بازارهای سهام ایالات متحده steadied روز سه شنبه در پایان از بدترین سه ماهه اول برای S&P 500 پس از سال 1938 در حال رشد در میان شواهد largescale آسیب های ناشی از سقوط قیمت نفت و فعالیت های کسب و کار با توجه به کوروناویروس.

املاک و مستغلات و سهام و آب و برق و مصرف کننده کالاهای اساسی – که معمولا در نظر گرفته defensives – led کاهش پس از یک جهش برانگیخته توسط شکارچیان معامله به دنبال سهام به احتمال زیاد به آب و یک رکود اقتصادی.

مجموعه ای دیگر از دستاوردهای Facebook Inc, Amazon.com Inc , سیب, Netflix, Inc و گوگل-پدر و مادر الفبا Inc شناخته شده به عنوان FAANG گروه از سهام کمک کرد نزدک پرش 1% در روز سه شنبه.

“سهام شده اند در یک سوار وحشی … (و) جای تعجب نیست که سرمایه گذاران در حال تقسیم در مورد اینکه آیا به تکیه به محو شدن زمان تجمع گفت:” جاناتان گلوب رئیس سهام آمریکا استراتژیست در کردیت سوئیس اوراق بهادار در نیویورک است.

بی سابقه ای به دور از سیاستهای مالی و پولی محرک کمک کرده بود بازارهای سهام ایجاد ثبات در هفته گذشته به دنبال نوسانات که فرستاده معیار S&P 500 تا 9% یک روز فقط به میزان 12 درصد در جلسه بعدی.

وال استریت نوسانات شاخص عقب نشینی از 12 سال اخیر اما هنوز هم در سطح به ندرت دیده می شود پس از بحران مالی جهانی به وقوع عمیق تر در ایالات متحده و مختل زنجیره تامین.

کشویی از بالاترین رکورد از اواسط فوریه شاخص Dow Jones و S&P 500 شاخص در حال حاضر مجموعه ای برای پایان دادن به سه ماهه بیش از 18 ٪ کمتر از در آغاز سال است.

این کاهش باید پاک بیش از $5 تریلیون دلار از ارزش S&P 500 شرکت در سه ماهه اول و سرمایه گذاران از ترس ورشکستگی شرکت ها و بیشتر اخراج های دسته جمعی رفتن به سه ماهه دوم.

آبی تراشه داو است که بزرگترین آن فصلنامه درصد کاهش از سال 1987 و فناوری سنگین نزدک است برای آن بدترین سه ماه اول سال 2008.

“در حالی که اکثر مردم می خواهم برای خوش بینی باقی می ماند که ما دیده ایم پایین … که خوش بینی است که صرفا بر اساس بسیاری از امید” گفت: Michael James مدیر عامل معاملات سهام در Wedbush اوراق بهادار در لس آنجلس.

در ساعت 10:17 صبح ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 39.30 امتیاز یا 0.18% در 22,366.78 S&P 500 بود 0.54 واحد معادل 0.02% در 2,627.19. شاخص Nasdaq Composite شد تا 51.60 امتیاز یا 0.66% در 7,825.75.

سهام کارناوال پارسیان در حال حاضر با چکش توسط غوطه وری سفر جهانی تقاضا سقوط 12 درصد و پس از آن گفت آن بود که افزایش حدود 6 میلیارد دلار در ترکیبی از بدهی و حقوق صاحبان سهام و تعلیق آن سود سهام پرداخت.

شاخص انرژی پرید 4 درصد تقویت شده توسط یک جهش در قیمت از 18 سال به پایین و بعد از ایالات متحده و روسیه توافق کردند که به بحث در مورد ثبات بازار انرژی.

پیشبرد مسائل تقریبا همسان decliners در NYSE و Nasdaq.

S&P شاخص یک ثبت جدید در 52 هفته بالا و بدون کم جدید در حالی که نزدک ثبت شده در هفت ماهه و 13 پایین ترین نرخ های جدید.

بازارهای جهانی

بازارهای جهانی سهام تضعیف روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به ارزیابی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ترک MSCI معیار های جهانی سهام در سرعت به پایان خود بدترین سه ماهه پس از بحران مالی سال 2008 است.

سهام بسیج پس از شروع هفته گذشته اما باقی می ماند پایین بیش از 20 ٪ از زمان آغاز سال است. سهام اروپا در سرعت خود را برای بدترین سه ماه از سال 2002 در حالی که بریتانیا FTSE شاخص است تعیین شده برای آن بزرگترین افت از سال 1987.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان ریخته 0.14% زیر متوسط سود در اروپا و شیب کاهش در آسیا است. شاخص پایین 21 درصد برای سه ماهه.

“علیرغم فروش ترین رشد گرا دارایی از اواسط ماه مارس ما نگران هستند وجود دارد بیشتر نزولی در پیش رو” گفت: سلمان Baig, مدیر سرمایه گذاری در Unigestion.

“خشونت بازار عمل نباید انجام نگرفته اما علت زمینه ای – شتاب همه گیر نیاز به بخش های بزرگی از اقتصاد را تعطیل – است که هنوز با ما است.”

تعداد coronavirus عفونت در سطح جهان است و به سمت 800,000. اما تحلیلگران دویچه بانک اشاره کرد که برای دو روز متوالی رشد اقتصاد جهانی در موارد زیر به 10 درصد پس از گذشت بیش از است که برای بیشتر از دو هفته گذشته.

مقامات بهداشتی بسیار محتاط تر. یک سازمان بهداشت جهانی رسمی روز سه شنبه هشدار داد که حتی در منطقه آسیا و اقیانوسیه این بیماری همه گیر شد “به مراتب بیش از.”

بازده اوراق قرضه دولت افزایش کمی با ایالات متحده معیار 10 سال یادداشت پایین 8/32 در قیمت به عملکرد 0.6947% از 0.671% اواخر روز دوشنبه.

قیمت نفت افزایش یافت کردن 18 سال پایین آمار در روز دوشنبه پس از ایالات متحده و روسیه توافق کردند که به مذاکرات برای ایجاد ثبات در بازار انرژی.

قیمت های نفت خام شده اند و آمار توسط دو whammy با خام ایالات متحده در یک نقطه در حال سقوط به زیر 20 دلار در هر بشکه در روز دوشنبه به عنوان ویروس شیوع کاهش تقاضا در سراسر جهان و عربستان سعودی رو به قیمت جنگ با روسیه است.

قیمت نفت خام برنت شد تا 65 سنت یا 2.86% در $23.41 در هر بشکه پس از بسته شدن در روز دوشنبه در $22.76 پایین ترین سطح پس از پایان نوامبر 2002. nL4N2BO131

خام ایالات متحده با صعود 5.6 درصد به $21.38 در هر بشکه پس از بسته شدن شنبه در $20.09 که پایین ترین رقم از ماه فوریه سال 2002.

دلار اندازه گیری در برابر سبد ارزهای تقویت 0.4% به 99.652.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de