KANSAS CITY, Mo., مارس 13, 2020 /PRNewswire/ — در میان مشکلات اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس طیف سرمایه گذاری کسب و کار بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Amit Raizada روز جمعه گفت که او متعهد به ادامه سرمایه گذاری در برش لبه صنایع است که ارائه هر دو قابل بازگشت و قابل اندازه گیری مزایای اجتماعی است.

Raizada اعلام آمد تنها چند ساعت پس از اداره آمار نیروی کار عرضه شده در مارس شغل گزارش که رنگ یک تصویر تلخ از اقتصاد ایالات متحده است که در آن بیش از 700 ، 000 آمریکایی شغل خود را از دست. روز پنجشنبه گزارش شد که بیش از 10 میلیون آمریکایی تا به حال در زمینه بیکاری در دو هفته گذشته.

“در طی دو دهه در سرمایه من همیشه متعهد به سرمایه گذاری در مردم و محصولات است که آنها نیاز” گفت: Raizada. “آمریکایی ها در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر. همانطور که ما وارد دوره رکود اقتصادی پس از رکود اقتصادی, مهم این است که به سرمایه گذاری ادامه دهد به طوری که خانواده ها می توانند با قرار دادن غذا بر روی میز و سقف بیش از سر بچه ها در حالی که ما در حرکت این بحران است.”

Raizada شده است برجسته در سرمایه گذاری در فن آوری پزشکی یک رشته خواهد شد که به ویژه در طول این بحران بهداشت عمومی. او یک سرمایه گذار کلیدی در Dalent پزشکی که تکنولوژی را متحول کرده سینوس مراقبت و در تعدادی از شرکت هایی که در توسعه سرطان-مبارزه با مواد مخدر.

“من همیشه به دنبال فرصت های سرمایه گذاری در فن آوری پزشکی شرکت زیرا آنها تمایل به دیدار با دو تا از اصلی سرمایه گذاری فلسفه: آنها ارائه خدمات در حال تغییر زندگی به افراد نیازمند و ارائه بازده به شرکت و شرکای” Raizada گفت. “در حال حاضر ما شاهد اهمیت پزشکی سرمایه گذاری در کلان مقیاس. من ادامه خواهد داد به دنبال فرصت هایی است که می تواند کمک به دفع کردن آینده بیماری های همه گیر.”

در مورد Amit Raizada:
Amit Raizada است که یک کارآفرین نیکوکار و مدیر عامل شرکت طیف سرمایه گذاری کسب و کار یک شرکت سرمایه گذاری است که دارای سهام در طیف گسترده ای از شرکت ها در زمینه های پزشکی تکنولوژی برای مصرف کننده سرگرمی.

ناتان میلر
تماس با رسانه ها
طیف سرمایه گذاری کسب و کار
3105718264
[email protected]

این نسخه صادر شد از طریق WebWire®. برای اطلاعات بیشتر http://www.webwire.com.

منبع طیف سرمایه گذاری کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de