یک آرایشگر در پکن است حمایت از همسر و فرزند خود را با شارژ مواد غذایی و هزینه های دیگر به یک کارت اعتباری در حالی که او خود منتظر کارفرما فروشگاه به بازگشایی شده است. یک پیشخدمت در یک رستوران کباب در Kansas City, Missouri, شستن دست های خود را بیشتر و امید برای بهترین. یک پاکت تحویل راننده در انگلیس نگرانی در مورد گرفتن بیمار از افرادی که ثبت نام برای بسته های خود را.

در حالی که کارگران یقه سفید در تلاش برای جلوگیری از سرایت می توانید از خانه کار می کنند تماس بگیرید و یا در بیمار اگر آنها تجربه علائم و نشانه های این ویروس است که یک گزینه برای میلیون ها نفر از پیشخدمت تحویل کارگران تحویلدار, سوار-نقطه رانندگان موزه مسئولین و دیگران بی شماری که به طور معمول در تماس با مردم است.

خود معضل است که اغلب مرکب پر از لکه مرخصی استعلاجی سیاست و یا ناکافی پوشش بیمه درمانی ترک آنها را آسیب پذیر به سرعت گسترش coronavirus که در حال حاضر هزاران نفر ادعا زندگی می کند و آنها را در یک نظر مالی موقعیت مخاطره آمیز.

“توصیه های در مورد آنچه باید انجام شود برای محافظت از خود را واقعا تیز نشانه ای از شکاف میان یقه سفید و یقه آبی کارگران” گفت: Shannon Liss-Reardon یک حقوق کارگران وکیل در بوستون. “ما شبکه امنیت اجتماعی است و نه فقط مجهز در این لحظه برای مقابله با یک بحران مانند این و آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار ترین آسیب پذیر و کم دستمزد کارگران است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن وقوع ظهور در ماه دسامبر تقریبا سه چهارم از بیش از 80 ، 000 بیماران بهبود یافته اند.

در حالی که شرکت های فن آوری مانند Facebook آمازون و مایکروسافت را اجرا کار از خانه سیاست تنها 29 درصد از کارگران ایالات متحده باید این گزینه با توجه به اداره آمار نیروی کار. که به معنی خرده فروشی کارگران مانند Mendy هیوز باید دفع کردن برای خود. خارج صندوقدار در مالورن آرکانزاس در خدمت صدها نفر از مردم در یک روز و نگران است که چه اتفاقی خواهد افتاد به درآمد او اگر او جلب ویروس و یا می آید در تماس با کسی که تا به حال آن را و باید خود قرنطینه برای 14 روز.

“اگر من نمی توانم به کار من می توانید سعی کنید به ترک اما از آن خواهد شد پرداخت نشده گفت:” هیوز که بدست آورده $11.60 یک ساعت. “من نمی دانم آنچه من انجام می شود در مورد مراقبت از خانواده من است.”

هیوز دیابتی و مادر چهار می شود 48 ساعت از مرخصی استعلاجی در سال است اما او نگران نمی شود آن را تقریبا به اندازه کافی به بهبود می یابند.

در روز سه شنبه و وال مارت اعلام کرد یک سیاست جدید است که ممکن است برخی از تسکین: کارکنان که در یک منطقه است که نیاز به قرنطینه توسط دولت و یا توسط خرده فروش و همچنین به عنوان کسانی که مورد تایید شده از ویروس جدید را دریافت خواهد کرد دو هفته پرداخت. اگر آنها قادر به بازگشت به کار پس از آن زمان اضافی پرداخت ممکن است برای ارائه به 26 هفته به صورت تمام وقت و پاره وقت ساعتی کارگران است.

در ایالات متحده حدود 27 درصد از کارگران بخش خصوصی ندارد و دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی با توجه به اداره آمار نیروی کار. برخی از کشورها مانند انگلیس به دنبال کمک کردن غیر دائمی کارگران است. هیچ فدرال مرخصی استعلاجی سیاست در ایالات متحده, اما 12 از 50 ایالت و واشنگتن دی سی نیاز کارفرمایان به پرداخت ارائه مرخصی استعلاجی.

برخی از مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها تحت فشار بوده اند قانون که نیاز به کارفرمایان اجازه می دهد تا کارگران به افزوده شدن هفت روز از پرداخت بیمار را ترک کرده و به ارائه اضافی 14 روز در صورت هر گونه اضطراری برای بهداشت عمومی از جمله زمان coronavirus بحران است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به دنبال کمک به صورت ساعتی دستمزد کارگران برای اطمینان از آنها “نمی خواهید به دست یک چک” و او را به طرح های پیشنهادی روز سه شنبه.

در بریتانیا تحویل بسته درایور اد صلیب نگرانی در مورد ابتلا به این ویروس از ماشین او دست از افرادی که ثبت نام برای بسته های خود را.

“مردم باید سرفه در دست خود را و سپس نگه کردم از ماشین من و شما مرتب کردن بر اساس از یک شوخی از آن تلاش به آن اشاره” صلیب, 53, گفت:. “اما آن چه ما به صورت روزانه است.”

