منابع: ما بررسی Ex-سبز کلاه بره برای ونزوئلا حمله

سابق سبز کلاه بره که مسئولیت یک بد بخت نظامی حمله به ونزوئلا است که تحت تحقیقات فدرال برای قاچاق اسلحه به گفته فعلی و سابق ایالات متحده در اجرای قانون مقامات.

این تحقیقات به اردن Goudreau است در مراحل اولیه آن و معلوم نیست اگر آن را در اتهام با توجه به ایالات متحده در اجرای قانون رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات. کاوشگر ناشی از دیوانگی متناقض نظرات Goudreau ساخته شده است که پس از یک کادر کوچک از رزمندگان داوطلب او مشاوره در یکشنبه راه اندازی یک غیر ممکن است حمله با هدف سرنگونی جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو.

اعضای کنگره آمریکا نیز درخواست وزارت امور خارجه در مورد آن دانش Goudreau برنامه و نگرانی است که او احتمالا نقض قاچاق اسلحه قوانین.

یک AP تحقیقات منتشر شده قبل از شکست در حمله به اماکن Goudreau در مرکز یک طرح تخم با یک سرکش سابق ونزوئلا ارتش ژنرال, Cliver الکالا به طور مخفیانه قطار ده ها نظامی ونزوئلا فراریان در راز اردوگاه در کلمبیا به انجام یک عملیات سریع در برابر Maduro. ایالات متحده به ارائه 15 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به مادورو را بازداشت و یا محکومیت. او تحت تعقیب با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه مارس در narcoterrorist اتهامات عنوان شده علیه.

این مردان بودند که آماده برای مبارزه در سه ابتدایی اردوگاه در کلمبیا با کمک Goudreau و خود را در فلوریدا مستقر شرکت Silvercorp ایالات متحده آمریکا و چند مادورو مخالفان و مشتاق مبارزان آزادی گفت: AP. اما این طرح به نظر می رسید از آغاز محکوم به دلیل آن را فاقد پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و نفوذ توسط ایرانیها گسترده کوبا-آموزش شبکه های اطلاعاتی AP یافت.

قانون اجرای رسمی گفت: Goudreau نظرات نشان می دهد کار خود را به نمایندگی از داوطلب ارتش ممکن است نقض قوانین است که نیاز به هیچ شرکت آمریکایی تهیه سلاح یا تجهیزات نظامی و همچنین آموزش نظامی و مشاوره به افراد خارجی به دنبال وزارت امور خارجه تصویب.

کارشناسان به توافق برسند.

“Goudreau عمومی نظرات به تنهایی نشان می دهد او در صادرات خود کشنده تخصص به یک کشور خارجی گفت:” شان McFate سابق ارتش ایالات متحده سرباز چترباز که مشغول به کار به عنوان یک نظامی خصوصی پیمانکار و نویسنده کتاب “قوانین جدید از جنگ” در سیاست خارجی و پیامدهای خصوصی جنگ. “این جدی نقض شده است.”

Goudreau کاهش یافته است به نظر سه شنبه ، وزارت امور خارجه گفت: آن محدود شده است تحت قانون از تایید صدور مجوز فعالیت.

قانون اجرای رسمی گفت: Goudreau امکان دخالت در قاچاق ناشی از مارس 23 تشنج توسط پلیس در کلمبیا از ذخایر سلاح های حمل و نقل در یک کامیون. الکالا ادعا مالکیت کش در مدت کوتاهی قبل از تسلیم شدن به چهره ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر هزینه در همان مورد که مادورو مجرم شناخته شد.

این ذخایر به ارزش حدود $150,000 شامل spotting, night vision goggles, two-way radios و 26 آمریکایی ساخته تفنگ با شماره سریال مالیده. پانزده قهوه ای رنگ کلاه ایمنی توسط پلیس توقیف شد تولید بالا پایان دفاع راه حل های مستقر در میامی-تجهیزات نظامی فروشنده متعلق به ونزوئلا مهاجرت خانواده به گفته پلیس کلمبیا.

