علاوه بر این, St. Jude پس از مرگ افتخار دکتر Trevor K تامپسون با سنت جود روح رویای میراث جایزه پذیرفته همسرش, گیلاس Whitehead-تامپسون. تامپسون تاسیس سلول داس بنیاد تنسی برای کمک به افزایش آگاهی و حمایت از بیماری سلول های داسی شکل که در سنت جود متعهد شده است برای درمان و درمان از بیمارستان افتتاح شد در سال 1962.

در این سال به فروش می رسد رویداد با حضور بیش از 250 مهمان از جمله ممفیس مقامات منتخب آفریقایی آمریکایی رهبران جامعه حامیان و اعضای ملی پان-Hellenic شورای سازمان و دیرین دیگر سنت جود حامیان – جمع آوری به جشن دستاوردهای آفریقایی آمریکایی است که کمک به ساخت میراث St. Jude children’s Research Hospital.

“از آنجا که ما درهای باز در سال 1962 در میان جنبش حقوق مدنی آفریقایی آمریکایی جامعه است و نقش مهمی در ماموریت ما است. St. Jude children’s Research Hospital دارای سابقه ای غنی از فراگیر تاسیس در این ایده است که تمام خانواده ها در اینجا خواهد بود به همان اندازه درمان. مشهور آفریقایی-آمریکایی معمار پل ویلیامز انتخاب شد به طراحی اصلی ما بیمارستان و بنیانگذار ما دنی توماس مشغول به کار به desegregate به ممفیس صنعت مهمان نوازی اصرار تمام بيماران قرار دارد و به همان اندازه درمان گفت:” ریچارد Shadyac جونیور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ALSAC های جمع آوری کمک های مردمی و آگاهی سازمان St. Jude children’s Research Hospital. “به خصوص که ما جشن ماه تاریخ سیاه ما نمی غلو مستمر ما قدردانی از الهام بخش افراد مانند پنی Hardaway و مرحوم دکتر تامپسون برای ساخت یک تاثیر مثبت در زندگی از سنت جود خانواده آمریکایی آفریقایی جامعه و عزیز ما در شهر ممفیس.”

معاون رئیس رویداد, Jason کشاورزبود و در میان این سال مهمانان ویژه. کشاورز کمک کرد ایجاد رویداد بازی در یک نقش تاثیر گذار که دیگران را تشویق به درگیر شدن. او به تازگی با افتخار روزانه یک نقطه نور جایزه از نقاط نور جهانی سازمان غیر انتفاعی است که الهام بخش, مجهز و بسیج میلیون ها نفر از مردم به اقدام است که تغییرات در جهان است.

به دلیل حوادث مانند سنت جود روح, رویای, خانواده در سنت جود هرگز دریافت صورتحساب برای درمان, سفر, مسکن یا مواد غذایی – چون همه از یک خانواده باید به نگرانی در مورد کمک به کودک خود را زندگی می کنند. به کمک مالی از طریق این رویداد و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماموریت نجات بخش سنت جود بازدید stjude.org/spiritofthedream.

در مورد St. Jude children’s Research Hospital®
St. Jude children’s Research Hospital است که منجر به راه جهان را درک رفتار و شکست دوران کودکی سرطان و دیگر بیماری های تهدید کننده زندگی. هدف آن روشن است: پیدا کردن درمان. صرفه جویی در کودکان است.® آن است که تنها موسسه ملی سرطان-تعیین مرکز جامع سرطان تنها اختصاص به کودکان است. درمان اختراع در سنت جود کمک کرده اند با فشار به طور کلی سرطان دوران کودکی, نرخ زنده ماندن از 20 درصد به بیش از 80 درصد از بیمارستان افتتاح بیش از 50 سال پیش است. St. Jude متوقف نخواهد شد تا زمانی که هیچ کودکی از سرطان می میرد. St. Jude آزادانه سهام اکتشافات آن را می سازد و هر کودک را نجات داد در سنت جود به معنی پزشکان و دانشمندان در سراسر جهان می توانید با استفاده از این دانش برای نجات هزار نفر بیشتر از کودکان است. خانواده هرگز دریافت صورتحساب از سنت جود برای درمان, سفر, مسکن یا مواد غذایی – چون همه از یک خانواده باید به نگرانی در مورد کمک به کودک خود را زندگی می کنند. پیوستن به سنت جود ماموریت با مراجعه به stjude.org به اشتراک گذاری داستان ها و ویدئوها از سنت جود, الهام بخش, میل سنت جود در Facebook دنبال سنت جود در Twitter و Instagram و اشتراک آن در کانال یوتیوب.

منبع ALSAC/St. Jude children’s Research Hospital

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im