تیتر بخوانید “40 دکور خانه, اشتباهات هر کس بیش از 45 باید به جلوگیری از.” من می خواهم به نگه دارید تا در این نوع از همه چیز, بنابراین من کلیک.

“برخی از اشتباهات ما را بیش از سن 45 را خانه ما نگاه…خوب قدیمی” را گفت. “به جای اینکه زیبا, آنها شروع به جیغ ارشد.'”

Gulp. من نمی خواهم که.

با توجه به مقاله من در خانه نمی مانند مادر بزرگ من است. هیچ داراي زوائد و تزئينات پرده های حمام فرش درهم و برهم ساختن یا دستمال. هیچ رسمی اتاق نشیمن, نیمکت پلاستیکی را پوشش می دهد, چوب قاب سازی, پاپ کورن سقف یا — اوه — جعلی گیاهان.

من دو جعلی گیاهان. من فقط نمی تواند نگه داشتن آنهایی که واقعی زنده است.

“آشکار است به همه مهمانان خود را اگر شما گیاهان جعلی هستند” مقاله گفت. “آن را نیز به خانه خود را نگاه مانند آن است که یک پورتال به ’90s.”

اخ.

و پس از آن “پوشش تمام سطوح در قاب عکس….”

“شما نمی خواهید برای نشان دادن خاموش عکس های از کسانی که شما را دوست دارم” من به عنوان خوانده شده “اما نمایش بیش از چند فریم در یک اتاق بلافاصله فریاد ‘خانه مادر بزرگ.'”

اوه.

قاب عکس پوشش دیوار تقریبا در هر اتاق در خانه و نشستن در فقط در مورد هر سطح صاف.

عکس های خانوادگی باید نگه داشته شود در فضاهای خصوصی, مقاله گفت. آنها “بیش از حد شخصی” برای یک اتاق زندگی می کنند.

درسته من بچه ها نمایش داده می شود مقدار زیادی از قاب عکس. من دوست داشتم از دیدن خودم در دیوار, حتی اگر آن را به من فارغ التحصیلی دبیرستان پرتره.

بچه هایی که رشد می کنند تا در خانه که در آن عکس های خود را نمایش داده شود باید بیشتر اعتماد به نفس و احساس تعلق تحقیقات نشان می دهد. پسر عموی من و به بچه ها اشاره پرتره خود را بر روی پیانو در هر زمان به آنها مراجعه کنید.

من دوست دارم که احاطه شده توسط مردم را دوست دارم. پدر من در nightstand. پسر من بر روی دیوار. من رقص گروه در یخچال و فریزر. آن را بهتر از هر هنر من می خرید.

من نگه داشتن آنها را. و جعلی گیاهان بیش از حد.

مادر بزرگ که راست کردم.

رسیدن به کارینا مطلوب در karina.bland@arizonarepublic.com. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de