نیویورک, Feb. 23, 2020 /PRNewswire/ — Spherix گنجانیده شده (Nasdaq: SPEX) امروز اعلام کرد که در فوریه 21, 2020, یک کمیته ویژه از هیئت مدیره Spherix گنجانیده شده (“Spherix”) تصویب توزیع به Spherix سهامداران 70,000 سهام Hoth درمان, Inc. (“Hoth”) برگزار شد Spherix.

هر Spherix سهامدار خواهد شد تحت عنوان به دریافت یک (1) سهم Hoth سهام عادی برای هر هفتاد (70) سهام Spherix سهام عادی برگزار شد از 5 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز 4 مارس سال 2020رکورد تاریخ. Spherix را توزیع نمی کسری سهام Hoth سهام عادی و هر جزء به جزء سهام خواهد بود گرد کردن به نزدیکترین کل به اشتراک بگذارید.

Spherix سهامداران نمی نیاز به هر گونه اقدام برای دریافت سهام Hoth مشترک سهام از یک سهامدار رکورد در 4 مارس سال 2020. Spherix سهامداران لازم نیست که به پرداخت هر گونه توجه به تسلیم و یا تبادل سهام Spherix سهام عادی.

آقای Anthony Hayes, مدیر عامل شرکت Spherix اظهار داشت: “بازگشت سرمایه به سهامداران بخش مهمی از استراتژی ما و توزیع بخشی از ما منابع در Hoth اولین گام در این تلاش است. ما همچنان به کار به سمت تبدیل شدن به یک متنوع شرکت biopharmaceutical با یک فوتی و فوری مجموعه ای از ترکیبات بالقوه برای توسعه و تجاری.”

در مورد Spherix
Spherix گنجانیده شده است یک دلاور شرکت (“شرکت”) بود که در ابتدا تشکیل شده در سال 1967 و در حال حاضر یک شرکت بیوتکنولوژی با یک نمونه کارها متنوع کوچک مولکول ضد سرطان درمان. شرکت نرم افزاری متشکل از فن آوری های انحصاری از دانشگاه های پیشرو و محققان و ما در حال حاضر در روند توسعه نوآورانه دارو درمانی پلت فرم از طریق مشارکت قوی با جهان مشهور موسسات آموزشی از جمله دانشگاه تگزاس در آستین و دانشگاه unsw. ما متنوع خط لوله از درمان شامل درمان برای سرطان لوزالمعده به لوسمی ميلوئيدی حاد (AML) و لوسمی لنفوبلاستيک حاد (ALL). ما در حال به طور مداوم به دنبال رشد لوله ما برای درمان نیازهای پزشکی برآورده نشده در انکولوژی

به دنبال اظهارات
برخی اظهارات در این اطلاعیه مطبوعاتی تشکیل “به دنبال اظهارات” در معنای قوانین اوراق بهادار فدرال. کلمات مانند “مه” “را” “را” “باید” “ايمان” “انتظار” “پیش بینی” “برآورد” “ادامه” “پیش بینی” “پیش بینی” “پروژه” “طرح” “قصد” و یا عبارات مشابه و یا اظهارات در مورد قصد, اعتقاد, و یا فعلی انتظارات در حال اظهارات به جلو نگاه. در حالی که این شرکت معتقد است که این اظهارات به جلو نگاه منطقی بی اعتماد باید قرار داده نمی شود در هر گونه اظهارات به جلو نگاه که مبتنی بر اطلاعات در دسترس ما در تاریخ از این نسخه. این به جلو به دنبال اظهارات بر اساس تخمین های کنونی و مفروضات و در معرض خطرات مختلف و ابهامات از جمله, بدون محدودیت, کسانی مندرج در شرکت براده با SEC نه محدود به عوامل خطر مربوط به حق ثبت اختراع خود را کسب و کار موجود در آن است. بنابراین نتایج واقعی می تواند مادی متفاوت است. این شرکت صراحتا هر گونه تعهد برای به روز رسانی و یا تغییر اظهارات که آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت مگر در مواردی که توسط قانون مورد نیاز.

تماس با ما:

منبع Spherix گنجانیده شده

لینک های مرتبط

http://www.spherix.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im