St. mary’s می دهد مواد غذایی به 2000 ملت ناواهو خانواده در آن بزرگترین تلفن همراه توزیع تا کنون

St. mary’s بانک مواد غذایی توزیع مواد غذایی به 2000 خانواده در نوجو ملت در روز سه شنبه به مناسبت بزرگترین واحد تلفن همراه توزیع شربت خانه در آن تاریخ بیش از نیم قرن غیرانتفاعی اعلام کرد که در آزادی مطبوعات.

بیش از یک ساعت قبل از شربت خانه برنامه ریزی شده بود برای شروع در ساعت 11 صبح در طوبی سیتی, غیر انتفاعی گفت: یک درایو از طریق خط برای توزیع مواد غذایی در حدود 5 مایل طولانی است. جری براون سخنگوی St. mary’s بانک مواد غذایی داد گفت: آن را دریافت خط برآورد از قبیله ای ،

بانک غذایی آورده در چهار تراکتور-تریلر کامیون با نزدیک به 100000 پوند از مواد غذایی با توجه به آزادی مطبوعات. در کمتر از سه ساعت در این مواد غذایی توزیع شد و در طوبی سیتی به 2000 خانواده.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez و معاون رئیس جمهور مایرون Lizer گفت: در Facebook پست که ساکنان شروع پوشش تا حدود 7 صبح برای توزیع مواد غذایی.

حدود 2000 جعبه مواد غذایی توزیع شد از طریق “یک هیچ فرد-به-فرد تماس روش” توسط داوطلبان پوشیدن تجهیزات حفاظتی و قرار دادن جعبه از مواد غذایی به تنه اتومبیل, قبیله رهبران گفت.

“کار بزرگ به طوبی سیتی فصل و سنت مری بانک مواد غذایی برای هماهنگی امروز توزیع مواد غذایی برای کمک به بسیاری از نوجو خانواده در طول COVID-19 همه گیر” نيز گفت: در توییتر.

ملت ناواهو شده است هواپیمای coronavirus بیماری همه گیر.

آن را تا به حال 838 موارد شناخته شده COVID-19 و 33 مرگ و میر مرتبط با این ویروس را از روز شنبه و با وجود مقررات منع رفت و آمد شبانه در اثر پس از 30 مارس در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

در مجموع بانک مواد غذایی که تاسیس شد در سال 1967 در خدمت 3,427 خانواده در روز سه شنبه از طریق تلفن همراه خود را pantries در طوبی سیتی و نجات ارتش در نزدیکی 16th, خیابان برادوی و جاده سیمرغ به عنوان به خوبی به عنوان اصلی آن امکانات در ققنوس و تعجب در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:.

“را می کند که شامل صدها نفر از همکاران سازمان که در سنت مری در خدمت روزانه” آزادی مطبوعات گفت. “250.000 وعده های غذایی St. mary’s فراهم می کند در یک روز عادی به سرعت رشد کرد به طور قابل توجهی در سه هفته گذشته و امروز است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im