– بهداشت ، ctq گفت: یک گروه از وزیران در اینجا پنج شنبه که برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر دموکرات ها نیاز به یک اخراج پایه “که همواره ریشه در آفریقایی-آمریکایی جامعه است.”

برای مینه سوتا سناتور مبارزه برای رقابتی ماندن در حزب او را در انتخابات ریاست جمهوری مسابقه کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه می ایستد به عنوان اولین آزمون بزرگ از او درخواست تجدید نظر در جامعه حیاتی دموکراتیک حوزه.

سیاه رای دهندگان را تشکیل می دهند در حدود 60 درصد از نخل باد بزنی دولت دموکراتیک رای دهندگان. Klobuchar فاقد این نوع از روابط با فعال گروه لذت می برد توسط رقبا مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یک ضعف است که می تواند در زیر نور افکن در کارولینای جنوبی فقط جلوتر از 14-وزارت امور خارجه سه شنبه اولیه.

“من نمی دانم که او و یا او رکورد است که به خوبی” گفت: Tyrone Sanders, مدیریت کسب و کار در کوه تپه موریا Missionary Baptist Church در شمال چارلستون که به میزبانی صبحانه رویداد.

برگزار شده توسط Rev. Al Sharpton ملی اقدام شبکه صبحانه فرصتی بود برای پیشرو دموکراتیک نامزدها به زمین نامزدی خود را به یک گروه با نفوذ رهبران سیاه و سفید.

ساندرز — “هیچ رابطه ای به برنی” او گفت: — انتظار برای رای بایدن که برنده آرزو تایید شنبه از ایالت کارولینای جنوبی در کنگره ایالات متحده جیمز Clyburn, یکی از دولت های پیشرو سیاه چهره های سیاسی.

در حالی که بایدن است که به خوبی شناخته شده در دولت Klobuchar است. ساندرز گفت: او دلسرد می شود با این احساس که نگرانی از دموکرات ها دریافت “بسیاری از خدمات لب” هر چهار سال زمانی که ریاست جمهوری چرخه اطراف می آید.

“که سناتور Klobuchar گسل اما شما خسته زمانی که تازه وارد دیگری می آید که همان نوع از بازی خوب ما شنیده ام قبل از” ساندرز گفت.

سیاه رای دهندگان را تشکیل می دهند بسیار کوچکتر بخشی از مینه سوتا رای دهندگان. و برخی از دولت های شناخته شده آفریقایی-آمریکایی چهره های مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون و در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر شده اند مبارزه برای ایالت ورمونت برنی ساندرز.

Klobuchar قبلی کار به عنوان Hennepin County وکیل نیز دیده می شود او در مواجهه با پرسش های ناراحت کننده در مورد بحث محکومیت قتل یک نوجوان سیاه پوست و یک سری از پلیس درگیر مرگ و میر است که منجر به اتهامات. برخی از فعالان در مینیاپولیس خواست تا او را به ترک.

“وجود دارد هیچ دستور کار ما برای محکم نگاه داشتن بر روی. هیچ کس صحبت کردن از جانب خود گفت:” Bakari فروشندگان برجسته دموکرات کارولینای جنوبی که علنا انتقاد Klobuchar تلاش در دولت است. “شما باید او خانه-دولت NAACP گفت: او باید رها و خارج از مسابقه است.”

رئیس جمهور از حقوق مدنی گروه مینیاپولیس فصل پخش شده است که تقاضا در اوایل این ماه پس از آسوشیتد پرس, بررسی سوالات مطرح شده در مورد قتل محکومیت میونگ بارل که مورد برجسته بود این هفته در ABC News. Klobuchar نامیده می شود برای این مورد بررسی شود اما Mike Freeman فعلی Hennepin County وکیل این هفته گفت که <URL destination=”http://www.startribune.com/freeman-defends-klobuchar-s-handling-of-myon-burrell-case/568154482/”>he را هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود شواهد جدید که خواهد او را متقاعد به بازگشایی پرونده.

</URL>در وزیر صبحانه Sharpton معرفی Klobuchar با کلمات ستایش — هر چند نه در درخشان شرایط است که او متعلق به بایدن و ساندرز.

“ما در واشنگتن دفتر گزارش کرده است که هر زمان ما به نام او وجود دارد” Sharpton گفت: از Klobuchar. “راه قبل از او برای فرار رئیس جمهور.”

یکی دیگر از میانه نامزد شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., مواجه شده است و مشابه سوال در مورد کم عمق حمایت از رای دهندگان از رنگ. Klobuchar و Buttigieg هر دو دریافت مودبانه در کوه تپه موریا هر چند بایدن کردم گرمتر پذیرش تا کنون.

“شما رو به صحبت های سیاه مطبوعات” Sharpton مشاوره Klobuchar و Buttigieg از مرحله. Klobuchar بلافاصله اقدام به مصاحبه با Roland Martin برجسته آفریقایی-آمریکایی روزنامه نگار و سی ان ان مشارکت کننده که در بین تماشاگران بود.

آینده مقدماتی در سراسر کشور شامل تعدادی از کشورهای بزرگ سیاه حوزه. در میان جمعیت در کوه تپه موریا بود ملانی Campbell, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مستقر در واشنگتن و ائتلاف ملی در مشارکت مدنی و زنان در افغانستان ،

“هدف ما این است که به اهرم سیاه, رای, و به طور خاص زنان به مطمئن شوید که ما مسائل پرداخته گفت:” کمپبل که زندگی در ویرجینیا و گفت: او می تواند رای گیری در دولت دموکراتیک اولیه در سه شنبه.

کمپبل گروه نیست حمایت از یک نامزد و او نمی گویند که او را حمایت. اما او گفت: Klobuchar کمپین به تازگی نا امید ،

“ما یک نامزد ریاست جمهوری پرسشنامه” کمپبل گفت:. “بسیاری از کاندیداها پاسخ داد. مسائل مربوط به عدالت نژادی عدالت و نفرت از جنایات مسائل اقتصادی مراقبت از سلامت همه بخشی از آن است. و او پاسخ نمی. آنها هیچ جوابی نداد تا بعد از ما از آن منتشر شد سه شنبه گذشته و پس از آن مردم صحبت کردن در مورد ‘چرا او پاسخ؟’ “

سخنگوی کمپین ارائه نمی دهد فوری توضیح شنبه.

در سخنرانی خود به وزیر صبحانه Klobuchar تن به تن خودش را به عنوان نامزدی که می تواند کمک به اتصال سیاه دموکرات با گسترده تر ائتلاف او قول داده است به مهار: مستقل و چرخش رای دهندگان حتی متوسط جمهوریخواهان ناراضی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“استدلال من است که شما رو تا حد زیادی بر روی شانه های خود را. شما انجام شده است که مشعل برای مدت زمان طولانی” Klobuchar گفت: پس از او با اشاره به اهمیت سیاه رای دهندگان به دموکرات پایه. “و شاید شما نیاز به برخی از دوستان.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im