SpaceX را فضانوردان هیئت مدیره ایستگاه فضایی بین المللی

فقط زیر 19 ساعت پس از راه اندازی از فلوریدا فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ Hurley وارد ایستگاه فضایی بین المللی روی SpaceX خدمه اژدها کپسول در روز یکشنبه به مناسبت اول ایالات متحده کپسول فضایی برای انجام این کار با یک خدمه از سال 2011 است.

پس از یک زمان به صورت خودکار متصل دنباله موفقیت مرتبط Crew Dragon به ایستگاه docking آداپتور ایستگاه فعلی خدمه استقبال Behnken و هرلی در یک برنامه دریچه باز در 1:02 p. m. EDT. بحرانی نقطه عطف آغاز خدمه را به طور بالقوه ماه-اقامت طولانی در مداری آزمایشگاه.

“این یک افتخار واقعی به تنها بخش کوچکی از این نه سال تلاش از آخرین باری ایالات متحده سفینه فضایی لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی” هرلی گفت: پس از موفقیت “نرم docking.”

راه اندازی در روز شنبه توسط SpaceX خصوصی موشک شرکت میلیاردر کارآفرین Elon Musk, نمایندگی یکی دیگر از نقطه عطف برای این موشک قابل استفاده مجدد آن پیشگام به spaceflight هزینه ای کمتر و بیشتر.

همچنین این نخستین بار است که به صورت تجاری توسعه وسایل نقلیه فضایی و متعلق به اداره شده توسط یک نهاد خصوصی به جای NASA – انجام آمریکایی به مدار.

یک SpaceX Falcon 9 rocket برداشته از مرکز فضایی کندی در 3:22 p. m. EDT (1922 به وقت تهران) در روز شنبه برای سفر به ایستگاه فضایی بین المللی. فقط قبل از شروع, Hurley گفت: “SpaceX, ما در حال رفتن برای راه اندازی. اجازه دهید نور این شمع” paraphrasing معروف نظر ادا در سکوی پرتاب در سال 1961 توسط آلن شپرد, اولین آمریکایی پرواز به فضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>