جنوبی مینه سوتا شهرستان می شود بعید است coronavirus سر چشمه

– یوجین Borchardt تا به حال سفر در هر نقطه عجیب و غریب در آخرین هفته از زندگی خود را. سالم 88 ساله دست تکان داد و به همسایگان در حالی که مصرف روزانه خود را به پیاده روی در خارج و یا در بازار محلی. او نوشیدن قهوه با دوستان در رستوران در شهر. او رفت به فروشگاه مواد غذایی و به کلیسا و افتخار همکار جانبازان نظامی در مجالس ترحیم به عنوان او همیشه به حال.

خانواده اش مطمئن نیست دقیقا همان جایی که او برداشت موذی رمان coronavirus در کشاورزی شهرستان کمتر از 20 ، 000 ساکنان.

جمعه, در هشتمین روز از بستری Borchardt شد Martin County دوم COVID-19 مرگ و میر تاکید واقعیت تلخ است که جهانی همه گیر می تواند به سرعت نفوذ و گسترش حتی در جوامع از راه دور است که اغلب احساس عایق از جمله دنیوی تهدید.

از شنبه با توجه به دولت بهداشت و درمان, گزارش دو شهرستان ساکنان مرده بود از این ویروس از 23 بود که آزمایش مثبت — از جمله نه از یک کلیسای محلی جماعت با توجه به پاستور — ساخت کوچک شهرستان غیر منتظره سر چشمه برای این بیماری است.

“این احتمالا فرض خوبی که از آن شده است در حالی که اینجا گفت:” چرا Sevcik, جامعه, سلامت, مدیر برای مارتین و ولگردی و شهرستانهای استان است. “من فکر می کنم مردم می ترسند. مردم به دنبال درک درستی از اینکه چرا تعداد ما بسیار بالاتر از هر کس دیگری در روستایی در ایالت مینه سوتا.”

مقامات بهداشتی دولت شده اند قادر به تعیین اینکه چگونه این ویروس وارد این شهرستان در آیووا مرز که در آن فیرمونت آب برج چوب در دشت افق. اولین نفر با علائم در شهرستان در اواسط ماه مارس تا به حال سفر بودند و طبقه بندی شده به عنوان جامعه انتقال موارد با توجه به وزارت بهداشت.

رسمی مورد اعداد ممکن است بالاتر وجود دارد به این دلیل که بیمارستان محلی است که بخشی از کلینیک مایو سیستم است که خود را تست قابلیت های. اما اعداد ایستادگی در مقایسه با دیگر مناطق روستایی شهرستان در مینه سوتا و کشورهای اطراف ترک بدون شک در میان ساکنان که این ویروس در میان خود.

شهرستان و شهرستان رهبران در حال انجام بهترین خود را برای انتشار تمام اطلاعات آنها می توانند در هر مورد Sevcik گفت: در حالی که ارسال متحد پیام خواست مردم برای آرام ماندن و ماندن در خانه به سرعت در جامعه گسترش یافته است.

احساس ضعف

که چیزی است که مردم در اینجا بر روی لبه.

“همسایه من messaged من دیروز گوشی اوا گفت:” واگنر که با این نسخهها کار در یک مزرعه محلی فروشگاه عرضه.

در حالی که فرماندار اقامت در خانه سفارش لگد در بیش از آخر هفته مردم هنوز هم اجازه رفتن به ضروری کسب و کار از جمله فروشگاه که در آن Wagner کار می کند.

کارمندان وجود دارد گفت: آنها شده اند به عنوان مشغول به عنوان همیشه. برخی از مشتریان خوب نیست در اجتماعی فاصله آنها گفت: در حالی که دیگران در آمده با ماسک و حتی دستکش. فروشگاه به طور مداوم ضد عفونی سطوح, او گفت:.

“مارتین کانتی است که از یک county” واگنر گفت. “شما نمی دانید که اگر آن [آلوده] مردم بوده است. ما نمی دانیم که اگر این افراد شده است در فروشگاه ما.”

چندین مایل دور در نورث روپ یک شهر در حدود 200 کشیش در سنت جیمز کلیسای لوتری گفت که او معتقد است نه اعضای محله که شامل یک کلیسا در روستایی شهرستان در حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“من از نوع صرف زمان کمی racking مغز من به چه میزان از آن در آمد از طریق کلیسا” برگرد. جان هنری گفت. اما موارد مثبت ظاهر شده اند در هر دو کلیساها و شامل برخی از افرادی که دور رفته بود در تعطیلات, او گفت:.

علاوه بر برگزاری یکشنبه خدمات آنلاین در حال حاضر او است که با تمرکز بر خدمت به عبادت که در حال مبارزه در راه های مختلف.

“یکی از کلماتی که فقط با بالا میآید همه جا … این کلمه ‘ضعف’ ” هنری گفت.

مردم نگرانی در مورد بیمارستان های محلی در حال غرق شده است. مردم احساس ضعف با انزوا. یک مادر که تست مثبت نبوده است قادر به در آغوش گرفتن کودکان خود را به مدت دو هفته او گفت و بزرگسالان که نمی توانید ببینید پدر و مادر خود را در خانه های پرستاری در حال پریشان. دیگران که تست مثبت احساس ننگ.

“این واقعا دشوار است,” او گفت:, و اضافه کرد که در برخی موارد “ممکن است آن را بدتر از علائم واقعی خود را.”

جماعت اعضای لری و آنت برمر می تواند گواهی دادن به آن است.

این زن و شوهر هرگز مشکوک آنها را دریافت کنید شما با این کروناویروس جدید. در شب 11 مارس پس از آنت با حضور در روزهای پرهیز و روزه و خدمات او به خانه رفت و در فر به او تاشو گفتن شوهرش که ناگهان او احساس او تا به حال شده است “برخورد با یک اتوبوس.”

او وضع کم برای سه روز آینده تا زمانی که لری او را به اتاق اورژانس که در آن او آزمایش منفی برای آنفولانزا. اواخر شب بعد آنها آموخته او آزمایش مثبت برای COVID-19.

او خیلی شوکه او گفت که “شما می توانید از من زدم با یک پر است.” با یک بیماری زمینه ای است که اغلب باعث می شود سرفه و احساس تنگی نفس علائم اولیه نمی, نگرانی, او گفت:. به علاوه اخبار از ویروس نبود در خط مقدم از ذهن همه را در آن نقطه — قطعا در جامعه کوچک است.

لری به سرعت تست شده بیش از حد هر چند او تا به حال هیچ نشانه ای به جز به خاطر سپردن خفیف خستگی و وضعيتي دو یا سه هفته قبل از آن که او chalked به استرس و سعی در درمان فوق العاده با فنجان قهوه است.

مقامات بهداشت هرگز لری در انزوا لیست او گفت: چون او بهبود از بیماری قبل از هر کسی می دانست که او آن را به حال.

زن و شوهر مطمئن نیست که در آن آنها آن را کردم. دختر خود را به حال سفر به چین در ماه ژانویه, اما آنها گفتند: نه او و نه هر کسی در اطراف او تا به حال علائم. آنها بر این باورند لری یک محصول عامل بیمه به نحوی آن را برداشت و در جامعه محلی گفتند.

در روزهای اخیر لری به دفتر خود رفت یک فروشگاه و یک فروشگاه مواد غذایی در شهر, او گفت:. به او گفته شد او مسری نیست و به احتمال زیاد ایمنی بدن را از ابتلا به آن را دوباره.

او آموخته است که مردم به نام کلانتر که به گزارش او در خارج و در مورد.

“این نوع مانند شما مبتلا به جذام نیاز به فریاد زدن” من تمیز!’ “لری گفت: لبخند زدن.

اما گفت که آنها درک مردم دلهره. آنها می خواهند همسایگان خود را به دانستن حقایق و آرام ماندن آنها گفت: از آنجا که اکثر افرادی که به این ویروس خوب خواهد بود.

