S&P 500 پست بهترین هفتگی افزایش از سال 1974 در آخرین تغذیه برنامه نجات

وال استریت بسته کردن آن بهترین هفته در 45 سال یک روز پس از آنکه فدرال رزرو راه اندازی آخرین تایتانیک تلاش برای حمایت از اقتصاد از طریق شیوع کروناویروس.

معیار S&P 500 شاخص آن نوشته شده بهترین هفتگی افزایش از سال 1974 در یک تعطیلات کوتاه هفته تقویت شده توسط نشانه های اولیه که شیوع میزد اوج و همچنین تهاجمی جهانی محرک.

تحت بانک فدرال $2.3 تریلیون بسته بانک مرکزی ایالات متحده گفت: این امر کار با بانک ها به ارائه وام های چهار ساله به شرکت ها تا 10000 کارکنان و به طور مستقیم خرید اوراق قرضه دولتها و بیشتر پرجمعیت استان ها و شهرستانها.

“خرید اوراق قرضه, oh my god خیلی غیر منتظره بنابراین بسیار قوی و همه را مورد ضرب و شتم تا نام از جمله انرژی آنها در زمان خاموش” گفت: تیم Ghriskey رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در اینورنس مشاور در نیویورک است.

مالی شاخص شد تا 5.19% ارائه بزرگترین افزایش شاخص S&P 500 به عنوان بانک ها به شدت افزایش یافت در فدرال ریزرو backstop. J. P. Morgan رز 8.97% پیشرو سود در داو. سهام iBoxx بالا عملکرد اوراق قرضه شرکت های بزرگ صندوق صعود 6.55%.

است که به کمک نیش از دیگری دشوار گزارش در بازار کار با بارگیری در این هفته مدعیان در صدر 6 میلیون مارک برای دومین هفتۀ متوالی.

“همه در انتظار واقعا شپشو درآمد و واقعا شپشو اقتصادی داده است. آن است که تمام می شود متمرکز شده که آیا این جهش اتفاق می افتد و چه بخش هایی از اقتصاد می آید و سریعترین گفت:” Ghriskey.

دفاعی املاک و مستغلات و بخش آب و برق افزایش بیش از 4 درصد.

میانگین صنعتی داو جونز رز 285.80 امتیاز یا 1.22% به 23,719.37 S&P 500 به 39.84 امتیاز یا 1.45% به 2,789.82 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 62.67 امتیاز یا 0.77% به 8,153.58.

برای هفته های S&P 500 رسید 12.1%. که بزرگترین آن یک هفته به دست آوردن از سال 1974 هنگامی که آن را بسیج بیش از 14٪. نزدک به حال خود بهترین هفته از سال 2009 پریدن 10.6%. داو افزایش یافت و بیش از 12% به صورت یکی از بزرگترین هفتگی دستاوردهای ثبت شده.

بازار سهام ایالات متحده بسته خواهد شد جمعه با توجه به خوب جمعه.

در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی تاکید کرد نیاز به نگه داشتن مردم از هم جدا برای جلوگیری از سرایت این محدودیت باید خفه اقتصاد و موجب گسترده تولید کاهش اخراج و بینی از یک رکود اقتصادی شدید.

در نشانه آن است که این بیماری را منحنی شد مسطح در نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع اندرو کومو فرماندار جدید گفت: بستری شدن در بیمارستان کاهش یافت و به یک تازه کم 200 برای criis اگر چه مرگ و میر مشخصی را به دیگری جدید است.

سه عمده شاخص, اما, به پایان رسید و خاموش قبلی خود را به عنوان اوج قیمت نفت معکوس و البته پایین تر تبدیل شده به عنوان کاهش تولید توسط اوپک و متحدان آن دیده می شد که به اندازه کافی برای جبران کمبود تقاضا است. بخش انرژی کاهش 1.08%.

والت دیزنی شرکت شروع به پریدن کرد 3.39% به عنوان شرکت گفت: آن دیزنی+ پخش آنلاين خدمات در حال جذب بیش از 50 میلیون پرداخت می شود کاربران در سطح جهان است.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 6.05 به نسبت 1; در نزدک یک 3.54 به 1 نسبت مورد علاقه advancers.

S&P 500 ارسال شده شش new 52 هفته بالا و نه پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 14 جدید اوج و 11 جدید پایین.

