آفریقای جنوبی در مقابل مستند – SA سهام ارائه Blow-by-Blow حساب آفریقا 2 بزرگترین اقتصاد

ژوهانسبورگ, جولای 24, 2020 /PRNewswire/ — این مستند دارای دو جنبه است. برای اولین بار شهروندان تنها مجاز به ترک خانه های خود برای خرید مواد غذایی به دنبال مراقبت های پزشکی و جمع آوری رفاه کمک های مالی. این منجر به یک افت شدید در تقاضا برای خدمات. دوم بسیاری از فعالیت های اقتصادی متوقف به جز برای خدمات ضروری برشمرد. بعلاوه بی قراری اقتصاد جهانی و مستندات منجر به کاهش سرمایه گذاری و تجارت باعث رکود بیشتر. هر چند محدودیت ها کاسته در ماه مه پس از پنج هفته و بیشتر در ماه ژوئن اجازه می دهد که مرحله به مرحله بازگشایی برخی از کسب و کار و صنایع بسیاری از شرکت های تعطیل شده به طور دائم و برخی از خدمات هنوز هم محدود است.


ادامه مطلب

آنچه تا کنون:

یکی از بزرگترین اولیه شوک بود, استخراج معدن, کاهش 47,3% در سال در سال در ماه آوریل است. با توجه به بسیاری از عملیات داشتن متوقف و یا عامل در سطح پایین تقاضا برای برق کاهش یافته است. این کاهش تقاضا برای زغال سنگ. Eskom (آفریقای جنوبی دولت متعلق به ابزار قدرت) انتظار می رود به خون ریزی به R2 5 میلیارد دلار (150 میلیون دلار) در ماه درآمد برای مدت نامعین.

بخش کشاورزی اعلام شد مهم میباشد. تولید مواد غذایی زنجیره ارزش بودند عملیاتی هر چند نه مطلوب و در نتیجه تنگناها که منجر به محصول و ضرر و زیان.

16 درصد از صندوق های بازنشستگی به حال کاربرانی که درخواست برای دسترسی به وجوه خود را. ادعا و حق بیمه انتظار می رود افزایش می دهد و باعث فشار اضافی.

مالیات بر درآمد در طول مستند بود و انتظار می رود به سقوط یک سوم. اکثریت از دست دادن به علت کاهش مالیات از فروش کالا و کاهش مالیات بر درآمد. بیش از R1 7 میلیارد دلار (100 میلیون دلار) از دست داده بود در گناه مالیات بر درآمد حاصل از ممنوعیت الکل و تنباکو.

امداد اندازه گرفته شده توسط SARB (آفریقای جنوبی بانک مرکزی) به بریده بریده خرید مجدد نرخ منجر به کاهش خودکار در نرخ وام بانکی.

در مجموع 37 609 bond ثبت نام ثبت شد در دفتر اعمال یک 5,6 درصد کاهش از سال گذشته و 51 315, نقل و انتقالات یک 10,5 درصد کاهش از سال گذشته است.

ژوهانسبورگ بورس (JSE) عمل به طور معمول در طول مستند و به تازگی اعلام کرد اقدامات امداد و تمدید شرایط بازپرداخت.

SAA (South African Airways) هیچ غریبه ای به زیان داشتن گذشته نشان داد سود در سال 2011 ثبت کرده است از دست دادن خالص از R1 97 میلیارد دلار برای سه ماهه یک. SAA نیست عمل پروازهای تجاری, اما تنها رحمت پرواز به بازگرداندن آفریقای جنوبی گیر کرده خارج از کشور و واردات محموله پرواز. برای این تابع SAA ثبت درآمد R736 میلیون, در مقایسه با R4 7 میلیارد سال گذشته است. هزینه های عملیاتی آن بودند R2 3 میلیارد دلار با توجه به هزینه های سربار از بازگشت و بار پرواز سوخت جت خدمه پاداش فرود هزینه و تعمیر و نگهداری مبتنی هواپیما.

SARB به تازگی برآورد کاهش در تولید ناخالص داخلی (GDP) در 32,6% بیشترین کاهش فصلی از سال 1990 و بالاترین تولید ناخالص داخلی پس از رکود بزرگ. همچنین این اولین بار از سال 2009 است که آفریقای جنوبی رکود به طول انجامید بیش از دو چهارم.

در مورد SA سهام

SA سهام جامع مالی و آنلاین و پلت فرم سرمایه گذاری است که دفتر مرکزی اش در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی مالی توپی. SA سهام تاسیس شد در سال 2005 به منظور ارائه گسترده بینش و مشاوره سرمایه گذاری با توجه به رتبه بندی بالا JSE-شرکت پذيرفته شده است و پس از گسترش به تعداد مناسب و سودآور گزینه های سرمایه گذاری از جمله فارکس و cryptocurrencies. این شرکت به عنوان یک مستقل آفریقای جنوبی کارگزاری و اخبار پلت فرم است و با موفقیت اجرا شده توسط یک تیم متخصص از کارگزاران که به خوبی قرار داده شده برای کمک به سرمایه گذاران آینده نگر با تمام سرمایه گذاری خود را نیاز دارد از باز کردن نمونه کارها خود را به مدیریت آن را بر عهده دارند. برای اطلاعات بیشتر www.sashares.co.za.

تصاویر مرتبط

south-africa-vs-lockdown-a-blow-by.jpg
آفریقای جنوبی در مقابل مستند – ضربه-by-Blow حساب

منبع SA سهام

لینک های مرتبط

http://www.sashares.co.za

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im