بالا پایان دفاع راه حل توسط همان شرکت است که Goudreau بازدید در ماه های نوامبر و دسامبر به گفته منبع سلاح های, با توجه به دو سابق ونزوئلا سربازان که ادعا می کنند به کمک آمریکا انتخاب دنده اما بعد از آن تا به حال یک سقوط تلخ با Goudreau در میان اتهامات آنها مول برای Maduro. AP نمی تواند مستقل تایید حساب خود را.

شرکت مالک علامت فون Reitzenstein است در پاسخ به تکرار ایمیل و تلفن درخواست به دنبال نظر.

دو نفر از مقامات اجرای قانون گفت: یک خبرچین با نزدیک شدن به اداره مبارزه با مواد مخدر در کلمبیا قبل از این سلاح ها’ تشنج با بی اساس نکته در مورد Goudreau را به اتهام دخالت در قاچاق سلاح. ضد مواد مخدر سازمان نمی دانستند که Goudreau بود و در آن زمان باز نمی شود رسمی کاوشگر اما مشکوک است که هر گونه سلاح شده خواهد بود به مقصد چپ شورشیان و یا باندهای جنایی در کلمبیا — نه ragtag ارتش ونزوئلا داوطلبان مقامات سابق گفت: به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات. یکی از مقامات گفت: اطلاعات بود و بعد به وزارت امنیت داخلی.

DEA گفت: این اظهار نظر نمی کنم و در جریان پتانسیل تحقیقات.

مقامات در کلمبیا نیز به دنبال Goudreau به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به کشف و ضبط سلاح های حمل و نقل, کلمبیا یک مقام رسمی گفت: AP به شرط ناشناس ماندن به بحث مداوم مورد.

در همین حال مقامات در کنگره آمریکا ابراز نگرانی است. دموکرات کنگره کارکنان در تماس با وزارت امور خارجه چندین بار در روز دوشنبه به دنبال اطلاعات در مورد هر گونه امکان تماس با Goudreau و یا آگاهی از فعالیت های خود و اینکه آیا کار خود را ممکن است نقض ترافیک بین المللی در آغوش مقررات با توجه به یک کارمند به شرط ناشناس ماندن به بحث خصوصی توسعه.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز چهارشنبه تصریح کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند یک روز پیش از آن وجود نداشت مستقیم آمریکا دخالت دولت در Goudreau را بی پروایی نشان دادن عمل است.

“اگر ما می خواهم درگیر شده اند آن رفته اند متفاوت” او به شوخی. “همانطور که برای کسانی که bankrolled آن ما آماده برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد آنچه ما می دانیم گرفت. ما باز است که در زمان مناسب ما به اشتراک گذاری اطلاعات که اگر آن را خوب حس می کند.”

Goudreau سه بار برنز ستاره گیرنده اصرار دارد که کار خود را ارائه فقط مشاوره استراتژیک به رزمندگان نیازی به صدور مجوز خاص. هنوز هم او اذعان ارسال به نبرد دو نیروهای ویژه افراد مرتبط با Silvercorp و که در حال حاضر در ونزوئلا بازداشت کرده است.

“شما رو به معرفی یک کاتالیزور او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی با آسوشیتدپرس روز شنبه از فلوریدا. “به هیچ وجه من و گفت که 60 بچه ها می آمد و سرنگونی رژیم. من میگم 60 بچه ها می توانید در رفتن و الهام بخش نظامی و پلیس به تلنگر و آزادی کشور خود را که در اعماق این است که آنها چه می خواهند.”

Goudreau گفت: او را استخدام کرد تا ژوئن Guaidó که ایالات متحده در نظر ونزوئلا حق رهبر است. به ادعای خود او تولید 8-صفحه: قرارداد او امضا شده با آنچه به نظر می رسد امضای Guaidó. رهبر مخالفان خودداری کرده است می گویند که آیا امضای “خدمات عمومی قرارداد” معتبر است.

