ساتبریج دوم کشته شدند پس از Scottsdale شورا رای به لغو پروژه سرکوب رای عمومی

همان چهار Scottsdale اعضای شورای شهر که مورد تایید ساتبریج دوم پروژه رای به لغو این پروژه سه شنبه شب دربندی ماه از جنجال های اطراف این پروژه است.

این پروژه به رهبری توسعه دهنده کارتر انگری پیشنهاد شد برای احیای شهر کانال منطقه با اتصال بوتیک مغازه در خیابان پنجم به اصلی ساتبریج پروژه و Scottsdale اسکله.

منتقدان مخالف این پروژه ارتفاع و تراکم.

پس از شورای شهر دقت مصوب جدید منطقه بندی برای این پروژه در ماه دسامبر مخالفان بسیج و جمع آوری بیش از 17,000 امضا برای ارسال پروژه به رای عمومی در ماه نوامبر.

در حال حاضر شهروندان را با رای خود در این پروژه است.

انگری درخواست کرده بود که این شورا لغو ساتبریج دوم پروژه. انگری گفت: آریزونا جمهوری در هفته گذشته که او خواهد بود قادر به حرکت به جلو با پروژه حتی اگر او برنده انتخابات ماه نوامبر از دست داشتن برخی از خواص در سپردن.

شورای تقسیم شد در مورد اینکه آیا به لغو. آن پول را نجات دهد این شهر در غیر این صورت صرف قرار دادن یک مسئله مسئله در انتخابات. اما آن را نمی خواهد اجازه دهید ساکنان رای در این پروژه به عنوان آنها را واجد شرایط.

Councilwoman کتی Littlefield هشدار داد در برابر سابقه لغو این پروژه را تعیین کرد و گفت که امضا جمع رفت و از طریق یک “بسیار نیرومند-نوع تلاش” برای قرار دادن این پروژه در انتخابات.

“آنها می خواستند این رای آنها به دست آورده و حق آن را دارند” لیتل گفت. “به نظر من این حملات کم جدید در روند سیاسی.”

Councilwoman لیندا Milhaven که رای دادند برای این پروژه در ماه دسامبر تحت فشار قرار دادند در این نشست گفت که امضا جمع کردم آنچه آنها می خواستند که برای از بین بردن این پروژه است.

“این باعث می شود من بسیار غم انگیز است که ما قصد داریم به صورت افسردگی و رکود در اینجا” Milhaven گفت. “این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از ما کسی سرمایه گذاری در مرکز شهر دوباره.”

حرکت به لغو این پروژه گذشت 4-3 با اعضای شورای Littlefield پسر فیلیپس و Solange وایتهد مخالف.

این تصمیم در جلسه کنترل از راه دور بدون نظر عمومی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

قانونی بودن لغو پروژه

Littlefield و فیلیپس نیز مورد سوال قانونی بودن انکار ساکنان حق رای در یک موضوع آنها کار کرده برای قرار دادن در انتخابات.

دادستان شهرستان شری اسکات گفت که دفتر او تا به حال تجزیه و تحلیل این موضوع در جزئیات و تعیین این شورا بود که در آن حقوق به رای به لغو.

اسکات اشاره کرد آریزونا دادستان کل نظر از سال 1982 است که در برخورد با یک موضوع مشابه.

دادستان کل به این نتیجه رسیدند که “زمانی که موضوع همه پرسی شده است لغو هر رای در این ماده خواهد بود و بدون اثر قانونی” اسکات گفت.

“شورای ندارد موظف به ارسال آن را,” او گفت:. “من احساس بسیار با اعتماد به نفس در ما تجزیه و تحلیل حقوقی در این نقطه است.”

شهردار جیم لین گفت: این شهرستان باید با کشیدن انگری از طریق یک “کابوسی معمول” با ارسال پروژه به یک رای.

هزینه برای قرار دادن این موضوع در انتخابات در ماه نوامبر نیز هزینه در حدود $100,000 با توجه به یک ایمیل ارسال توسط شهردار مدیریت دستیار.

Councilwoman سوزان Klapp که در حال اجرا است شهردار گفت که بهترین عمل شد و به لغو و گفت هیچ توانایی برای آنگر به انجام هر کاری بیشتر با این پروژه است.

“این یک مسئله,” Klapp گفت. “وجود دارد هیچ چیز به تصمیم گرفته شود.”

شهرداری مسابقه: مسابقه به صورت Scottsdale شهردار شلوغ به عنوان نامزد دیگری می پیوندد

انتخابات و سیاست را به بازی می آیند

Milhaven گفت: در این نشست که او را مورد سوال انگیزه هر یک از ساکنان که هنوز هم می خواستم یک رای در یک پروژه وجود ندارد.

“من فقط می توانم بر این باورند که این یک شگرد سیاسی و سیاسی تدبیر,” Milhaven گفت.

در ساتبریج دوم پروژه تا به حال تبدیل شدن به یک میله رعد و برق به انتخابات شود. Scottsdale خواهد شد انتخاب شهردار جدید به عنوان خط چهره محدودیت مدت. یک تخته سنگ از شهرداری مدعی تشریح در این نوع از توسعه است که رهبران شهر تصویب شد در اسکاتسدیل آریزونا.

باب Littlefield یک نامزد شهردار و شوهر از Councilwoman کتی Littlefield بود به شدت درگیر در جمع آوری امضا برای ارسال ساتبریج II به یک رای.

لیتل گفت: جمهوری هفته گذشته که او را هنوز هم استفاده از این پروژه در طول مبارزات انتخاباتی خود به خصوص به تماس از اعضای شورای سوزان Klapp و ویرجینیا Korte که هر دو در حال اجرا برای شهردار و رای دادند برای این پروژه است.

“آنها هنوز هم در حال رفتن به مجبور به دفاع از رای خود را برای پروژه” لیتل گفت. “اگر آنها رای به آن رای آنها در حال رفتن به مجبور به توضیح به رای دهندگان چرا که آنها مایل به اجازه رای دهندگان تصمیم می گیرید.”

دیوید ارتگا یکی دیگر از شهرداری و نامزد سابق عضو شورا گفت: در روز جمعه که دادخواهان که امضا رفراندوم “به دست آورد.”

“من انتظار دارم که مناسب اندازه پروژه به جلو خواهد آمد در آینده به عنوان شرایط اقتصادی را بهبود بخشد” اورتگا گفت.

وایتهد تصریح کرد احساسات مشابه و گفت که او تا به حال شده است در گفتگو با چند تن از توسعه دهندگان بیش از ماه گذشته و با اعتماد به نفس بود هنوز هم وجود دارد علاقه به توسعه مرکز شهر.

“من فکر می کنم چیزی سخت در اشتباه رفت و با ساتبریج دوم” وایتهد گفت. “من فکر نمی کنم که آن را به هیچ وجه نشان دهنده ناتوانی برای موفقیت در اینجا در مرکز شهر. من نمی بینم هر گونه از دست دادن شور و شوق و ممنون میشم که.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im