اسپری لذیذ به نظر می رسد به ادویه تا سال 2020 با آن خط جدید از ادویه جات ترشی جات پخت و پز

SG است (اسپری خوراک شناس است) ادویه جات خالص استخراج شده ادویه رزین های قرار داده شده را به یک بازی سرگرم کننده و مناسب مینی بطری اسپری برای سهولت استفاده. عاری از هر گونه مضر, کثیف, عناصر که از بین رفته به سنتی, ادویه جات, SG را با ادویه جات ترشی جات هستند پاک و خالص است. SG ادویه جات ترشی جات را حفظ طراوت و تازگی خود را در طول عمر مفید طولانی بنابراین شما همیشه باید طعم کامل شما سزاوار. داشتن آشپز خانه در ذهن اسپری لذیذ ساخته شده است که زیر دستور العمل های آسان و پیکربندی هر یک کامل اسپری ابراز برابر مقدار استاندارد به طور منظم مورد استفاده در هر یک از ادویه. (یعنی 1 اسپری = 1 قاشق چای خوری). همراه با آن راحت مینی ماشه, نرم افزار, اسپری لذیذ ساخته شده است پخت و پز سرگرم کننده, پاک, خوشمزه و آسان است.

مدیر عامل شرکت بری Zelcer می گوید: “در طول این زمان جالب من فکر می کنم همه ما در حال جستجو برای راه های جدید برای رشد و یادگیری چیزهای جدید – آیا در صورت در نظر گرفتن کلاس های آنلاین, انجام تمرین ویدئوها و یا حد عالی رساندن مهارت های خود را در آشپزخانه. ما دیده ایم بی میلی به ترک خانه و مردم خودشان مایل به ‘ادویه’ تا کمی با استفاده از ابزارهای موجود در اختیار خود دارد.”

Zelcer افزود: “سال 2020 شده است چشم باز به بسیاری از. مردم و کسب و کار در حال جستجو برای باهوش تر و تمیز کننده جایگزین هایی برای بهبود زندگی خود را و ما امیدواریم که اسپری لذیذ ادویه جات ترشی جات همراه آنها به سوی این هدف است.”

در مورد اسپری لذیذ

اسپری لذیذ می سازد روزمره ادویه جات ترشی جات به شکل مایع – ایده آل برای پخت و پز, پخت و نوشیدنی مخلوط. اسپری لذیذ است به فروش می رسد در وب سایت خود – www.Liquidspices.com و در آمازون است. برای ادویه جات ترشی جات است که همیشه طعم تازه بدون هیچ زحمتی و هزینه نگهداری را انتخاب کنید اسپری لذیذ است.

منبع اسپری لذیذ

لینک های مرتبط

https://www.liquidspices.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im