حجم در بورس ایالات متحده 11.52 میلیارد سهم نسبت به 15.1 میلیارد دلار به طور متوسط به صورت کامل جلسه بیش از 20 آخرین معاملات روز.

بازارهای جهانی

جهانی سهام معیار بالاتر رفته زیر نشانه ای از برخی از موفقیت های دولت و بانک مرکزی که گرفته اند گام های اضافی برای تقویت اقتصاد خود در طول COVID-19 همه گیر در حالی که قیمت نفت به عقب کشیده از قبل افزایش است.

قیمت نفت به پایان رسید روز در قلمرو منفی پس از قبل افزایش اوپک و متحدان آن با چکش از توافق برای کاهش تولید بود که کوچکتر از بازار انتظار بود.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 1.58%.

سود در ایالات متحده تقویت شد پس از فدرال رزرو اعلام کرد که $2.3 تریلیون تلاش برای حمایت از دولت های محلی و کوچک به متوسط کسب و کار. ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی گفت: این امر شروع به خرید اوراق قرضه شهرداری ها صادر شده توسط دولت های ایالتی و محلی به منظور کمک به آنها در پاسخ به بحران بهداشت و درمان.

“تمایلات اختیارات اما سرمایه گذاران به نظر می رسد به دنبال از طریق رشد تیتر شماره COVID-19 موارد و با تمرکز بر نشانه هایی که از گسترش این بیماری همه گیر است که تحت کنترل در آورد که به نوبه خود زیر بنای امیدوار نسبتا سریع آرامش از مهار اقدامات گفت:” علامت گذاری Haefele ارشد مدیر سرمایه گذاری UBS Global مدیریت ثروت.

در روز پنج شنبه فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت تلاش در اجتماعی فاصله مشغول به کار بودند در گرفتن این ویروس را تحت کنترل در کانون ایالات متحده شیوع.

موارد جدید در بیمارستان ها کاهش یافت و به پایین 200 در نشانه آن است که این بیماری را منحنی شد مسطح در دولت است. اما ایالت نیویورک نیز ثبت یک رکورد بالا 799 مرگ و میر در چهارشنبه برای یک مجموع از 7,067.

“شما نمی توانید استراحت کنید. مسطح منحنی شب گذشته اتفاق افتاده است به دلیل آنچه که ما دیروز” کومو گفت.

اعضای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اقتصادی شده اند صعودی دوباره باز از اقتصاد است.

خواسته در CNBC در روز پنج شنبه که آیا او معتقد بود که اقتصاد ایالات متحده می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: “من انجام دهد.” به عنوان به زودی به عنوان برگ برنده “احساس می کند راحت با مسائل پزشکی” او گفت:.

یورو در برابر دلار بر مذاکرات وزرای دارایی منطقه یورو خواهد توافق بر حمایت بیشتر برای خود coronavirus-آمار اقتصاد.

در عین حال نگرانی در مورد تلفات و کاهش سرعت اقدامات در اقتصاد جهانی نگه داشته و یک درب در یک حرکت گسترده به دارایی های ریسک پس از ایالات متحده مدعیان اطلاعات بیش از 6 میلیون دلار برای دومین هفته با توجه به اطلاعات منتشر شده در روز پنج شنبه.

معیار 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 15/32 در قیمت به عملکرد 0.7175% از 0.764% اواخر روز چهارشنبه.

“ما احتمالا در سرعت به از دست دادن شغل بیشتر در ماه آوریل به تنهایی از ما از دست رفته در طول رکود بزرگ” گفت: Dante DeAntonio ارشد اقتصاد در مودی تجزیه و تحلیل در نیویورک است.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن از جمله روسیه – یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ – مذاکرات روز پنج شنبه در رکورد تولید نفت محدودیت هایی در حدود 15 میلیون بشکه در روز) یا بیشتر حدود 15 درصد از عرضۀ جهانی برای حمایت از قیمت ها با چکش توسط coronavirus بحران منابع درگیر در بحث گفت.

آنها گفت: این طرح شامل کاهش حدود 5 میلیون بشکه از تولید کنندگان خارج از این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ و می تواند ساخته شده به تدریج.

خام ایالات متحده کاهش یافته است 7.4% به $23.22 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت کاهش یافت 3 ٪ به $31.85 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de