کره جنوبی: هنوز هیچ نشانه ای کیم جونگ سازمان ملل متحد بهداشتی در معرض خطر

مقامات کره جنوبی تاکید دارد که آنها را شناسایی بدون حرکات غیر معمول در کره شمالی و هشداردهنده گزارش می دهد که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ممکن است بیمار یا در حال جدا چون از coronavirus نگرانی.

در یک درب بسته فروم در روز یکشنبه کره جنوبی وحدت وزیر Kim Yeon-chul که مسئول نظارت بر تعامل با غرب گفت: دولت دارای قابلیت های هوش برای گفتن با اعتماد به نفس است که وجود دارد هیچ نشانه ای از هر چیزی غیر معمول است.

شایعات و حدس و گمان بر این رهبر کره شمالی سلامت آغاز شد و پس از شکست او را به یک مکان عمومی ظاهر در یک کلید جشن دولت در 15 آوریل و پس از باقی مانده خارج از دید.

کره جنوبی رسانه ها در هفته گذشته گزارش داد که کیم ممکن است تحت جراحی قلب و عروق و یا در انزوا به اجتناب از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

وحدت وزیر Kim بازیگران شک در گزارش عمل جراحی با این استدلال که این بیمارستان به ذکر نیست که این قابلیت برای چنین عملیات.

هنوز Yoon Sang-hyun رئیس و خارجی اتحاد کمیته در کره جنوبی ملی مجلس گفت: جمع کارشناسان در روز دوشنبه که کیم جونگ سازمان ملل متحد غیاب از چشم های عمومی نشان می دهد “او شده است به کار به طور معمول.”

“تاکنون هیچ گزارش نشان او تصمیم گیری سیاست ها به طور معمول پس از 11 آوریل که منجر به ما فرض کنیم که او است یا بیمار و یا در حال جدا چون از coronavirus نگرانی” Yoon گفت.

کره شمالی گفته است که هیچ تایید موارد جدید کروناویروس اما برخی از کارشناسان بین المللی را به بازیگران شک در آن ادعا.

کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در عهد روز دوشنبه به گام تا همکاری برای کمک به شمال جلوگیری از گسترش coronavirus اما هیچ اشاره ای کیم بهداشت یا محل.

“من برای پیدا کردن یک مسیر واقع بینانه ترین و عملی بین کره ای همکاری” ماه گفت: در جلسه ای با دستیاران ارشد, به مناسبت دومین سالگرد اولین نشست با کیم.

“این COVID-19 بحران می تواند به معنای یک فرصت جدید برای اینتر-کره ای همکاری و فوری ترین و با فشار دادن وظیفه است.”

‘زنده و سالم’

روز دوشنبه رسانه های دولتی کره شمالی یک بار دیگر نشان داد که هیچ عکس جدید از کیم و نه گزارش شده در محل خود.

آنها را حمل گزارش می دهد که او تا به حال با ارسال یک پیام قدردانی به کارگران ساختمان رفت و آمد مکرر توریستی در ونسن, منطقه ای که در آن برخی از کره جنوبی گزارش های رسانه ها گفته اند که کیم ممکن است ماندن.

“دولت ما موقعیت استوار است” مون چانگ در بالا مشاور سیاست خارجی به کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در گفت: در نظرات به U. s. اخبار رسانه های.

“کیم جونگ سازمان ملل متحد است که زنده و سالم است. او تا به شده است اقامت در ونسن در منطقه پس از مارس 13. بدون حرکات مشکوک تا کنون شناسایی شده است.”

Kim Byung-kee, یک مقام اطلاعاتی سابق و در حال حاضر یک عضو از کره جنوبی پارلمانی هوش کمیته همچنین خواستار احتیاط در حدس و گمان و گفت: کمی وجود دارد که امکان کیم بیمار است و او را “تعجب باز گشت به زودی.”

تصاویر ماهواره ای از هفته گذشته نشان داد یک قطار ویژه احتمالا متعلق به کیم در ونسن وام وزن به آن گزارش با توجه به 38 شمال واشنگتن-بر اساس کره شمالی نظارت بر پروژه.

اگر چه این گروه گفت که احتمالا رهبر کره شمالی را, شخصی, قطار انتخاب شده است و قادر به تایید که به طور مستقل و یا اینکه آیا او در ونسن.

سخنگوی اتحاد وزارت گفت: “او هیچ چیز برای تایید هنگامی که درباره گزارش می دهد که کیم در ونسن.

هفته گذشته چین اعزام یک تیم به کره شمالی از جمله کارشناسان پزشکی به توصیه کیم جونگ سازمان ملل متحد با توجه به سه نفر آشنا با این وضعیت.

ایسنا قادر به بلافاصله پس از تعیین آنچه در سفر توسط تیم چینی نشانه در نظر کیم سلامت.

وقتی پرسیده شد که در مورد رویترز’ گزارش تیم پزشکی, چین, وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت: این اطلاعات به پیشنهاد کیم.

روز جمعه کره جنوبی منبع به رویترز گفت هوش بود که کیم جونگ سازمان ملل متحد زنده بود و به احتمال زیاد ظاهر را به زودی.

کارشناسان هشدار داده اند که کیم ناپدید شد از دولت پوشش رسانه ای قبل از, و جمع آوری اطلاعات دقیق در کره شمالی به شدت دشوار است.

کره شمالی رسانه های دولتی آخرین گزارش داد کیم محل زمانی که او ریاست جلسه در آوریل 11.

کیم معتقد به 36, از بین رفت از رسانه های دولتی برای بیش از یک ماه در سال 2014 و کره شمالی تلویزیون دولتی بعد به او نشان داد راه رفتن با یک لنگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de