S&P 500 و Nasdaq درجه یک رکورد به عنوان ویروس ترس افول

S&P 500 و Nasdaq inched به دومین رکورد متوالی بسته شدن اوج در روز سه شنبه به مقامات چینی گفت مرگبار coronavirus اپیدمی می تواند شامل آوریل.

اما داو بسته شد و S&P 500 و Nasdaq مقایسه دستاوردهای خود را پس از کمیسیون تجارت فدرال (FTC) صادر شده و سفارشات به شرکت های فن آوری به ارائه اطلاعات در ادغام شد که بیش از حد کوچک به گزارش ضد تراست تنظیم کننده. .

شرکت مایکروسافت بزرگترین کشیدن در عمده شاخص های سهام ایالات متحده پس FTC تقاضا برای داده ها از شرکت. داده شد و همچنین درخواست از الفبای Inc Amazon.com Apple Inc و Facebook Inc.

سازمان بهداشت جهانی یا کسانی که به نام چینی کروناویروس “دشمن عمومی شماره یک است.” اما چین مهمترین پزشکی مشاور در شیوع این بیماری گفت: این بحران می تواند توسط بیش مارس تسکین دهنده وحشت در طول حرکت سریع اپیدمی حتی به عنوان زنجیره تامین پاره و شرکت های چینی شروع به تخمگذاری کردن کارگران.

“تا آنجا که وجود دارد تمایل به فشار سهام بالاتر نیز وجود دارد یک خستگی” الیور Pursche معاون رئیس و مدیر استراتژیست بازار در Bruderman مدیریت دارایی در نیویورک است. “این اجازه هوا و بازدم.”

“بهترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد برای سهام این سال است که ما به وری در حالی که برای و اجازه بازارهای گرفتن نفس خود را.”

شرکت کنندگان در بازار از نزدیک تماشا به عنوان ایالات متحده فدرال رزرو صندلی جروم پاول خود را آغاز کرد شش ماهه اقتصادی به روز رسانی قبل از کنگره است.

پاول سخنان بار دیگر تاکید کرد که اقتصاد در آن 11 سال از توسعه باقی مانده است “انعطاف پذیر” اما بانک مرکزی بود که از نزدیک نظارت بر خطرات بالقوه از جمله coronavirus.

“پاول خطاب به کروناویروس و اذعان کرد که ممکن است یک کاتالیزور برای تغذیه به اقدام اگر ضروری” Pursche اضافه شده است. “این بدان معنی است که بانک فدرال است کاملا آگاه از خطرات, اما آن را نیز بدان معنی است که خطرات بسیار واقعی است.”

میانگین صنعتی داو جونز شد, تخت, S&P 500 به 5.66 امتیاز یا 0.17% به 3,357.75 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 10.55 واحد معادل 0.11% به 9,638.94.

از 11 بخش عمده در شاخص S&P 500 با همه اما و ارتباطات خدمات مصرف کننده کالاهای اساسی و فن آوری بسته در قلمرو مثبت با املاک و مستغلات نشان دادن بزرگترین درصد به دست آورید.

T-Mobile سهام شروع به پریدن کرد 11.8% پس از یک قاضی فدرال تایید خرید خود را از با حداکثر سرعت دویدن پاکسازی مسیر برای معامله در اصل به ارزش $26 میلیارد.

با حداکثر سرعت دویدن رسید 77.5% که بزرگتر رقیب Verizon Communications Inc تضعیف 2.6%.

برج همراه اپراتورها از جمله SBA Communications Corp آمریکا , برج پارسیان و تاج قلعه بین المللی پارسیان به دست آورده بین 4% تا 7% در انتظارات که این معامله می تواند به افزایش برج تقاضا است.

Under Armour, Inc سقوط 16.7% پس از ورزشی شرکت پیش بینی یک قطره در سال 2020 سود.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 2.31 به نسبت 1; در نزدک یک 1.75-به-1 نسبت مورد علاقه advancers.

S&P 500 ارسال شده 80 جدید 52 هفته بالا و 3 پایین ترین نرخ های جدید; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 152 جدید اوج و 60 جدید پایین.

حجم در بورس ایالات متحده 7.33 میلیارد سهم در مقایسه با 7.67 میلیارد دلار به طور متوسط بیش از 20 آخرین معاملات روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر