St. mary’s بانک مواد غذایی با این نسخهها کار میکند آریزونا شغالها به وعده های غذایی به خانواده ها در Gila River عرصه

St. mary’s بانک مواد غذایی با همکاری آریزونا شغالها به توزیع وعده های غذایی به بیش از 400 خانواده نیازمند شنبه صبح در پارکینگ Gila River عرصه در گلندیل.

حدود 45 داوطلبان از آریزونا کویوتس Cox Communications و ماموریت آریزونا هاکی جوانان دست از جعبه مواد غذایی و کیسه را در یک “بدون تماس” درایو-از طریق گفت جری براون مدیر ارتباطات St. mary’s بانک مواد غذایی.

این اولین تلفن همراه شربت خانه انجام شده در Gila River عرصه است.

براون گفت: آریزونا شغالها جمهور Ahron کوهن یکی از حدود 10 داوطلب شرکت کننده از تیم از جمله شغالها طلسم.

“زوزه کش وجود ندارد اما Junior Coyote تیم خود را زوزه کش طلسم و او راه رفتن در اطراف” براون گفت.

خانواده های مورد نیاز برای ماندن در اتومبیل های خود را در حالی که یک داوطلب حاوی مواد غذایی به تنه خودرو. St. mary’s نهاد “تنه-تنها” سیاست روز چهارشنبه برای موبایل pantries و اصلی مراکز توزیع در شهر فینیکس و تعجب براون گفت.

“ما واقعا می خواهید مردمی به تنه خود را خالی و آماده برای رفتن به زمانی که آنها می آیند برای به دست آوردن غذا” براون گفت. “ما در حال تلاش برای نگه داشتن هر یک از ما نقاب و دستکش داوطلبان از نیاز به رفتن داخل خودرو در هر راه است.”

داوطلبان آغاز توزیع حدود ساعت 8 صبح با یک خط دور یک چهارم مایل از اتومبیل های در حال انتظار برای دریافت وعده های غذایی. براون گفت: تمام مواد غذایی در دسترس داده شد و هر خانواده در حضور خدمت کرده بود.

St. mary’s بانک مواد غذایی اضافه شده است ده ها تن از موبایل pantries در سراسر کشور برای مبارزه با تقاضا از خانواده ها در مواجهه با مواد غذایی شرایط اضطراری ناشی از COVID-19 محدودیت براون گفت.

St. mary’s برآورده 75 توزیع در آوریل و هدف از تکمیل به همان تعداد در سراسر ممکن است به منظور نگه دارید تا با تقاضا از خانواده که “هرگز یا به ندرت نیاز به کمک از بانک های مواد غذایی در گذشته” براون گفت.

“تحت شرایط عادی این عدد معمولا نزدیک به 40 ماه” براون گفت.

St. mary’s بانک مواد غذایی نیز فرستاده 40000 پوند از مواد غذایی به ملت ناواهو در یکشنبه توزیع شده در فورت تمرد Ganado و پنجره, سنگ, او گفت:.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در ایمیل [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im