St. mary’s بانک مواد غذایی و همکاران گرد هم می آیند برای ارائه مواد غذایی به گذاشته شدن کارگران

حدود 50 داوطلبان از سازمان ها در سراسر دره گرد هم آمدند خارج از Mikwhaukee آبجو تسهیلات در ققنوس صبح روز پنجشنبه به دست کردن بسته های مواد غذایی به صدها نفر از خانواده های نیازمند.

جری براون مدیر ارتباطات St. mary’s بانک مواد غذایی توضیح داد: غیر انتفاعی است که برگزاری ده ها تن از “تلفن همراه pantries” به مناطق هدف نیاز دارند. آنها انتظار می رود حدود 500 خانواده — به خصوص کارگران ساعتی و یا کسانی که از دست رفته کار خود را — به تصویب از طریق Maryvale تسهیلات به انتخاب کنید تا یک بسته از مواد غذایی است.

“هر کسی که می خواهد به آمده از طریق این خطوط همیشه خوش آمدید. ما هرگز به نوبه خود هر کسی دور” براون گفت.

St. mary’s مواد غذایی بانک ققنوس معاون شهردار بتی Guardado متحد اینجا محلی 11 نیروی کار جامعه آژانس خدمات میلواکی آبجو و دیگران آمدند با هم به این رویداد اتفاق می افتد.

راشل Sulkes و ارتباطات و مدیر برای متحد کردن اینجا محلی 11 گفت: تلفن همراه شربت خانه داوطلبان قادر به تعادل دادن مواد غذایی در حالی که هنوز زیر احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

“داوطلبان همه با پوشیدن ماسک و دستکش” Sulkes گفت. “بنابراین در حال کارگران و بنابراین افرادی که در حال بارگذاری اتومبیل به طور مستقیم. مردم در اتومبیل هرگز از ماشین.”

او افزود که آن را واقعا همه دست در عرشه امر با سازمان های متعدد با هم به این برای دیسک اتفاق می افتد. پنج شنبه تلفن همراه, شربت خانه آورده همکاری St. mary’s مواد غذایی بانک ققنوس معاون شهردار بتی Guardado متحد اینجا محلی 11 کار را به خدمات اجتماعی انجمن میلواکی آبجو و دیگران.

“ما فقط در تلاش برای مطابقت با هر آنچه که ما می تواند به ما اعضای” Sulkes گفت: “بنابراین ما در حال رفتن به ادامه انجام این کار تا زمانی که این بیماری همه گیر به طول می انجامد.”

براون گفت: St. mary’s بانک مواد غذایی بیشتر خواهد شد برگزاری mobile pantries غذایی در آینده است. پنجشنبه آینده غذا بانک و دانشگاه ایالتی آریزونا را پیوستن به نیروهای خود را برای قرار دادن بر روی تلفن همراه دیگر شربت خانه مواد غذایی در ققنوس شهرداری ورزشگاه در 30 آوریل. یکی دیگر از شربت خانه برگزار خواهد شد Gila River منطقه با آریزونا شغالها در مارس 7.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @TinaMGiuliano.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de