کره جنوبی: کره شمالی آتش سوزی 2 فرض موشک به دریا

کره شمالی روز شنبه با اخراج دو فرض کوتاه برد موشک های بالستیک به دریای کره جنوبی, نظامی گفت: به عنوان آن را همچنان به گسترش قابلیت های نظامی میان بست مذاکرات هسته ای با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و فلج بهداشت جهانی بحران.

کره جنوبی ستاد مشترک گفت: پرتابه از کار اخراج شدند حدود 6:45 6:50 صبح از یک منطقه در اطراف شهرستان Sonchon غربی کره شمالی. آنها پرواز کرد و 410 کیلومتر (255 مایل) کراس کشور در اوج از 50 کیلومتر (31 مایل) قبل از فرود در آب های سواحل شرقی است.

کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا شد و تجزیه و تحلیل راه اندازی شد. سئول نظامی خواست شمالی بلافاصله پس از توقف آن “بسیار نامناسب” نظامی تظاهرات زمانی که جهان در حال تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ژاپن وزارت دفاع گفت: کره شمالی پرتابه از دسترس نیست, ژاپنی, سرزمین یا منطقه انحصاری اقتصادی است.

شمال انجام دو دور قبلی مشابه با برد کوتاه راه اندازی و دیگر تمرینات نظامی در این ماه پس از رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد وارد سال جدید رسما به تقویت خود بازدارنده هسته ای در چهره “گانگستر-مانند” تحریم های ایالات متحده و فشار است.

کره جنوبی نظامی هشدار داده آخرین راه اندازی در مدت کوتاهی پس از کره شمالی رسانه های دولتی گزارش داد که کیم نظارت توپخانه شلیک رقابت بین واحدهای ارتش این کشور در غرب در روز جمعه.

این KCNA گفت: کیم ابراز رضایت بیش از این مانور که با هدف ارزیابی آمادگی رزمی است. در این گزارش اشاره نکرد هر گونه مستقیم نظر توسط Kim سوی واشنگتن به رسمیت شناخته شود.

پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری همچنین گفت: در شمال تصمیم به برگزاری یک جلسه از آن با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس در مارس 10. آن را بلافاصله روشن است که چه خواهد شد.

مذاکرات هسته ای باید stalemated پس از سقوط دومین اجلاس بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال 2019 زمانی که آمریکایی ها را رد کرد کره شمالی خواسته برای عمده تحریم ها در ازای تسلیم جزئی از آن قابلیت های هسته ای.

در حالی که کیم اعلام کرده است برای ساخت تا خود را از زرادخانه هسته ای و دستیابی به یک “پیشانی دستیابی به موفقیت” در برابر تحریم ها در حالی که اصرار ملت خود را به ماندن انعطاف پذیر در یک مبارزه اقتصادی “اعتماد به نفس” برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی خودخواسته مستند در میان coronavirus بحران به طور بالقوه می تواند مانع توانایی خود را برای بسیج مردم برای کار.

کره شمالی نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از COVID-19 بیماری اما رسانه های دولتی توصیف کرده اند anti-virus تلاش به عنوان یک ماده “ملی وجود دارد.” کارشناسان می گویند یک بیماری همه گیر در کره شمالی می تواند عواقب وخیم ناشی از این کشور فقیر نظام سلامت و کمبود تجهیزات پزشکی.

این کشور را ممنوع کرده است گردشگران خارجی تعطیل تقریبا تمام مرزی ترافیک با چین شدت غربالگری در نقاط ورود و بسیج کارگران بهداشت برای نظارت بر ساکنان و منزوی کردن آن با علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر