اسپانیا نمی خواهد با استفاده از آن همکاری های دفاعی با ایالات متحده به عنوان اهرم فشار خود را در برابر تعرفه های محصولات اروپایی اسپانیایی وزیر امور خارجه روز چهارشنبه گفت: پیش از سفر به واشنگتن که با هدف پایان دادن به از دست دادن کسب و کار اسپانیایی تولید کننده شراب, زیتون و روغن.

اما Arancha گنزالز Laya گفت: هر دو دفاع و تجارت — از جمله یک-میلیارد-دلار (930 میلیون یورو) ارزش اسپانیایی صادرات آمار سال گذشته ایالات متحده تعرفه ها — قابلیت بالا در دستور کار هفته آینده هنگامی که او راه را برای رویال سفر دولت در ماه آوریل است.

“ما به تفاوت و می خواهیم آن را راه دو طرف انجام دهید: صحبت کردن در مورد آن را ترجیحا با احتیاط گفت:” آسوشیتد پرس.

گنزالز Laya به تازگی در زمان زمام اسپانیا دیپلماسی جدید در جناح چپ ائتلاف دولت

ایالات متحده می خواهد به گسترش قابل توجهی حضور خود را در دو پایگاه در جنوب اسپانیا که به عنوان یک سنگ پله برای عملیات در آفریقا و خاورمیانه است.

گنزالز Laya چاشنی بوروکرات با مشاغل قبلی در سازمان ملل و سازمان تجارت جهانی, سرفصل های ساخته شده در اوایل سال جاری هنگامی که او پیشنهاد کرد که در آینده حضور نظامی ایالات متحده وجود دارد که تبدیل به بخشی از دیگر مذاکرات با آن زمان متحد.

گنزالز Laya برنامه ریزی شده است برای دیدار با همتای آمریکایی در امور مایک Pompeo, در مارس 16. او و همکار اسپانیایی عضو کابینه تجارت وزیر ریس Maroto نیز دیدن نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer.

این دیدار ادامه خواهد داد و در کاخ سفید با مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور Jared کوشنر به آهن از آماده سازی برای دولت سوم دولت شام در آوریل 21, میزبانی پادشاه اسپانیا ششم و ملکه Letizia.

سیاه و سفید کراوات شام معمولا برای این کشور از متحدان سرسخت به عنوان رئیس جمهور آمریکا و بانوی اول Melania Trump را برای فرانسه در مارس 2018 و استرالیا در سپتامبر 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im