار در سال — به عنوان به خوبی به عنوان 50 مترجم به کار با دانش آموزان و خانواده ها به همراه کارکنان اضافی برای کار با ویژه-آموزش و پرورش دانش آموزان است.

روز یکشنبه Marny منتظر این مدرسه هیئت رئیس انتشار بیانیه ای گفت: هیئت موافقت کرد که دانش آموزان نیاز به حمایت اضافی اما اعضا نیز تا به حال برای مدیریت بودجه است.

او گفت: SPFE مطالبات را به خطر اندازد منابع برای دیگر اتحادیه های کارگری در منطقه و نیروی کاهش به برنامه ها و نیازهای دیگر.

“واقعیت این است که هیچ راز قابلمه پول جایی پنهان شده,” او نوشت.

این اتحادیه در حال حاضر آغاز شده بود بسیج جامعه پشتیبانی می کند. یک Facebook گروه “ظهور تا با سنت پل مربیان” ایجاد شد و شامل برنامه های راهپیمایی و تجمع آن آغاز خواهد شد در 3 p. m. روز شنبه در جهانی هنر علاوه فوقانی دانشگاه 810 کاخ Av., و در نهایت در ستاد منطقه.

در میان سخنرانان مجموعه به حضور شد و دولت ملی و رهبران اتحادیه که در صبح روز دوشنبه در کنفرانس خبری تقدیر SPFE برای به رسمیت شناختن است که یک صدای جمعی مورد نیاز بود به کودکان خدمات آنها نیاز دارند.

آنها صحبت کرد و هم از حرکت های سیاسی ساختمان در سراسر کشور باعث خبرنگار بپرسید اگر آنها برنامه ریزی شده به ورودی در یک فدراسیون تصمیم به اعتصاب.

“‘محلی’ قدرت در اینجا” پاسخ لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش و پرورش. “ما در حال کشیدن هر رشته اینجا. آنها هستند که در جدول نشسته.”

این SPFE ذکر شده برخی از گزینه های مراقبت از کودک در وب سایت خود — www.spfe28.org — از جمله سه St. Paul پسران و دختران باشگاه مکان های که اتحادیه می گوید صرف هزینه پذیرش در طول اعتصاب.

آنها را در خدمت صبحانه و ناهار و ارائه برنامه های علمی.

به عنوان پارک وحش و YMCA خواهد ارائه برنامه های مراقبت از کودکان و قرص و ماهی را در خدمت وعده های غذایی مختلف در کلیسا مکان در منطقه اتحادیه اروپا گفت.

با توجه به شهر St. Paul وب سایت پارک ها و تفریح اداره و کتابخانه های عمومی نیز خواهد ارائه منابع برای دانش آموزان است. مراکز تفریحی که معمولا باز در 2 p. m. به جای خواهد باز در 1 p. m. کتابخانه های عمومی خود را حفظ خواهد ساعت به طور منظم. برخی از مراکز تفریحی و کتابخانه ها نیز به ارائه وعده های غذایی این شهرستان گفت.

 

کاترینا Pross دانشگاه مینه سوتا در انتساب برای استار تریبیون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im