SpaceX Dragon سر به ایستگاه فضایی با ناسا علم باری

واشنگتن, 7 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — یک SpaceX Dragon فضاپیمای باری است که در راه خود را به ایستگاه فضایی بین المللی پس از راه اندازی در 11:50 p. m. EST جمعه. اژدها را تحویل بیش از 4,300 پوند از ناسا باری و علوم و تحقیقات و از جمله علوم جدید مرکز برنامه ریزی شده برای نصب به خارج از ایستگاه در طول یک راهپیمایی فضایی در این بهار.

این فضاپیما راه اندازی بر روی یک موشک فالکون 9 از فضا راه اندازی مجتمع 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا و برنامه ریزی شده است برای رسیدن به مداری پاسگاه در دوشنبه, مارس 9. پوشش فضاپیما رویکرد و ورود در ایستگاه فضایی آغاز خواهد شد در 5:30 a. m. EDT در تلویزیون ناسا و وب سایت آژانس.

اژدها ملحق خواهد شد سه نفر دیگر از فضاپیما در حال حاضر در ایستگاه. زمانی که آن می رسد ناسا مهندس پرواز اندرو مورگان خواهد دست و پنجه نرم اژدها حمایت ناسا جسیکا Meir. پوشش رباتیک نصب و راه اندازی به زمین رو پورت از ماژول هارمونی آغاز خواهد شد در 8:30 صبح

اژدها برنامه ریزی شده است برای باقی می ماند در ایستگاه فضایی تا 9 آوریلهنگامی که فضاپیما را به بازگشت به زمین با تحقیق و باری.

این تحویل SpaceX در 20 پرواز باری به ایستگاه فضایی تحت ناسا تجاری تدارکات و خدمات قرارداد پشتیبانی خواهد شد ده ها تن از موجود و جدید تحقیقات. ناسا در تحقیق و توسعه و کار روی ایستگاه فضایی منجر به آژانس فضایی عمیق اکتشاف قصد دارد از جمله آینده در ماه و مریخ ماموریت.

در اینجا جزئیات بیشتر در مورد برخی از تحقیقات علمی اژدها ارائه شده است:

امکانات جدید در خارج از ایستگاه فضایی
این Bartolomeo تسهیلات ایجاد شده توسط ESA (آژانس فضایی اروپا) و ایرباس متصل به خارج از اروپا کلمبوس ماژول. طراحی شده برای ارائه جدید فرصت های علمی در خارج از ایستگاه فضایی تجاری و سازمانی کاربران تسهیلات ارائه می دهد بدون مانع نمایش هر دو سوی زمین به فضا است. برنامه های کاربردی بالقوه شامل دیدبانی زمین رباتیک, علم مواد و فیزیک نجومی.

مطالعه روده انسان بر روی یک تراشه
ارگان تراشه به عنوان یک پلت فرم برای مطالعه تاثير فضا بر روی انسان فیزیولوژی روده (روده بر تراشه) بررسی اثر ایستگاه فضایی و فضایی دیگر مرتبط با عوامل استرس در شرکت بیوتکنولوژی تقلید انسانی عصب روده تراشه (hiIC). این ارگان تراشه دستگاه را قادر می سازد مطالعه ارگان فیزیولوژی و بیماری ها در محیط آزمایشگاهی. این اجازه می دهد تا به صورت خودکار تعمیر و نگهداری از جمله تصویربرداری از نمونه برداری و ذخیره سازی در مدار داده و downlink مولکولی تجزیه و تحلیل بر روی زمین است.

رشد سلول های قلب انسان
نسل قلب انسان القا شده پرتوان سلول های بنیادی مشتق قلبی اجداد گسترش در ایستگاه فضایی (MVP همراه-03) بررسی اینکه آیا ایستگاه فضایی باعث افزایش تولید سلول های قلب را از انسان ناشی از سلول های بنیادی پرتوان (hiPSCs). این تحقیقات باعث سلول های بنیادی برای تولید قلب سلول های پیش ساز و فرهنگ این سلول ها در ایستگاه فضایی به تجزیه و تحلیل و مقایسه با فرهنگ های رشد کرده بر روی زمین است.

اینها فقط تعداد کمی از صدها نفر از تحقیقات ارائه فرصت برای دولت ایالات متحده در سازمان های بخش خصوصی و دانشگاهی و موسسات تحقیقاتی برای انجام تحقیقات ایستگاه فضایی است که منجر به فن آوری های جدید پزشکی, درمان و محصولات است که بهبود زندگی بر روی زمین است. انجام علوم سرنشین در مدار آزمایشگاه به ما کمک خواهد کرد یاد بگیرند که چگونه به نگه داشتن فضانوردان سالم در بلند مدت سفر به فضا و نشان دادن فن آوری برای آینده بشر و رباتیک اکتشاف فراتر از پایین مدار زمین به ماه و مریخ است.

برای تقریبا 20 سال انسان ها زندگی می کردند و مشغول به کار به طور مداوم به ایستگاه فضایی بین المللی پیشرفت دانش علمی و نشان دادن فن آوری های جدید ساخت تحقیقات پیشرفت ممکن نیست بر روی زمین است که قادر خواهد طولانی مدت انسان و رباتیک اکتشافی به اعماق فضا. به عنوان یک جهانی تلاش 239 نفر از 19 کشور سفر کرده اند منحصر به فرد ایستگاه فضایی آزمایشگاهی است که میزبانی بیش از 2800 پژوهش و تحقیقات از محققان در 108 کشور جهان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایستگاه فضایی بین المللی تحقیق خود و خدمه, بازدید:

https://www.nasa.gov/station

منبع ناسا

لینک های مرتبط

http://www.nasa.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im