روز چهارشنبه برخی از 60 سازمان ملل رسمیت شناختن به عنوان ونزوئلا مشروع دولت را تکذیب کرد امضای هر گونه “ادعا قرارداد” و اصرار داشت آن را بدون روابط و یا تعهدات به Silvercorp. در بیانیه این متهم مادورو از نفوذ به اصطلاح “عملیات گیدئون” و با استفاده از یک “سند جعلی را به عنوان توجیهی برای سعی و ربودن و به طور غیر قانونی بازداشت موقت رئیس جمهور ژوئن Guaidó.”

تناقضات فراوان در Goudreau حساب نیز هست. در یک مصاحبه تلویزیونی با “Factores de Poder” یک میامی خروجی رسانه ها محبوب با ونزوئلا تبعیدیان او ادعا می کند او هرگز از دریافت “واحد درصد” برای کار خود را در عین حال ادامه داد: برای آماده شدن برای نبرد در روند رفتن به بدهی. JJ رندن های مستقر در میامی-مشاور Guaidó گفت: او به Goudreau $50,000 درخواست برای پوشش برخی از هزینه های است. Goudreau اذعان پرداخت به AP و دیگر رسانه ها.

یک فرد آشنا با این وضعیت گفت: این توافق نامه به امضا رسید رندن و دیگر مستقر در ایالات متحده دستیار به Guaidó, مجلس, Sergio Vergara در ماه اکتبر. Guaidó در یک نقطه به طور خلاصه به استقبال Goudreau از طریق ویدئو کنفرانس — به عنوان نشان های صوتی ضبط شده بر روی یک تلفن همراه توسط Goudreau و که او مشترک با ونزوئلا روزنامه نگار.

“بیایید به کار!” گفت: یک صدا است که به نظر می رسد Guaidó در به بیرون درز ضبط. او باعث می شود هیچ اشاره ای هر گونه حمله نظامی.

چند روز بعد این تیم قطع تماس با Goudreau متوجه او قادر به ارائه آنچه به او وعده داده بود و به این دلیل که آنها نمی گرفتن فرد گفت. تلاش برای فعال کردن دوباره این توافق را از طریق کاهش در ماه نوامبر به دلیل مخالفت رها کرده بود برای حمایت از خصوصی نظامی حمله فرد گفت. آخرین تماس با Goudreau بود چند هفته پیش زمانی که یک وکیل در کهنه را از طرف نوشت رندن به دنبال جمع آوری یک وعده داده شده $1.5 میلیون نگهدارنده. Goudreau از طریق واسطه آن شناخته شده است که اگر آنها نمی پرداخت تا او را رها توافق به مطبوعات فرد گفت.

معلوم نیست چگونه این سلاح قاچاق به کلمبیا. اما Silvercorp در ماه دسامبر خریداری 41-پا قایق های فایبر گلاس, فلوریدا, کشتی ثبت نام سوابق نشان می دهد و اقدام در ماه فوریه به دست آوردن مجوز برای نصب تجهیزات ناوبری دریایی. در درخواست خود را به کمیسیون ارتباطات فدرال گفت: قایق خواهد سفر به بنادر خارجی.

قایق بعدی به نظر می رسد در جامائیکا که در آن Goudreau جمع شده بودند با چند نفر از نیروهای ویژه و افراد به دنبال شرکت در حمله با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس ببرند.

اما به عنوان آنها خود را آماده حمله به قایق شکسته در دریا در مارس 28 و اضطراری موقعیت نشان می دهد رادیویی فعال شد, هشدار به مقامات نیروی دریایی در جزیره کوراسائو. Goudreau مجبور به بازگشت به فلوریدا جلوگیری از دوباره نیروهای نظامی خود را قبل از فرود به دلیل محدودیت های مسافرتی در محل قرار داده و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

“او می توانست 100% رفته در یک فروغ از تیراندازی به دلیل این که او گفت:” فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im