مذاکره کنندگان برای St. Paul مدارس دولتی و اتحادیه به نمایندگی از معلمان آن بودند در میانجیگری شنبه به امید جلوگیری از اعتصاب منطقه برای اولین بار پس از سال 1946.

این منطقه با ارسال یک متن برای پدر و مادر که توافق شده بود به اواخر دوشنبه شب. منطقه گفته است که “امیدوار” به توافق می رسید دوشنبه شب اما آن را به اطلاع پدر و مادر و کارکنان 5 صبح سهشنبه اگر مدرسه است.

این اعتصاب آزمایشی برای روز شنبه لغو خواهد طبقات و نیروی والدین را جایگزین برنامه های خود را برای کودکان است. اعتصاب نیز قرار بود در این منطقه در مرکز یک جنبش ملی از مربیان سازماندهی مبارزه برای دستمزد بهتر و منابع بیشتر برای دانش آموزان — که بسیاری از آنها می گویند باید در سلامت روان پشتیبانی می کند.

دوشنبه مشخص ششمین روز متوالی از میانجیگری. اتحادیه — سنت پل فدراسیون از مربیان (SPFE) — شروع روز گفته شده است: “هیچ حرکت قابل توجهی” در اولویت های خود را در حالی که منطقه به دنبال ایستادگی در بودجه پارامترهای تعیین شده برای همه از آن چانه زنی واحد است.

در اواخر بعد از ظهر اتحادیه اجرایی هیئت مدیره به اتفاق آرا رد سرپرست جو Gothard درخواست برای داوری که او به عنوان یک راه برای “جلوگیری از یک حمله و نگه داشتن دانش آموزان ما در مدرسه است.”

این اتحادیه گفت: آن آماده شد برای رفتن همه شب. نیک فابر, فدراسیون, رئیس جمهور گفت که تصمیم گیری در زمانی که برای تصمیم گیری در مورد کلاس های روز سه شنبه خواهد بود تا به منطقه.

در ابتدا SPFE دنبال سلامت روانی تیم در هر ساختمان — 300 کارکنان بیشتر توسط منطقه تعداد در هزینه $30 میلیون دلار در سال — به عنوان به خوبی به عنوان 50 مترجم به کار با دانش آموزان و خانواده ها به همراه کارکنان اضافی برای کار با ویژه-آموزش و پرورش دانش آموزان است.

روز یکشنبه Marny منتظر این مدرسه هیئت مرجعیت و گفت: در یک بیانیه نوشته شده است که هیئت مدیره موافقت کردند که دانش آموزان نیاز به حمایت اضافی, اما آنها نیز واگذار شده توسط مالیات دهندگان برای مدیریت بودجه است.

او افزود: SPFE مطالبات را به خطر اندازد منابع برای دیگر اتحادیه های کارگری در منطقه و نیروی کاهش به برنامه ها و نیازهای دیگر.

“واقعیت این است که هیچ راز قابلمه پول جایی پنهان شده,” او نوشت.

این اتحادیه در حال حاضر آغاز شده بود بسیج جامعه پشتیبانی می کند. یک Facebook گروه “ظهور تا با سنت پل مربیان” ایجاد شد و شامل برنامه های راهپیمایی و تجمع آن آغاز خواهد شد در 3 p. m. روز شنبه در جهانی هنر علاوه فوقانی دانشگاه 810 کاخ Av., و در نهایت در مدرسه منطقه مرکزی.

در میان سخنرانان مجموعه به حضور شد و دولت ملی و رهبران اتحادیه که در صبح روز دوشنبه در کنفرانس خبری تقدیر SPFE برای به رسمیت شناختن است که یک صدای جمعی مورد نیاز بود به کودکان خدمات آنها نیاز دارند.

آنها صحبت کرد و هم از حرکت های سیاسی ساختمان در سراسر کشور باعث خبرنگار بپرسید اگر آنها برنامه ریزی شده به ورودی در یک فدراسیون تصمیم به اعتصاب.

“‘محلی’ قدرت در اینجا” پاسخ لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش و پرورش. “ما در حال کشیدن هر رشته اینجا. آنها هستند که در جدول نشسته.”

این SPFE ذکر شده برخی از گزینه های مراقبت از کودک در وب سایت خود — www.spfe28.org — از جمله سه St. Paul پسران و دختران باشگاه مکان های که اتحادیه می گوید صرف هزینه پذیرش در طول اعتصاب.

آنها را در خدمت صبحانه و ناهار و ارائه برنامه های علمی.

به عنوان پارک وحش و YMCA خواهد ارائه برنامه های مراقبت از کودکان و قرص و ماهی را در خدمت وعده های غذایی مختلف در کلیسا مکان در منطقه اتحادیه اروپا گفت.

با توجه به شهر St. Paul وب سایت پارک ها و تفریح اداره و کتابخانه های عمومی نیز خواهد ارائه منابع برای دانش آموزان است. مراکز تفریحی که معمولا باز در 2 p. m. به جای خواهد باز در 1 p. m. کتابخانه های عمومی خود را حفظ خواهد ساعت به طور منظم. برخی از مراکز تفریحی و کتابخانه ها نیز به ارائه وعده های غذایی این شهرستان گفت.

کاترینا Pross دانشگاه مینه سوتا در انتساب برای استار تریبیون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de