SparBar Inc.: سابق پوند برای پوند پادشاه روی جونز جونیور کتاب مگا مبارزه با “Baddest مرد در این سیاره” مایک تایسون

نیویورک, جولای 24, 2020 /PRNewswire/ — SparBar Inc., اصلی پیشگام SparBar™ بوکس, مخلوط هنرهای رزمی (MMA) و تجهیزات تناسب اندام هیجان زده تا اعلام کند که آن هیئت دو و میدانی مدیر سابق پوند برای پوند پادشاه و یک بار دارنده WBC, WBA, IBF, IBO, NABF, WBF و IBA نور سنگین وزن مسابقات روی جونز جونیور رزرو هشت دور نمایشگاه مبارزه با “آهن مایک” تایسون به پخش pay-per-view و همچنین چند رسانه ای پلت فرم Triller, در سپتامبر 12, th, 2020.

مشاهده اعلام رسمی توسط روی جونز جونیور در اینجا: https://www.instagram.com/p/CC_2dIvFDRg/?igshid=8tplvubogtea

مبارزه خواهد بود تحریم ایالت کالیفرنیا ورزشی کمیسیون است و انتظار می رود را در شأن و سلامت ورزشی آرنا در لس آنجلس با یک undercard و همچنین اجرای موسیقی.

مشاهده عقد رسمی بین روی جونز جونیور و مایک تایسون در اینجا: https://www.instagram.com/p/CC_glxulYcm/?igshid=1033g1in40uyt

پس از اعلام رئیس جمهور مدیر عامل و موسس Jasvinder سینگ گیل اظهار داشت: “SPARBAR است هیجان زده به شنیدن این خبر خوبی است که ما خود را عضو ورزشی هیات مدیره و مشاور “P4P پادشاه” روی جونز جونیور را در برخورد با ‘baddest مرد در این سیاره “آهن” مایک تایسون در 8 دور نمایشگاه clash of Titans. ما مفتخریم به روی جونز جونیور خدمت در هیئت مدیره ما هستند و تا حد زیادی افتخار را به تماشای این دو یاد رزمندگان رقابت در بالاترین سطح است. امیدوارم Roy شده است تمرین با SparBar™ پس از قفل کردن و او نمی تواند از دست رفته به ضرب و شتم!”

مشاهده روی جونز جونیور تمرین با معروف جهان مبارزه شریک SparBar™: https://www.instagram.com/p/BjfrykdHuRT/?igshid=1ptncxt5nctdc

ری McClineرئیس و موسس از شهر آتلانتیک بوکس از مشاهیر و عضو SparBar شرکت مشورتی هیئت مدیره اظهار داشت: “این مبارزه بود صحبت در مورد سال پیش زمانی که این دو افسانه شد در نخست خود را اما آنها می گویند در اواخر بهتر از هرگز. بنابراین به عنوان یک فن من به دنبال به جلو به دیدن این فیلم جذاب matchup از سبک ها در ماه سپتامبر. داشتن اختصاصی زندگی من به ورزش بوکس در این رقابت بسیار رضایت بخش توسعه برای ما Sparbar تیم و من نمی تواند شادتر به کار با روی جونز جونیور در شرکت مشاوره کمیته Sparbar.”

Ildeme “Demee” Mahinay کخ کارآفرین اجتماعی و جهانی 2019 FWN100 با نفوذ ترین در جهان و عضو SparBar شرکت مشورتی هیئت مدیره شد ‘هیجان’ به دیدن مبارزه مرتب شده اند. او اظهار داشت: “این جای تعجب نیست که بوکس است که از جاذبه های اصلی در سراسر آسیاو من با خیال راحت می توانید می گویند که بسیاری از اینجا از جمله من هیجان زده به شنیدن در مورد این نمایشگاه مبارزه با تبدیل شدن به یک واقعیت است. ما با دریافت یک معامله بزرگ در حمایت از SparBar در آسیا و بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که این فقط آغاز است.”

مشاهده روی جونز جونیور اعلام کرد خود را رسما پیوستن به SparBar خانواده: https://www.instagram.com/p/B-KjfreD8NV/?igshid=nje0kwz34cx

Kenny لاممدیر عامل اظهار داشت: “این SparBar نیویورک تیم شرکت نشئه است که این مبارزه اتفاق می افتد بین دو جهان نمادین ترین boxing legends. علاوه بر این از روی جونز جونیور به SparBar خانواده جامد بی امان ما گسترش به شمال امریکا و در سراسر جهان است.”

در مورد SparBar Inc.

SPARBAR™ – معروف جهان شریک مبارزه: جهانی ورزشی تناسب اندام نام تجاری SparBar مفتخر است که از موقعیت خود به عنوان مخترعان جهانی مبارزه با احساس است که شناخته شده در سراسر جهان به عنوان SPARBAR™. تاسیس در سال 2013 و با حمایت بیش از 20 سال از بوکس واقعی تجربه ما به تنهایی تغییر مبارزه با بازی با ما مفهوم نوآورانه از آموزش بدون یک شریک مبارزه.

مورد استفاده توسط قهرمان جهان, بین المللی, مشاهیر جهان پیشرو ورزشگاه و با بیش از 300متر+ رسانه های اجتماعی تصویری انداز SparBar موفقیت تضمین می کند که ما نه تنها پیشگامان اما تعویض بازی در ورزش های رزمی آموزش تجهیزات بازار است. SparBar™ کلیدی برای یادگیری هسته اساسی بوکس مهارت و توسعه هماهنگی دست و چشم شما به عنوان ساخت رفت و آمد تعادل و سرعت و استقامت و دقت و قدرت شبیه سازی واقعی مبارزه در یک محیط امن.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات ممکن است “به دنبال اظهارات” در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934. چنین اظهاراتی شامل, اما نه محدود به هر گونه اظهارات مربوط به رشد ما استراتژی توسعه محصول و پتانسیل موفقیت و همچنین به عنوان فن آوری و/یا عوامل دیگر و هر گونه اظهارات که حقایق تاریخی. به دنبال اظهارات مبتنی بر مدیریت فعلی انتظارات و در معرض خطرات و عدم قطعیت است که می تواند تاثیر منفی کسب و کار ما, عامل, نتایج و مالی. عواملی که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن در حال حاضر پیش بینی شده عبارتند از: خطرات مربوط به رشد ما استراتژی; خطرات مربوط به نتایج حاصل از تحقیقات و توسعه فعالیت های; توانایی ما برای به دست آوردن انجام تحت حفظ و تامین مالی و موافقت نامه استراتژیک و روابط ما وابستگی به شخص ثالث تامین کنندگان و شرکای ما توانایی جذب ادغام و حفظ پرسنل کلیدی; مراحل اولیه محصولات در حال توسعه; ما نیاز به صورت قابل توجهی وجوه اضافی; مقررات دولتی; ثبت اختراع و مالکیت فکری matters; رقابت; و همچنین به عنوان خطرات دیگر. عوامل مهم است که ممکن است باعث نتایج واقعی متفاوت از کسانی که ابراز درون ممکن است شامل اما نه محدود به: موفقیت یا شکست SparBar تلاش برای موفقیت در بازار خود را به تناسب اندام و ورزشی با نام تجاری محصولات و خدمات; SparBar توانایی جذب و حفظ کارکنان کیفیت; بررسی اثر تغییر شرایط اقتصادی; افزایش رقابت; توانایی Sparbar برای به دست آوردن کافی حقوق صاحبان سهام تامین مالی است. ما به صراحت انکار هر گونه تعهد و یا تعهد به انتشار علنی هر گونه به روز رسانی و یا تجدید نظر به هر گونه اظهارات به جلو نگاه موجود در اینجا منعکس کننده هر گونه تغییر در انتظارات ما و یا هر گونه تغییرات در حوادث و شرایط و یا شرایطی که در آن هر گونه بیانیه مبتنی است مگر در مواردی که توسط قانون مورد نیاز.

اطلاعات تماس
SparBar Inc.
7 پن پلازا سوئیت 420
نیویورکنیویورک 10001
ایمیل: [email protected]
تله: +1 800-803-6645

منبع SparBar Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im