St. Louis Blues خواهد بود وحشی در زمستان کلاسیک حریف

وحشی جلسه با بلوز روز یکشنبه در اکسل انرژی مرکز نبود فقط یک برخورد بین بخش مرکزی رقبا.

آن را نیز یک پیش نمایش از سال آینده در زمستان کلاسیک در هدف زمینه است.

سنت لوئیس اعلام شد که وحشی حریف برای Jan. 1, 2021, ویترین, در اولین وقفه از روز یکشنبه بازی در NBCSN.

این خواهد بود که وحشی اولین زمستان کلاسیک پس از حق رای دادن طولانی آرزو این رویداد حتی در آینده نزدیک به توقیف 2020 تفسیر که در نهایت به پایان رسید تا در پنبه کاسه در دالاس.

در آن تنها دیگر, هوای آزاد, مسابقه, وحشی نیز مواجه لشکر دشمن — سرنگونی Blackhawks 6-1 در فوریه. 21, 2016 در ورزشگاه سری رقابت در TCF بانک ورزشگاه.

رقابت یکی از عوامل در نظر گرفته شده توسط NHL, NBC و وحشی در تعیین تیم بازدید از. بنابراین شدند, رقابت, بازیکنان ستاره رتبه های تلویزیون و که طرفداران به احتمال زیاد به سفر به مینیاپولیس.

با بلوز بودن میانه همسایه آنها قطعا بررسی مجاورت جعبه. اما تیم مشخصات نیز در حال افزایش است پس از برنده جام استنلی در سال گذشته یک قهرمانی اجرا است که روشنتر از نور افکن در جناح ولادیمیر Tarasenko مرکز رایان o’reilly و دروازه بان اردن Binnington.

St. Louis, بازی های برگزار شده است در یکی دیگر از بازی در فضای باز, میزبانی سال 2017 زمستان کلاسیک در Busch ورزشگاه. بلوز لبه Blackhawks 4-1.

قبل از روز یکشنبه بازی وحشی تا به حال 35 برنده 26 زیان پنج روابط و 10 اضافه کاری ضرر و زیان به سنت لوئیس ،

این دو تیم همچنین حذفی, تاریخچه با outlasting بلوز در شش بازی در طول یک دور اول رقابت در سال 2015. دو سال بعد از آن بود و بلوز که نقل مکان کرد و به دور دوم و پس از اخذ وحشی در پنج بازی.

چسبیده در اطراف

کاپیتان Mikko Koivu مشورت با برادر خود ساکو و با اتکا بر پدر خود Jukka او به عنوان mulled چگونه او باید در پایان فصل با وحشی یا بالقوه در یک تیم دیگر.

اما در نهایت او متوجه شد این بود که تصمیم او را برای خودش و بعد از فکر کردن به آن را بیش از Koivu تصمیم گرفتند به چوب با وحشی.

“فقط احساس راست” Koivu گفت. “بدیهی است که بسیاری از چیزهایی که به آن می رود اما فقط احساس درست را انجام دهد.”

در شنبه Koivu گفت: وحشی مدیریت او می ماند با این تیم به جای waiving خود را بدون جنبش بند برای تسهیل تجارت در جای دیگر — دور زدن شانس خود را برای پیوستن به یک مدعی را به عنوان او پس از اتمام از دو سال 11 میلیون دلار قرارداد.

به جای او باقی مانده است با تنها تیم او تا کنون به عنوان یکی از پرکار ترین بازیکنان در تاریخ حق رای دادن. در اوایل این فصل Koivu شد فقط 55 بازیکن در تاریخ NHL به بازی اول خود را از 1000 بازی با این تیم است.

“من حدس می زنم این چیزی است که من با گفتن این فقط احساس حق به اینجا و پوشیدن این لوگو و هر آنچه در آن به معنی به من گفت:” Koivu که نوبت 37 ماه آینده. “من فکر می کنم کسانی که همه چیز در پایان است که موضوع بیش از هر چیز برای من است.”

گذشته از تکیه بر اعضای خانواده Koivu نیز با ابلاغ مدیر کل لایحه Guerin — رابطه دوستانه Koivu لذت می برد.

“او بسیار صادق و درست از همان آغاز” Koivu گفت. “من تا به حال واقعا خوب مذاکرات با او و آموخته های زیادی از او در طول این فرآیند است.”

Koivu نمی فاش کردن که آیا او فکر خود را در مورد بازی آینده فراتر از این فصل اما او خوشحالم که در حال حاضر خود را نمیفهمد.

“فقط امروز آمدن به میدان یخ بازی خوبی بود احساس و فقط یک چیز کمتر به نگرانی در مورد و به من می دهد یک کمی آزادی بیشتر به بازی و لذت بردن از آن را,” او گفت:.

آسیب به روز رسانی

وحشی به یاد می آورد به جلو جرالد Mayhew و defensemen لویی Belpedio از لیگ هاکی آمریکا روز یکشنبه با مرکز لوقا Kunin و defenseman کارسون Soucy کنار مبتلا به آسیب است.

هر دو بازیکن صدمه دیده شد جمعه در 5-3 برنده شدن بیش از Oilers رنج بالا-صدمات بدن. Kunin انتظار می رود که 10-14 روز در حالی که Soucy پیش بینی شده است به دست دو تا چهار هفته. منتقل شد به مجروح رزرو.

Mayhew و Belpedio بازی نمی کند یکشنبه; وحشی منتقل ویکتور Rask به مرکز پس از او آغاز شده در بال جمعه و جناح Ryan Donato دوباره صف پس از خراشیده شدن در ادمونتون.

“هر زمان که کسی می رود کسی به گام” مربی موقت Dean Evason گفت. “Souc و Kunny واقعی بازیکنان خوب برای ما بدیهی است و ما در حال انتظار ها به مرحله برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de