منابع: عمده ما شرکت های هواپیمایی را مامور دولت وام پس از کمک های مالی

چند عمده خطوط هوایی ایالات متحده در حال آماده شدن برای اعمال این هفته برای $25 میلیارد دولت ایالات متحده برنامه وام پس از برنده شدن میلیاردها دلار در حقوق و دستمزد فدرال کمک های مالی مردم آشنا با این موضوع گفت: به عنوان صنعت پرانتز برای بازیابی کند از coronavirus بیماری همه گیر.

هواپیمایی متحده Holdings, Inc. که بر خلاف سایر حامل های عمده هنوز فاش خود اختصاص داده حقوق و دستمزد امداد گفت: این امر دریافت حدود 3.5 میلیارد دلار در مستقیم کمک های مالی و حدود 1.5 میلیارد دلار وام کم بهره و صدور حکم برای خزانه به خرید حدود 4.6 میلیون سهم از سهام عادی.

در حالی که برخی از شرکت های هواپیمایی به حال در ابتدا برنامه ریزی شده به شیر تنها 25 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد فدرال کمک های مالی وجود دارد در حال حاضر در حال رشد و تحقق است که از نظر جداگانه از 25 میلیارد دلار وام بسته بندی ممکن است به طور قابل توجهی بهتر از کسانی که در دسترس هستند در بازار سرمایه به مردم گفت.

وزارت خزانه داری در اصل موافقت کرد که روز سه شنبه برای دریافت جایزه حقوق و دستمزد و کمک به شرکت های هواپیمایی خواهد شد اما نه انتشار پول همه در یک بار.

آن گفت: شرکت های هواپیمایی به اعمال روز جمعه اگر آنها می خواهم گرفتن اولویت برای بسته بندی وام با توجه به اسناد و مدارک ارسال شده بر روی وب سایت خود و در 30 آوریل به تضمین در نظر گرفتن. اگر وجود دارد هر گونه پول در سمت چپ در اواخر متقاضیان می دریافت وجوه در تاریخ بعد.

حامل محموله نیز همان جدول زمانی برای درخواست 4 میلیارد دلار از بودجه.

هواپیمایی رسمی به رویترز گفت اکثر شرکت های هواپیمایی در حال انتظار برای اعمال تا حدودی به دلیل آنها نمی خواهد نیاز به قرعه کشی پایین وام قبل از پایان ماه سپتامبر و به دلیل شرایط مطلوب هستند. خطوط هوایی نیاز به ارائه وثیقه مانند هواپیما و قطعات یدکی و مسیرهای در ازای وام و حکم برابر با 10 درصد از ارزش وام.

انتظار می رود متقاضیان علاوه بر American Airlines Group Inc., آن كه در روز سه شنبه این برنامه به درخواست برای $4.75 میلیارد وام جلوتر از دوشنبه آخرین مهلت برای گرفتن اولویت. Alaska Airlines, Inc. نیز گفت: این امر درخواست 1.1 میلیارد دلار در وام های فدرال.

در میان دیگر بزرگ حامل Southwest Airlines Co. به احتمال زیاد اعمال می شود در حالی که ایران و Delta Air Lines شد و هنوز هم با توجه به مردم گفت. یکی دیگر از صنعت فرد گفت: عمده حامل احتمال اعمال می شود به غیر از روح خطوط هوایی.

روح بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. آن روز سه شنبه گفت: این انتظار به “قبول شرایط به زودی” در حقوق و دستمزد کمک مالی.

هواپیمایی سهام بسته شده و مخلوط در روز چهارشنبه با آمریکا پایان دادن به 2.9 درصد و بالاتر و ایالات 3.1% در حالی که غرب بسته 5.6 درصد کاهش و دلتا خاموش بود 0.8%.

عمده شرکت های هواپیمایی باید بازپرداخت 30 درصد از اعطای کمک های مالی ارائه شده در قالب وام های کم بهره و بیش از 10 سال و موضوع خزانه حکم برابر با 10 درصد از ارزش کمک های مالی.

خطوط هوایی آمریکا که موضوع حکم در حقوق و دستمزد وام برای دولت فدرال برای خرید 13.7 میلیون سهم در مارس 9 بسته شدن قیمت از $12.51 گفت: همچنین موضوع حکم مرتبط جداگانه $4.75 میلیارد دلار وام برای حدود 38 میلیون سهم در همان مارس 9 قیمت. این حکم را بدون هر گونه حق رای آن گفت.

در درخواست وام با توجه 30 آوریل هواپیمایی باید توصیف هر گونه تغییر در آنها را به انتظار در سطح اشتغال از طریق پایان سال است. تحت شرایط حقوق و دستمزد کمک شرکت های هواپیمایی باید حفظ نیروی کار خود را تا سپتامبر. 30.

شرکت های هواپیمایی باید خودداری از پرداخت سود سهام یا سهام buybacks و مجموعه ای از محدودیت در اجرایی غرامت تا یک سال پس از بازپرداخت وام ها ،

“کسانی که کاملا عادلانه چیزهایی است که از ما خواسته شد انجام دهد و ما قطعا شکایت در مورد آنها” آمریکایی اجرایی داگ پارکر گفت CNBC در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر