سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش داد یکی دیگر از جهش بزرگ در ویروس جدید موارد شنبه یک روز پس از رئیس جمهور به نام “بی سابقه و قدرتمند” گام به مبارزه با شیوع بیماری که به طور فزاینده ای مخدوش تلاش برای متوقف کردن گسترش.

The231 موارد جدید را از کره جنوبی در مجموع to833cases و دو مرگ و میر بیشتر افزایش عوارض خود را به هفت.

چین همچنین گزارش داد 409 موارد جدید در روز دوشنبه در بالا بردن خشکی کل به 77,150 بعد از یک الگوی کج و معوج از افزایش در روزهای اخیر. 150 جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری مطرح شده چین در مجموع به 2,592 و نشان داد سنبله پس از معلق در هوا در اطراف 100 به مدت چهار روز. اما یک مرگ در هوبئی استان که وقوع ظهور در ماه دسامبر.

جهش قابل توجه در موارد خارج از چین را مطرح نگرانی از شیوع گرفتن خارج از کنترل. کره جنوبی سومین ملی در مجموع پس از چین و ژاپن و موارد را به سرعت افزایش یافته در ایتالیا و ایران فقط در چند روز.

بیشتر از ژاپن نفر از الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن نزدیک به یک پنجم از آن 3,711 مسافران و خدمه آلوده شد.

بیش از 140 نفر از کره جنوبی موارد جدید بودند و در نزدیکی Daegu این شهرستان از 2.5 میلیون نفر از مردم که در آن بسیاری از کشور عفونت رخ داده است. پنج نفر از هفت مرگ و میر در ارتباط بودند به بیمارستان در Cheongdo نزدیکی Daegu که در آن کشت عفونت تایید شد در میان بیماران روانی بخش است.

در حالی که مقامات ابراز امیدواری کرد آنها می تواند شامل شیوع بیماری به منطقه اطراف Daegu برخی از کارشناسان اشاره کرد نشانه هایی از این ویروس در گردش خون سراسر کشور با اشاره به تعدادی از موارد در پایتخت سئول و در جای دیگر که نمی شد بلافاصله قابل تعقیب است.

“در دائگو تعداد موارد جدید که تایید شده توسط آزمایش بسیار بزرگ است و اگر ما نتوانیم به طور موثر بنیادی جامعه انتقال در این منطقه وجود دارد خواهد بود یک امکان بزرگ (که بیماری) گسترش در سراسر کشور” کره جنوبی, معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: در یک جلسه مطبوعاتی گفت که دولت با هدف ایجاد ثبات در Daegu وضعیت در چهار هفته.

او گفت که مقامات بهداشت برنامه ای برای تست همه از ساکنان این شهرستان در برگزاری نمایشگاه نشانه های سرد مانند گفت که حدود 28000 نفر. سلامت کارگران نیز غربالگری برخی 9,000 پیروان Daegu شعبه Shincheonji کلیسای عیسی مسیح, که در آن یک زن در دهه 60 با حضور دو خدمات قبل از آزمایش مثبت برای ویروس.

از این کشور 161 جدید موارد 129 مورد مربوط به کلیسا. مقامات همچنین بررسی ارتباط احتمالی بین churchgoers و افزایش عفونت در یک بیمارستان در نزدیکی Cheongdo.

ملی دولت توقیف مدارس لغو شد, حوادث و خواسته شرکت به پراکنده ساعات کار و نگه داشتن کارمندان در خانه اگر آنها تجربه سرفه یا سایر علائم تنفسی. آن را به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از شلوغ فضاهای داخلی و التماس کرد که کسانی که به تازگی بازدید Daegu و یا در نزدیکی مناطق ماندن در خانه اگر ممکن است به مدت دو هفته درخواست خبرنگاران برای ورزش همان احتیاط.

سئول شهردار پارک برنده-به زودی پراکنده ساعات کار برخی از 40,000 شهرستان کارکنان به سهولت حمل و نقل تراکم و هشدار داد sterner عمل در برابر معترضان که به مبارزه طلبیده ممنوعیت تظاهرات در عمده مناطق مرکز شهر بود که به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

دور از جایی که این بیماری برای اولین بار ظهور مقامات در ایتالیا مبارزه شامل اروپا و عمده شیوع و ایران گزارش هشت مرگ و میر — بالاترین تلفات در خارج از چین است. برخی از خوشه ها در روزهای اخیر هیچ لینک به چین نگرانی نشانه ای از این ویروس گسترش یافته است.

ایران وزارت بهداشت و درمان گزارش شده 43 نفر از پنج شنبه و چندین کشور موارد گزارش شده متصل به سفر به ایران است. کویت تایید آن موارد دوشنبه در سه نفر که در حال سفر از ایران و بحرین گزارش خود را برای اولین بار مورد نیز یک مسافر از بازگشت از ایران. امارات متحده عربی گفت: موارد جدید وجود دارد شامل ایران گردشگران است.

تعدادی از کشورها بسته اند خود را به مرز با ایران و یا به طور موثر محروم مسافران از وجود مشابه گام به اقدامات کشورهای متعدد گرفته اند برای دفع از گسترش این بیماری از چین است.

در ایتالیا لمباردی در شمال منطقه که شامل کشور سرمایه مالی میلان فرماندار یکشنبه اعلام کرد که تعداد موارد تایید شده بود در 110. ایتالیا در حال حاضر 152 موارد بیشترین تعداد در خارج از آسیا از جمله سه مرگ و میر.

ونیز که پر از گردشگران برای کارناوال حوادث گزارش داد که دو مورد اول گفت: ونتو رژیم صهیونیستی است. لوکا Zaia که منطقه شامل تالاب شهرستان. آن را بلافاصله شناخته شده است اگر دو آلوده شرکت در کارناوال جشن.

ایتالیا درهم به بررسی گسترش ویروس, مقامات اعلام کرد که تمام وقایع کارناوال به نام شده بود را به عنوان به خوبی به عنوان لیگ برتر مسابقات فوتبال در زده منطقه است. سینما و تئاتر نیز دستور توقیف از جمله میلان افسانه ای لا اسکالا.

هشدار چین که ویروس بیماری همه گیر است که “هنوز هم ترسناک و پیچیده” رئیس جمهور چین خواستار تلاش بیشتر برای جلوگیری از شیوع احیای صنعت و جلوگیری از این بیماری از اخلال در بهار کاشت محصولات زراعی است. یازدهم در دفاع از حزب حاکم کمونیست پاسخ به “به موقع و موثر” در یک ویدیو کنفرانس با مقامات مسئول ضد بیماری کار, با توجه به رسمی شین هوا اخبار آژانس.

در ضمن دیپلماتیک فوران پس از اسرائیل تبدیل به کره جنوبی هواپیمای تاکید ترس و تنش بیش از وقوع.

کره ای هوا پرواز با 188 مسافران که فرود در فرودگاه تل آویو را به فرودگاه بن گوریون شنبه شب بود taxied دور از ترمینال در حالی که مقامات مجاز تنها 11 اسرائیلی برای ورود به کشور است. این هواپیما در بازگشت به کره جنوبی با بقیه مسافران در روز یکشنبه.

سئول وزارت امور خارجه گفت: آن را از نزدیک نظارت حادثه و تخلیه کره جنوبی گردشگران از اسرائیل در صورت لزوم. Yonhap news agency ذکر شده کره جنوبی وزارت امور خارجه به عنوان ثبت اعتراض شدید با دولت اسرائیل.

اسرائیل وزارت امور خارجه صادر شده هشدار سفر به کره جنوبی و ژاپن با توجه به کروناویروس و وزارت بهداشت در دستور اسرائیل از بازگشت از این کشورها به باقی می ماند در خانه قرنطینه همانطور که قبلا دستور داد برای آن دسته از بازگشت از هنگ کنگ و چین و مالزی و تایلند و سنگاپور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de