می خواهید بدانید که چگونه جدی و همه گیر است ؟

استفاده از ورزش به عنوان قناری در معدن زغال سنگ.

اگر شما گوش دادن به اشتباه سیاستمدار و یا تماشای اشتباه شما ممکن است فریب خورده شده است در مورد ماهیت و خطر از coronavirus.

اگر شما می خواهید یک نگاه اجمالی از واقعیت نگاه به ورزش جهان که در آن کسانی که در شارژ را انتخاب و خود را به حزبی تصمیم گیری در زمان واقعی است.

عمده ورزش میلیارد دلار کسب و کار متعلق به میلیاردرهای. آنها تقریبا همه استخدام عالی پزشکی تیم است. کسب و کار خود را با تکیه بر برنامه ریزی بلند مدت و برنامه ریزی از جمله رزرو از استادیوم و عرصه. آنها به طور فزاینده ارزش کامپیوتر مدل سازی و تجزیه و تحلیل. آنها باید کار با قدرتمند اتحادیه های کارگری در قالب انجمن های بازیکنان.

هر گرایش سیاسی آنها نمی توانند دروغ در مورد اثرات ویروس برای محافظت از یک حزب یا سیاستمدار. بهتر است آنها نمی توانند دروغ بدون نگاه احمقانه یا جنایی در چشم کارکنان خود و مشتریان و صدمه زدن به شهرت و درآمد آینده.

آنها همچنین به دست آوردن هیچ مزیت های طرح ریزی بدترین احتمالات.

بنابراین زمانی که ESPN college football تحلیلگر کرک Herbstreit گفت: هفته گذشته که او را “شوکه” شده است NCAA یا NFL فصل پاییز و زمانی که دوقلوها’ کارفرمایان وجود دارد گفت: ممکن است یک سال 2020 فصل بیس بال, توجه داشته باشید منابع.

کالج فوتبال ساخته شده است Herbstreit ثروتمند و مشهور. او را دوست دارد این بازی و سود حاصل از محبوبیت آن است. او هیچ انگیزه ای برای شک و تردید در امکان که وجود خواهد داشت یک فصل است.

در اینجا چیزی است که Herbstreit گفت: “من شوکه شده اگر ما NFL فوتبال این سقوط اگر ما فوتبال کالج,” او گفت:. “من خواهید بود بنابراین جای تعجب نیست اگر که اتفاق می افتد. فقط به خاطر اینکه از آنچه من درک می کنم که من مردم گوش دادن به شما 12 تا 18 ماه از واکسن. من نمی دانم که چگونه به شما اجازه این بچه ها رفتن به رختکن و اجازه استادیوم پر شود و چگونه شما می توانید توپ بازی.

“چیزی که بعد از شما می دانید شما یک اتاق قفل کامل از بچه ها که مریض هستند. و آن را در سازمان دیده بان خود را? من نمی خواهم به آن را داشته باشند. تا آنجا که من از آنها بدم میاید به آن می گویند من فکر می کنم ما در حال خاراندن سطح که در آن این نکته را به رفتن به.”

همچنین در هفته گذشته, دوقلو, رئیس جمهور دیو سنت پیتر گفت: “بیس بال باز خواهد گشت. کار ما این است که به آماده شدن برای آن فرض کنید این اتفاق می افتد. اما ما می دانیم که رفتن به اتفاق می افتد [در سال 2020]? هیچ ما نیست.”

مقدار زیادی از سیاستمداران و سازمان های خبری باید مسئولانه صدا زنگ در مورد بحران که نیویورک بیمارستان ساختمان موقت morgues و تصمیم گیری است که بیماران باید دریافت خود را محدود تجهیزات پزشکی. پیام های خود را همیشه نمی رسیدن به توده ها.

چه متفاوت در مدیریت ورزشی است که آن را یکی از گام برداشته شده از حزبی و حزبی سوء ظن است. بنابراین زمانی که ورزش صاحبان خود را تعطیل لیگ, خطر عظیم مالی ضرر و زیان شما باید با توجه به پرداخت.

زمانی که صاحبان دریافت اطلاعات از پزشکی خود را به مردم در مورد ویروس های ورزشی جهان متوقف شده است.

به رزومه, خود, فصل, NHL و NBA را به پرواز بازیکنان بازگشت از اروپا و نگه داشتن اردوگاه های آموزشی و سپس برنامه قهرمانی مسابقات خواهد بود که به صورت مختصر و cheapened و یا به عقب رانده فصل آینده است. و این که اگر این ویروس ریشه کن شده است در عرض چند ماه با کم و یا هیچ شانسی برای بازگشت.

به بازی در یک فصل فوتبال نیاز به حداقل یک ماه از عمل و مطبوع است. NFL در حال حاضر هل دادن آن شانس با تلاش 17 بازی فصل به طور منظم. 17 بازی فصل به طور منظم با بازیکنان در آمادگی کامل برای تماس با ما می تواند فاجعه بار باشد.

بیس بال در برابر یک چالش متفاوت است. در حالی که سایر رشته های ورزشی فروش هیجان و جذابیت بازی بیس بال جذابیت و تاریخ ریشه دارد در آن فصل به طور منظم.

آن را یک ورزش مناسب برای کوتاه مسابقات و یا آب و هوای زمستان و آماده سازی یک پارچ شروع برای یک فصل می تواند نیاز به حداقل یک ماه.

اگر NBA و NHL نمی تواند راه اندازی مجدد فصل در ماه ژوئن خواهد بیس بال قادر به برنامه ریزی هر نوع نماینده فصل به طور منظم?

هیچ کس اجرا می شود که ورزش می خواهد به از دست ندهید همین یک بازی بسیار کمتر از یک فصل است. برای کسانی که دچار مشکل تشخیص حقیقت در مورد ما فاجعه ملی ورزشی, آمار و ارقام در نظر نامحدود خاموش کردن باید به شما بگویم همه چیز شما نیاز به دانستن.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im