سنت کیتس و نویس می پذیرد آنلاین ارسالی برای تابعیت از طریق سرمایه گذاری

لندن, مارس 29 سال 2020 /PRNewswire/ — 26 مارس در نور COVID-19 گیر فدراسیون سنت کیتس و نویس با صدور اطلاعیه به معتقدات افراد توسعه دهندگان بین المللی عوامل بازاریابی و سرمایه گذار دیگر مهاجرت ذینفعان صنعت اعلام اجرای یک فرآیند جدید برای ارائه برنامه های کاربردی به آن تابعیت از طریق سرمایه گذاری واحد (CIU). بلافاصله موثر سنت کیتس و نویس CIU را قبول ارائه برخی از اسناد و مدارک آپلود شده به صورت الکترونیکی به آن آنلاین سیستم تابعیت نرم افزار مدیریت سیستم (دوربین).

اعلام می آید اثرات مرگبار COVID-19 ویروس همچنان احساس می شود در سراسر جهان با دیگر کارائیب تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) واحد مصرف مشابه اقدامات خود فیزیکی دفاتر در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. موقت نرم افزار پروسه های اجرا شده در سنت کیتس و نویس تلاش برای اطمینان حاصل شود که برنامه های کاربردی همچنان به دریافت و پردازش کارآمد با وجود آب و هوای فعلی.

آقای Les خانمدیر عامل شرکت CIU گفت: “این مهم است که تاکید شود که موقت اقدامات نمی خواهد سازش دقیق علت سعی و کوشش روش است که متقاضیان به سنت کیتس و نویس شهروندی از طریق سرمایه گذاری دارند باید انجام دهند.” در 2019 نسخه معتبر CBI منتشر شده توسط فایننشال تایمز’ PWM, مجله, سنت کیتس و نویس دریافت حداکثر نمره برای عملکرد خود را از علت سعی و کوشش. سنت کیتس و نویس’ تعهد به سطح بالا بررسی صلاحیت متقاضیان همچنان به عنوان قوی در حال حاضر به عنوان آن را در سال 2019 و به عنوان چنین الکترونیکی اسناد و مدارک ارائه شده از طریق دوربین ارائه خواهد شد به CIU خارجی علت سعی و کوشش شرکت طبق روش های طبیعی.

سنت کیتس و نویس برای اولین بار بود تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کشور به استفاده از یک سیستم دیجیتال است که از طریق آن ها به اسناد و مدارک تشکیل بخشی از یک برنامه برای تابعیت از طریق سرمایه گذاری, داشتن اجرا کم در 2015. این یکی از راه هایی که در آن سنت کیتس و نویس سمان است وضعیت خود را به عنوان یک رهبر فکری در تابعیت از طریق سرمایه گذاری صنعت با افتخار و با برگزاری یک شهرت به عنوان “پلاتین استاندارد’ از CBI.

تاسیس در سال 1984 سنت کیتس و نویس تابعیت از طریق سرمایه گذاری برنامه قدیمی ترین در جهان است و یکی از صنایع موفق ترین. ارائه یک راه حل عالی برای خانواده های بزرگ و با اختیاری تسریع روند درخواست (AAP) یکی از ویژگی های سنت کیتس و نویس ارائه می دهد یک تابعیت دوم راه حل بسیار scrutinised معتبر افراد است.

اطلاعات تماس:
[email protected]
www.csglobalpartners.com

منبع CS شرکای جهانی

لینک های مرتبط

http://www.csglobalpartners.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>