St. john’s مقابله با بن Bartch می تواند یک زیرزمین معامله در پیش نویس NFL

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس بسته ورزشگاه عمومی لغو pro روز و منابع محدود برای هر بازیکن در این هفته پیش نویس NFL بن Bartch کالج, خانه, در, سنت, Minn. — و فریبندگی همراه شد پایگاه خود را برای اثبات او شایسته عنوان اولین بخش سوم بازیکن پیش نویس در پنج سال.

دولت از زیر زمین که در آن سابق St. john’s مقابله و کالج خود را به هم تیمی های جمع آوری شده گروههای kettlebells barbells و دیگر وزنه های آزاد باید پاسخ دهید که آیا او دوست دارد فوتبال به اندازه کافی برای یک تیم NFL.

“این یک کمی خشن” Bartch گفت: در هفته گذشته. “شما deadlifting در بتن می باشد. وجود شیشه های شکسته در گوشه ای. وجود گرد و غبار همه جا و شما در حال سرفه کردن. گاهی اوقات شما آن را همه را به پارکینگ خانه و فقط کار کردن در پارکینگ. ماشین, مانند, صدای بوق در شما.”

می گویند او را مدبر undersells Bartch یک 6-6, 309-کوبنده که وزن حدود 75 پوند کمتر فقط یک زن و شوهر از سال پیش زمانی که او نقل مکان کرد و از تنگ پایان. او دو سال پس از عروج مورد توجه NFL پیشاهنگی. آن آغاز شده و تقریبا هر روز صبح با یک معجون است که باعث می شود خود را در کالج زیرزمین صدا مانند یک نفس هوای تازه.

برای اضافه کردن وزن Bartch لود مخلوط کن — پنج روز در هفته — با هفت تخم مرغ نیمرو “یک وان” پنیر, سریع, بلغور, کره بادام زمینی, موز و Gatorade.

“پرتاب آن همه در و پلاگین بینی من” Bartch گفت. “من می خواهم تهوع گاهی, اما این چیزی است که شما باید انجام دهید.”

کمک از جوانب مثبت

Bartch را پاداش می تواند پیش نویس در اوایل روز جمعه در دور دوم با توجه به برخی از NFL تحلیلگران پس از تحت تاثیر قرار دادن در ماه ژانویه در ارشد کاسه. به جای پرواز در سراسر کشور برای پیش نویس بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی این ماه جلسه ای با NFL تیم از طریق ویدئو کنفرانس در زوم و FaceTime.

برای آماده شدن برای Xs و سیستم عامل سوال به یک موضوع داغ از تیم به عنوان او تلاش می کند برای ایجاد جهش از بخش سوم به NFL Bartch روت با زین Beadles که نه سال در NFL به عنوان یک مانور. از طریق آژانس Rep1 ورزش Beadle روت روزانه با Bartch این زمستان در ارواین کالیفرنیا جایی که آنها با تمرکز بر تکنیک فیلم و مطالعه است. Bartch آموخته چرا یک جرم ممکن است استقرار تشکل های مختلف و یا چرا یک مدافع ممکن است دست راست و پایین به جای دست چپ قبل از ضربه محکم و ناگهانی.

“ما رفت و به عنوان عمیق به عنوان ما می تواند به افشای او را به راه های دیگر به فکر می کنم” Beadles گفت: “و چگونه او می تواند خود را به یک لبه و امیدوارم این کار را برای یک مدت زمان طولانی. که هدف در همه این.”

مقدار زیادی از علاقه

Bartch گفت او در دیدار با بیش از نیمی از تیم NFL از جمله Vikings با بسیاری از درخواست او به نمودار پخش بر روی یک تخته سفید به سبک قابلیت زوم. اما او نیز به ارمغان می آورد یک قلم و کاغذ به جلسات مجازی.

“من هم به رسم چیزهای در خود من نوت بوک و نمایش آن بر روی صفحه نمایش” Bartch گفت. “گاهی اوقات روی صفحه نمایش خود را ممکن است یخ.”

یک تنگ پیش نویس دامنه برای NFL تیم بدون امتیاز داده مانند نرم افزار روز ممکن است کمک به Bartch پیش نویس سهام به خاطر او انجام شده به خوبی در ارشد کاسه شیوه (مصدومیت زانو مانع او از بازی در all-star game). پس از برگزار می شود از ترکیب تست در فوریه Bartch گفت: زانو خود را شفا بدون عمل جراحی.

“شما خواهید دید تعداد بیشتری از بچه ها بودند که در ارشد کاسه دریافت پیش نویس این سال” سابق NFL مدیر کل علامت Dominik گفت: در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته. “[تیم] احساس بسیار با اعتماد به نفس بیشتر در مورد همه چیز آنها نیاز به دانستن در مورد آن بازیکن است.”

با این حال پیش نویس و یا 2020 NFL season گستراند Bartch گفت که نگرش به هر قطعه پازل با هم.

“بی احترامی به هیچ کسی دیگری” Bartch گفت: “اما من به دست آوردن بسیاری از دروس از رفتن به مدرسه و داشتن به نوع شکل بسیاری از این مسائل را در خود من. اما من تنها نبود. من یک مقدار زیادی از منابع واقعا خوب در سنت جان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de