سنت لوئیس’ Top دادستان می گوید اتهام افسر پلیس که به کشته شدن مایکل براون در سال 2014

St. Louis County دادستان Wesley بل در روز پنج شنبه گفت: اتهامات را نمی توان علیه سفید افسر سابق پلیس که به ضرب گلوله و به قتل نوجوان سیاهپوست در سال 2014 با استناد به فقدان شواهد به گزارش St. Louis Post-Dispatch.

“ما می تواند ثابت کند فراتر از شک معقول است که یک جرم و جنایت رخ داده است؟” بل بالا دادستان در شهرستان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “پاسخ به آن است.”

دارن ویلسون افسر سابق قبلا پاک شده است توسط یک هیئت منصفه عالی فدرال و بررسی است. بل در روز پنج شنبه گفت: در حالی که دفتر خود را نمی تواند ثابت کند Wilson مرتکب جرم را نمی تبرئه اقدامات خود را.

ویلسون استعفا ماه پس از تیراندازی که در خیابان اتفاق افتاد به عنوان ویلسون در تلاش برای متوقف کردن نوجوان برای سرقت احتمالی برخی کشیدن از فروشگاه راحتی. چند تن از شاهدان گفت: قهوه ای, 18, تا به حال دست خود را به نشانه تسلیم بالا برده هنگامی که او درگذشت.

ویلسون در آن زمان گفت که قهوه ای بود تکیه داد به ماشین گشت پانچ به او رسیده و برای تفنگ خود را و سپس فرار تبدیل شده و متهم در او.

“اگر چه این مورد نشان دهنده یکی از مهم ترین لحظات در سنت لوئیس تاریخچه این سوال برای این بود یکی ساده است: ما می تواند ثابت کند فراتر از شک معقول است که وقتی دارن ویلسون به ضرب گلوله مایکل براون او مرتکب قتل یا قتل نفس تحت میسوری قانون؟” بل گفت. “پس از مستقل و در عمق بررسی از مدارک ما نمی توانیم ثابت کنیم که او انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید