S&P 500 مجموعه به جبران $1T در ارزش به عنوان Coronavirus مرگ و میر آهسته

S&P 500 در مسیر بهبود می یابند در مورد $1 تریلیون دلار در ارزش بازار در یک furious تجمع روز دوشنبه پس از یک افت روزانه مرگ و میر در نیویورک این کشور بزرگترین coronavirus نقطه داغ مطرح امیدوار است که این بیماری همه گیر می تواند سطح به زودی.

هر سه اصلی شاخص سهام شروع به پریدن کرد بیش از 5% با رنگ آبی تراشه داو صنعتی اضافه کردن 1,200 امتیاز. دفاعی آب و برق بخش led با دستاوردهای بزرگ در حالی که مصرف کنندگان کالاهای اساسی و املاک و مستغلات – نیز در نظر گرفته امن شرط در طول زمان از نوسانات – افزایش 3 ٪ و 8٪.

S&P 500 شاخص بانکی شروع به پریدن کرد 7.2% و راه اندازی شد برای بهترین روز خود را در بیش از یک هفته. بانک آمریکا و سیتی گروپ ولز فارگو و جی پی مورگان پیشرفته بین 5.8% و 8.8% ردیابی عملکرد وزارت خزانه داری.

“همه بازار در مورد مراقبت در حال حاضر این است که ویروس و مثبت هر رویداد را ببینید برخی از خریداران در آینده گفت:” دنیس کیر, اختصاصی گر در روشن Trading LLC در لاس وگاس.

“با شهر نیویورک اعداد بهتر در تعطیلات آخر هفته مردم خوشحال هستند که ما ممکن است نزدیک به بالای قله از ما فکر می کردم.”

هنوز مقامات ایالات متحده باید girded در این کشور برای یک “اوج مرگ هفته” از همه گیر با مرگ و میر شکوه 10,000.

وال استریت ترس سنج کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در دو هفته اما تحلیلگران هشدار داد در برابر تماس پایین. در طول بحران مالی 2007-08 S&P 500 در زمان ماه به ایجاد یک پایین حتی پس از نوسانات شاخص کاهش یافت.

با وجود روز دوشنبه bounce S&P 500 باقی مانده است نزدیک به 20 ٪ یا $6 تریلیون دلار در بازار با ارزش – از آن بالا تمام وقت در اواسط فوریه.

“این یک کشش به سعی کنید به قیاس کاهش در تعدادی از موارد به زمانی که ما در حال رفتن به قادر به بازگشت به کار” گفت: Robert Pavlik رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در SlateStone ثروت LLC در نیویورک است.

“مردم هنوز هم برای رفتن به بسیار مردد به رفتن به رستوران ها و کافه ها.”

S&P 500 شرکت در حال انتظار برای ورود یک درآمد رکود اقتصادی در سال 2020 با کاهش سود در محله های اول و دوم با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv به عنوان تقاضا تبخیر در سراسر بخش از جمله خطوط هوایی کالاهای لوکس و صنعتی.

در 2 p. m. EDT شاخص Dow Jones Industrial Average شد تا 1,225 امتیاز یا 5.8% در 22,277 S&P 500 بود تا 143 امتیاز یا 5.7% در 2,631.

شاخص Nasdaq Composite شد تا 425 امتیاز یا 5.8% در 7,797.

ورساچه صاحب کاپری Holdings رسید 28 درصد و پس از آن گفت: انتظار برای باز کردن فروشگاه خود را پس از ژوئن 1 و که این امر کردند همه آن 7,000 کارکنان در شمال امریکا است.

ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم کاهش 6.5% نگرانی بیش از آن داده ها شیوه های حفظ حریم خصوصی و افزایش رقابت از جیب رقبا.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر decliners توسط یک 9.45 به نسبت 1 در بازار بورس و توسط یک 6.01 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P ثبت دو شاخص جدید در 52 هفته بالا و بدون کم جدید در حالی که نزدک ثبت شش ماهه و 23 جدید پایین.

بازارهای جهانی

بازارهای جهانی سهام شروع به پریدن کرد در دوشنبه تشویق رکود در coronavirus مربوط به مرگ و میر و موارد جدید در برخی از جهان نقاط داغ در حالی که تاخیر در مذاکرات میان عربستان سعودی و روسیه به قطع عرضه فرستاده قیمت نفت غلت دوباره.

سهام سرمایه گذاران را تشویق کرد که شمار تلفات ناشی از این ویروس آهسته در سراسر عمده کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و ایتالیا و همچنین در ایالت نیویورک یکی از سخت ترین ضربه در ایالات متحده است.

نشانه هایی از ثبات در نیویورک “احتمالا مهم ترین چیزی که با توجه به مقدار سرمایه که کنترل از طریق مدیران که در منطقه زندگی می کنند گفت:” توماس هایس مدیریت عضو در تپه سرمایه LLC در نیویورک است.

“این فوق العاده ای برای کمک به بازار (اما) نه به می گویند که ما از طریق جنگل و در عین حال از آنجا که ما در حال رفتن به یک سخت یا دو هفته آینده.”

ارائه بیشتر باعث نگرانی تعداد coronavirus موارد شروع به پریدن کرد در چین روز یکشنبه در حالی که سنگاپور که تا به حال برنده بین المللی ستایش خود را برای دست زدن به این ویروس بیش از چند ماه گذشته تا به حال نزدیک به مدارس و بسیاری از محل های کار در روز جمعه پس از رکورد جهش در عفونت های جدید.

سرمایه گذار روحیه در منطقه یورو کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در ماه آوریل و بلوک ارز در اقتصاد در حال حاضر در رکود اقتصادی عمیق با توجه به کروناویروس است که “برگزاری دنیای اقتصاد در یک stranglehold” یک Sentix نظرسنجی نشان داد.

“هرگز قبل از ارزیابی از وضعیت فعلی سقوط به شدت در تمام مناطق جهان در عرض یک ماه” Sentix مدیر عامل پاتریک گستاخ گفت.

اما بازار به نظر می رسد امیدوار.

“آنچه که در حال رانندگی در بازار است شواهدی وجود دارد که تعداد موارد جدید را آغاز کرده است به نوبه خود گوشه ای” گفت: Elwin de Groot, Rabobank سر از ماکرو استراتژی است.

پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 3.52% و شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 3.84%.

در حال ظهور در بازار سهام افزایش یافت 2.49%. شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن بسته 2.63% بالاتر در حالی که ژاپن Nikkei رز 4.24%.

بازار در سرزمین اصلی چین بسته شد برای یک روز تعطیل عمومی.

روغن رزومه کاهش

خام ایالات متحده کاهش یافت و به اندازه 5 درصد پس از دو جلسه دو رقمی سود پس از عربستان سعودی و روسیه شده اند که در تقابل این سال بیش از تولید به تعویق افتاد نشست سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن و یا اوپک+ تا پنج شنبه به جای روز دوشنبه.

“شاید بهتر آن است که این جلسه به تعویق افتاد برای تولید به سیمان حداقل زمینه های مشترک قبل از واقعی بحث را روز پنجشنبه” BNP Paribas تحلیلگر هری Tchilinguirian گفت.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov همچنین گفت مسکو آماده بود به هماهنگی با دیگر کشورهای صادرکننده نفت برای کمک به ایجاد ثبات در بازار و این که اوپک+ جلسه به تعویق افتاد به دلایل فنی.

اما Bjornar Tonhaugen, Rystad انرژی از بازار نفت گفت: حتی اگر این گروه توافق کردند که برای کاهش تا 15 میلیون بشکه “آن را تنها خواهد شد به اندازه کافی به خراش سطح از بیش از 23 میلیون بشکه عرضه برآمدگی پیش بینی شده برای ماه آوریل سال 2020 است.”

خام ایالات متحده به تازگی کاهش 6 ٪ به $26.64 در هر بشکه و نفت برنت به تازگی در $33.10 پایین 2.96% در روز است.

ژاپن در وضعیت اضطراری

در بازار ارز ین تضعیف 0.59% در مقابل دلار آمریکا در 109.15 دلار و ضعیف در برابر دیگر ارزهای اصلی به عنوان نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت که دولت را اعلام وضعیت اضطراری در اوایل روز سه شنبه برای جلوگیری از افزایش عفونت کروناویروس.

دلار در برابر یورو در حالی که پوند بهبود رابطه نیز با کاهش 0.4% یک شبه پس از نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد برای آزمایش به عنوان او هنوز هم رنج می برند علائم کروناویروس.

یورو پایین بود 0.21% به $1.0785 و استرلینگ آخرین معاملات در $1.2274 بالا 0.11% در روز است.

شاخص دلار 0.02%.

بازده در امن و پناهگاه اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده رخنه کرد و بالاتر در درآمد ثابت, بازار, بازتاب کمی روشن تر تن در بازارهای جهانی سهام.

لو Brien یک استراتژیست در DRW تجاری در شیکاگو گفت: وال استریت را در مسیر رو به بالا بود “اولین و آخرین دلیل که چرا خزانه پایین تر در قیمت و بالاتر در عملکرد این صبح است.”

معیار 10 سال یادداشت های گذشته کاهش یافت و 22/32 در قیمت به عملکرد 0.6572% از 0.589% اواخر روز جمعه. 30 سال پیوند گذشته کاهش یافت 1-25/32 در قیمت به عملکرد 1.2802% از 1.216%.

با وجود تجمع سهام, طلا, قیمت افزایش به بیش از سه هفته. نقطه طلا اضافه شده 1.8 ٪ به $1,645 فتح.08 دلار در هر اونس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de