St. Paul رئیس پلیس تاد Axtell قرار گرفته و به دور خود تیغ. در حال حاضر افسران می تواند بیش از حد.

گروه چهارشنبه اعلام کرد که این شل شدن نظافت شخصی محدودیت برای افسران قسم خورده که بلند ممنوع faintest اثری از 5 ساعت سایه.

اگر چه Axtell قبلا مخالف این ایده از پلیس ریش رتبه-و-فایل کارکنان درخواست تغییر او را متقاعد به تجدید نظر.

“به اعتقاد من این مهم است که به گوش دادن به نیروی کار ما تغییر با زمان و اجازه می دهد تا ما افسران سبک شخصی به درخشش از طریق هر زمان که ممکن است” Axtell نوشت داخلی, ضبط خبرنگاری. “پس از همه, ما همه منحصر به فرد انسان درست مثل مردم ما خدمت می کنند.”

St. Paul پلیس رئیس فدراسیون پل Kuntz تحسین این تصمیم گفت: این اجازه می دهد تا بیشتر از آزادی بیان است. بدون ریش سیاست حکومت تمام 21 سال او زور گفت.

“مقدار زیادی از آن می افتد در سنت” Kuntz گفت: از طولانی-برگزار ظاهر استاندارد. “برخی از افراد فکر [ریش] عدم حرفه ای است.”

مینیاپولیس پلیس ساخته شده مشابه سوئیچ به نظافت خود دستورالعمل در بهار گذشته. رئیس Medaria Arradondo توافق اجازه می دهد تا پرسنل گروه به پوشیدن “منظمی کمرنگ و مرتب” ریش و goatees بر اساس محاکمه پس از درخواست از افسران که با اشاره به تغییر هنجارهای اجتماعی.

این سیاست رسمی در این سال ها و ده ها تن از افسران را پس گرفته شده استفاده از آن گفته سخنگوی جان سالمند.

در St. Paul, خاص, تراش, محدودیت هنوز هم وجود دارد. ریش goatees و خط ریش باید در ظاهر و نه تجاوز ¾ اینچ طول دارد با توجه به دستورالعمل وزارت. اعضای گارد احترام هستند و نیاز به پاک تراشیده در حالی که انجام وظایف رسمی و صورت و مو مجاز نیست برای تیم SWAT, اعضای, به طوری که خود را گاز ماسک مناسب و ایمن.

بالا برنج نیز حق را به طور موقت به منع ریش و goatees در طول رویدادهای خاص.

این حرکت قرار می دهد سنت پل در خط با دیگر سازمان های پلیس در سراسر کشور تبدیل شده اند که بخشنده تر از خالکوبی و سوراخ — یک بار در نظر گرفته تابو در اجرای قانون — به عنوان آنها سعی می کنند برای جذب جوان استخدام.

“حرفه ای هر دو در اینجا در مینه سوتا و در سراسر کشور در استخدام بحران گفت:” اندی Skoogman, مدیر اجرایی, مینه سوتا, Chiefs of Police Association. به عنوان بخش دنبال نسل بعدی از افسران Skoogman انتظار بیشتر روسای تکیه بر “تغییر سیاست که نیست و کاهش استانداردهای حرفه ای اما آیا افزایش تعداد متقاضیان جوانتر … و کمک به حفظ آنها است.”

در روز پنج شنبه Axtell ارسال شده یک عکس از خود در Facebook ورزشی شف. این اولین بار او را رشد ریش در کار حرفه ای خود را.

“افسران بیشتر relatable زمانی که آنها خود را,” او گفت: استار تریبیون “و آنها را بیشتر به احتمال زیاد خود را اگر آنها احساس راحت با راه آنها نگاه کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im