SSL مهلت نهایی – ساسول محدود – برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC به یاد سهامداران با زیان بیش از $100K از کلاس اکشن و منجر مهلت: 6 آوریل سال 2020

نیویورک, آوریل 5 سال 2020 /PRNewswire/ — وکیل تبلیغات — برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC به یاد سرمایه گذاران که یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس ثبت شده است در برابر ساسول محدود (“ساسول” و یا شرکت”) (NYSE: SSL) و برخی از افسران خود را به نمایندگی از سهامداران که خریداری ساسول اوراق بهادار بین مارس 10 2015 ژانویه 13, 2020, فراگیر (از “کلاس دوره”). سرمایه گذاران را تشویق به عضویت در این مورد با مراجعه به سایت شرکت: www.bgandg.com/ssl.

این کلاس اقدام به دنبال بازیابی خسارت علیه متهمان به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار فدرال تحت اوراق بهادار قانون در سال 1934.

شکایت مدعی است که در طول کلاس دوره متهمان نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای آن: (1) ساسول تا به حال انجام شده ناکافی علت سعی و کوشش و شکست خورده به حساب مسائل متعدد با LCCP و همچنین به عنوان هزینه های واقعی پروژه; (2) ساخت و ساز و بهره برداری از LCCP شد و در نتیجه گرفتار ضعف کنترل و تاخیر و افزایش هزینه ها و مسائل فنی; (3) این مسائل بودند تشدید ساسول را در سطح بالای مدیریت که درگیر در نامناسب و رفتار غیر اخلاقی با توجه به گزارش مالی برای LCCP و پروژه نظارت; (4) همه موارد فوق و معقول بود به احتمال زیاد به ارائه LCCP به طور قابل توجهی گران تر از افشا می شود و تاثیر منفی مالی شرکت نتایج; و (5) به عنوان یک نتیجه عمومی شرکت اظهارات مادی غلط و گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است.

در ژوئن 6, 2016ساسول گزارش “که انتظار می رود مجموع هزینه های سرمایه برای [LCCP] افزایش می دهد تا ما را 11 میلیارد دلاراز جمله سایت زیرساخت ها و ابزار بهبود”; نرخ کندتر از پایتخت “منجر به تمدید برنامه ریزی پروژه و کمک به پیشبرد پروژه هزینه را افزایش می دهد”; “[t]او انتظار می رود بازده برای این پروژه کاهش می یابد با توجه به تغییرات در دراز مدت قیمت مفروضات و بالاتر سرمایه برآورد” و “[t]او افزایش برآورد LCCP هزینه سرمایه و گسترش برنامه را کاهش می دهد انتظار می رود پروژه بازده در حدود همان مقدار به عنوان شرکت های پایین تر در دراز مدت قیمت مفروضات.”

پس از این افشا ساسول را دریافت سپرده ای آمریکایی (“ADR”) قیمت کاهش یافت $3.53 هر سهم یا 10.99 درصد در $28.60 هر سهم در ژوئن 6, 2016.

در 22 مه سال 2019در بازار قبل از ساعت ساسول فاش کرد که “برآورد هزینه برای LCCP تجدید نظر شده است به طیف وسیعی از $12,6 به $12,9 میلیارد دلار است که شامل احتمالی از 300 میلیون دلار.” ساسول ذکر یک $530 میلیون تغییر در هزینه پروژه هوا به دلیل “[c]orrection برای تقلید از سرمایه گذاری کمک هزینه در حدود $230 میلیون“; a “[c]orrection برای برخی از قراردادها و تنوع سفارشات مدیریت ساسول خارج اولیه مهندسی تدارکات و ساخت و ساز قرارداد در حدود $180 میلیون“; و پیش بینی بهبود بودند که “انتظار نمی رود که به بهترین نحو ممکن و تنظیمات به صورت بالقوه ادعا بیمه و تهیه بازگشت هزینه در حدود $120 میلیون.”

پس از این افشا ساسول را ADR قیمت کاهش یافت $4.50 هر سهم یا 14.93 درصد در $25.64 هر سهم در 22 مه سال 2019.

بعد در اوت 16, 2019در بازار قبل از ساعت ساسول با صدور یک بیانیه مطبوعاتی فاش شد که در آن تاخیر در اعلام آن 2019 نتایج مالی به دلیل “ممکن است LCCP کنترل ضعف است.”

در این خبر ساسول را ADR قیمت کاهش یافت $0.74 هر سهم یا 4.02% به نزدیک در $17.67 هر سهم در 16 اوت سال 2019.

سپس در اکتبر 28 2019ساسول فاش کرد که بررسی آن از LCCP ضعف کنترل آورده بود به نور “خطاها و حذفیات و اشتباهی در [LCCP] برآورد هزینه” و تعدادی از غیر اخلاقی و نامناسب گزارش فعالیت های که در بالاترین سطح مدیریت. ساسول نیز اعلام کرد استعفای از جملهآن مشترک رئیس جمهور و رئیس اجرایی افسران (“اجرائی”) موثر نوامبر 1 2019و معاون ارشد رئیس جمهور و دیگران قبلا مسئول LCCP.

در نهایت در ژانویه 14, 2020, ساسول با صدور یک بیانیه مطبوعاتی تایید که در 13 ژانویه 2020شرکت “تجربه یک انفجار و آتش سوزی در آن LCCP پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) واحد است.” ساسول اعلام کرد که “[t]او واحد بود که در مراحل نهایی راه اندازی و راه اندازی هنگامی که این حادثه رخ داده است” و “شده است تعطیل و تحقیقات در جریان است برای تعیین علت حادثه و میزان خسارت و در نتیجه تاثیر بر LDPE واحد را [سودمند عملیات] برنامه.”

پس از این افشا ساسول را ADR قیمت کاهش یافت 1.70 دلار در هر سهم یا 7.84% بیش از دو زیر معاملاتی روز بسته شدن در $19.99 در هر سهم در ژانویه 15 سال 2020.

اگر شما مایل به نقد و بررسی یک کپی از شکایت شما می توانید با بازدید از سایت شرکت: www.bgandg.com/ssl و یا شما ممکن است تماس با Peretz برونشتاین Esq. یا روابط سرمایه گذار تحلیلگر Yael Hurwitz از برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC در 212-697-6484. اگر شما دچار از دست دادن در ساسول شما باید تا 6 آوریل سال 2020 به درخواست که دادگاه تعیین منجر شما به عنوان شاکی. سرب شاکی اعمال به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. سرب شاکی می توانید انتخاب کنید یک شرکت حقوقی از انتخاب آن است. توانایی خود را برای به اشتراک گذاشتن در هر ریکاوری نیازی نیست که شما به عنوان یک سرب شاکی.

برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC یک شرکت دادخواهی بوتیک. اصلی ما تخصص تهاجمی پیگیری ادعای دادخواهی از طرف مشتریان. در علاوه بر این به نمایندگی از موسسات و سرمایه گذار دیگر شاکیان در کلاس اقدام امنیتی دادخواهی شرکت تخصص شامل کلی شرکت های بزرگ و تجاری دادخواهی و همچنین اوراق بهادار داوری. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند نتایج مشابه.

تماس با ما:
برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC
Peretz برونشتاین یا Yael Hurwitz
212-697-6484 | [email protected]

منبع برونشتاین, Gewirtz & گراسمن, LLC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de