“این مهم فقط به دور ماندن از هر یک از دیگر. در خانه بمانند. نمی واکنش نشان می دهند به همه چیز که شما در حال شنیدن” آنت گفت. “مردم شده اند ناجور و همه مشغول به کار است.”

آنت یک نامه از وزارت امور خارجه وزارت بهداشت به تاریخ مارس 26, دادن متهور به “بازگشت به مدرسه و محل کار و سفر و تمام فعالیت های معمول.” او قصد دارد برای بازگشت به کار خود را به عنوان یک مددکار اجتماعی به زودی.

در حال حاضر آنت گفت: او و لری هستند “احتمالا امن ترین مردم به اطراف است.”

لری گفت: او حاضر است برای کمک به محققان با آنتی بادی اگر او می تواند و به دنبال یک راه برای داوطلب در مناطقی که دیگران ممکن است احساس امنیت.

یک خانواده کابوس

که داوطلب روح چیزی بود که یوجین Borchardt برگزار عزیز و دوستان و خانواده گفت.

یوجین بود که همیشه مثبت و رهبری مثال خانواده و دوستان خود گفت. یک افتخار و وطن پرست Korean War veteran او همیشه آماده است تا به قرض دادن یک دست کمک می کند.

“او می خواهم هر چیزی را که کسی از او پرسید: اگر feasibly ممکن است” فیرمونت شهردار دبی پرورش گفت. “او فقط یک واقعا پسر خوب. او ساخته شده یک تفاوت در زندگی مردم است.”

داگ Borchardt گفت: او در زمان پدرش به دکتر در 19 مارس ، یوجین بود و لرزش بسیار کوتاه از نفس خود بود و پر از خلط. کارکنان در کلینیک مایو در سیستم بهداشت و درمان در فرمانت قرار داده و او را در اکسیژن و به سرعت فرستاده او را با آمبولانس به یک مایو سیستم بیمارستان در منکیتو.

“که آخرین ما را دیدم از او” داگ Borchardt گفت. “این یک کابوس است.”

یوجین شد این سنگ از خانواده گردهمایی با پسران خود را یک بار در ماه برای یک boys’ night out و ارسال هفتگی ایمیل خود را با گزارشات تحت عنوان “بعد از ظهر یکشنبه با ژن است.”

آن را خرد و خانواده خود را که آنها نمی تواند به دیدار او در بیمارستان است. پس از آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19 کسانی که تا به حال شده است در تماس با او گفته شد به قرنطینه خود را برای دو هفته.

در حالی که این خانواده تا به حال به تصمیم گیری از راه دور در مورد یوجین مراقبت از آنها ستایش مایو کارکنان بیمارستان برای نمایش باور نکردنی شفقت.

جمعه از طریق یک کنفرانس تلفنی خانواده تصمیم گرفت از آن زمان به او اجازه رفتن داگ Borchardt گفت.

هنوز هم وجود دارد هیچ برنامه های مراسم تشییع جنازه پنج شنبه; قرنطینه اعضای خانواده هنوز هم نمی توانستم برای مشاهده بدن خود را.

در حالی که اعضای جامعه رسیده اند از راه دور خود را به ارسال پیام تسلیت و به اشتراک گذاری خاطرات مردی که بسیاری به عنوان یک جامعه ستون ویروس به سرقت Borchardt خانواده های عزادار هم بیش از حد.

“ما نمی توانیم از یکدیگر حمایت کنند و در آغوش یکدیگر” داگ Borchardt گفت.

“بعد در زمانی که این همه ضربات بیش از ما بزرگ ارسال کردن برای او.”

او و دیگر اعضای خانواده آنها گفت: امیدوارم که همه در این شهرستان زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و ماندن در منزل و نه یک مسئله سیاسی از آن, او گفت:.

“من فقط امیدوارم که مردم آن را جدی بگیرید,” او گفت:. “این هیچ چیز به خنده در.”

نویسنده کارکنان Joel Rippel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>