سنت جان و سنت توماس حرکت رقابت آخر به آمریکا بانک ورزشگاه

سنت جان/سنت توماس فوتبال رقابت است عنوان رییس بانک ورزشگاه این سقوط است که به احتمال زیاد خواهد بود که پایان آن.

مدارس چهارشنبه اعلام کرد که این تیم دیدار خواهد کرد در 1 p. m. Nov. 7 در وایکینگها’ ورزشگاه. آن را از لحاظ فنی یک بازی خانگی برای سنت جان.

رقابت دهانه 119 سال است. مینه سوتا کنفرانس ورزشی بین دانشکده (MIAC) رای دادند در بهار گذشته برای حذف سنت توماس و این سقوط را Tommies’ نهایی فصل فوتبال در این کنفرانس به کمک آنها فرم.

سنت توماس در حال کار برای ایجاد جهش از بخش سوم به من بخش و دعوت از قله لیگ که خانه بسیاری از آن ورزش با تیم ملی فوتبال به طور بالقوه در حال حرکت به پیشگام لیگ. هنگامی که سنت توماس می شود D-من آن را به احتمال زیاد علامت پایان این طبقه رقابت.

“سنت جان است هیجان زده می شود قادر به همکاری با ایالات متحده در بانک ورزشگاه بهترین محل در NFL برای کمک به ما به جای این رقابت تاریخی بازی” سنت جان مدیر ورزشی باب Alpers گفت: در انتشار اخبار. “پس از اعلام این خبر که سنت توماس دعوت شده است برای پیوستن به اجلاس لیگ بلیط تقاضا برای ماه نوامبر بازی در حال حاضر خاموش نمودار.”

این نخواهد بود که برای اولین بار در خارج از دانشگاه matchup برای دو تیم. آنها همچنین در Metrodome در سال 1996 و 1997 و در هدف درست قبل از اعلام جمعیت 37,355 طرفداران در سال 2017.

سال گذشته بازی 38-20 پیروزی برای سنت جان بود در آلیانز زمینه قبل از اعلام جمعیت 19,508.

“آمریکا بانک ورزشگاه ارائه خواهد شد یک فضای فوق العاده برای دو برجسته فوتبال برنامه برای جشن گرفتن یکی از بهترین رقابت در فوتبال کالج” سنت توماس آگهی Phil Esten گفت: در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر