بهار پنج شنبه شب هنگام ورود خواهد بود که برای اولین نیمکره شمالی در بیش از 100 سال است. پس چرا برخی از, برف و درجه حرارت بسیار پایین تر از نقطه انجماد به شروع فصل?

اعتدال بهاری — که ta-دا! لحظه ای از بهار رخ می دهد در 10:49 بعد از ظهر مرکزی زمان نور روز. که باعث می شود فصل رسیدن در سال 2020 اولین برای بالا نیمی از جهان در 124 سال است.

اما افسوس که زمستان گرفتن نشان دادن هیچ نشانه ای از شل شدن در شهرهای دوقلو منطقه مترو با توجه به خدمات ملی آب و هوا (NWS).

روز شنبه به نظر می رسد به یک قفل برای یک بارانی امر با یک بعد از ظهر بالا از 44 درجه NWS است و پیش بینی.

دلتنگ می دهد راه را به تند و زننده در اواخر بعد از ظهر و شب از آب و هوا خدمات می گوید. باران تبدیل به برف شبانه temp freefalls به 18 و بادها دست زدن به 25 مایل در هر ساعت هستند مطمئن برای احیای windchill گزارش.

در زمان بارش برف به پایان می رسد وجود دارد باید نزدیک به یک اینچ از مجموع انباشت اما برخی از نقاط در این منطقه می تواند تا 2 اینچ در زمین آب و خدمات است و پیش بینی.

از آنجا آفتابی آسمان غالب جمعه اما بالا از 29 بهترین است که می توان امیدوار است با توجه به NWS. پس از آن شب کم پایین در 16.

و در مورد که قبلا ذکر شده فوق العاده در اوایل شروع به بهار 124 سال پیش ؟ اعتدال بهاری وارد منطقه زمانی مرکزی در 19 مارس سال 1896 در 8:29 بعد از ظهر

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de