“ما فقط باید برای رفتن به خانه اشتباه است و ما می تواند آن را گرفتن به عنوان ساده به عنوان آن است” گفت: صلیب که در یک روز اخیر دست بسته به 110 نفر در مسیر خود در Whitby در شمال انگلستان.

دولت بریتانیا در هفته گذشته ساخته شده آن را آسان تر برای جمع آوری قانونی بیمار پرداخت و در حال کار بر روی تغییرات برای کمک به میلیون ها نفر از غیر دائمی کارگران مانند صلیب که واجد شرایط برای آن است. در نشانه ای صنعت بیدار شدن از خواب به مشکل خود را بسته شرکت هرمس اعلام کرد که 1 میلیون پوند ($1.3 میلیون) صندوق برای کمک به پیک که نیاز به از خود جدا کنند.

Uber در عین حال گفت: این امر جبران رانندگان و پیک تا 14 روز اگر آنها مریض و یا به قرنطینه شود.

ویروسی شیوع نشان داد سوراخ خمیازه در پوشش مراقبت های بهداشتی در زمانی که مردم ممکن است به آن نیاز دارید. اکثر کشورهای اروپایی و کانادا جهانی سیستم های بهداشت و درمان, اما ایالات متحده متکی بر یک درهم آمیخته از عمومی و خصوصی بیمه. حدود 69 درصد از خصوصی کارگران صنعت در ایالات متحده دسترسی به مزایای بهداشت و درمان, اما قطره به 43 درصد از کارگران خدمات. کارفرمایان ایالات متحده با 50 یا بیشتر کارکنان ملزم به ارائه بیمه درمانی. اما همان حفاظت نیست ارائه شده به کارگران پاره وقت و یا پیمانکاران مستقل.

پیشخدمت جوی Ingham, که با این نسخهها کار در یک رستوران کباب در کانزاس سیتی میسوری محبوب با مسافران کسب و کار می گوید که او نمی باید بیمه. خود را محافظت کنید ؟ شستن دست های خود را اغلب.

“اگر من قادر به رسیدن به محل کار می توان آن را سخت به پایان می رسد دیدار گفت:” Ingham که منتظر روی 80 به 120 نفر در یک شیفت. اگر او احساس بیمار او “احتمالا صحبت کردن با یک مدیر” در مورد چه باید بکنید, اما اشاره کرد مدیریت نشده و در عین حال مشخص شده هر سیاست.

Liss-Reardon گفت: اکثر فرفره کارگران مستقل و یا موقت پیمانکاران — او نشان دهنده ندارد و بیمه بهداشت و درمان.

“ما نمی خواهد که به طور کامل بیمه جمعیت تا زمانی که ما جهانی, بهداشت و درمان,” او گفت:. “وجود دارد در حال رفتن به این شکاف. بار در حال سقوط در فقیرترین و آسیب پذیر در جامعه ما است. این فقط یک مثال است.”

آکادمی آمریکایی پزشکان خانواده توصیه می کند کارگران بدون بیمه تماس با بخش بهداشت محلی و یا جامعه مرکز بهداشت برای کمک به. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند اتاق اورژانس تنها برای بیمارانی که بسیار مریض است.

در فرانسه که در آن مردم حق دارند به کار و دریافت کامل پرداخت زمانی که آنها نظر خود را در محل کار می تواند خطرناک باشد ، برخی از خدمات کارکنان به طور خلاصه در خانه مانده به دلیل سرایت نگرانی. کارگران در موزه لوور ترین در جهان-بازدید از موزه حاضر به کار برای دو روز و تنها coaxed پس از مدیریت معرفی یک قایق جدید anti-virus اقدامات است.

“ما در حال درخواست برای دستکش است. ما در حال درخواست برای مواد ضد عفونی کننده و ژل و ماسک برای رانندگان گفت: Bastien Berthier, از پاریس مترو را UNSA اتحادیه.

در چین که در آن آغاز شده است مواج برای دو ماه بسیاری از خدمات کارگران صنعت باید آن را به مراتب بدتر با کسب و کار تبخیر به عنوان مردم مجبور به سر خم کردن در خانه.

یک آرایشگر در پکن که به تنها نام خانوادگی خود را, طولانی, گفت که او در حمایت از همسر و فرزند خود را با شارژ مواد غذایی و هزینه های دیگر به یک کارت اعتباری در حالی که او خود منتظر کارفرما به بازگشایی شده است.

“من می توانید بپرسید برای مرخصی استعلاجی و یا دلسوز ترک, اما من هیچ چیز بدون کار” گفت: طولانی 33.

جیانگ Yanlin یک راهنمای تور در شرق چین هوانگشن منطقه گفت: او نشده به دست آورده هر چیزی از اواسط ژانویه و نمی هر گونه رفاه اجتماعی مزایای به سقوط. معمولا او می توانید کسب درآمد تا 300 یوان ($42) یک روز در طول به طور معمول مشغول قمری تعطیلات سال جدید.

“اگر من کار نمی کنند من نمی پرداخت می شود. هر کس در اینجا در هوانگشن توریستی منطقه است” گفت: Jiang, 33. “هیچ کس در حال آمدن است به سفر. همه خیلی می ترسم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im