بنیاد سوروس سرمایه گذاری $220 برای افزایش برابری نژادی

جورج سوروس را Open Society Foundations است تزریق $220 میلیون دلار به سازمان اختصاص داده شده به ساخت قدرت در جوامع در سراسر کشور.

میلیاردر گروه روز دوشنبه اعلام کرد که 150 میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد صندوق پنج سال کمک های مالی به رهبری سازمان است که در یک ماموریت از برابری نژادی. برخی از گروه ها در حال مبارزه برای گسترش حق رای در حالی که برخی از آنها با تمرکز بر پلیس اصلاحات.

برخی از دریافت کنندگان کمک مالی عبارتند از: سیاه و سفید رای دهندگان ماده دایره برای عدالت نوآوری تعمیر کاران از نقض و برابر عدالت ابتکار با توجه به Open Society Foundations.

“این است که الهام بخش و قدرتمند برای تجربه این تحول لحظه نژادی عدالت حرکت باز” (open Society Foundations’ رئیس جمهور پاتریک Gaspard در بیانیه ای گفت. “ما بسیار مفتخریم که قادر به انجام این کار حیاتی از مبارزه برای حقوق, کرامت و عدالت برای مردم مظلوم در سراسر جهان آغاز شده توسط ما بنیانگذار و صندلی جورج سوروس.”

دیگر 70 میلیون دلار شده است اختصاص داده شده برای “فوری تلاش برای پیشبرد نژادی عدالت است.”

پول اهدا خواهد شد برای کمک به دولت های محلی و سازمان به دنبال افزایش محلی تخصص در شناخت و هدایت بودجه شهرداری به عنوان شهرستانها “reimagine امنیت عمومی” و حرکت “فراتر از فرهنگ جرم و حبس” با توجه به پایه و اساس.

علاوه بر این بنیاد است که ایجاد فرصت برای دانش آموزان برای ثبت نام در دوره های کارآموزی و فرصت های مطالعاتی است که تمرکز بر نژادی و عدالت و دموکراسی و سازماندهی و نظارت.

“این زمان به صورت فوری و اقدام جسورانه به آدرس نژادی و بی عدالتی در امریکا” الکساندر سوروس جورج سوروس و معاون رئیس Open Society Foundations در بیانیه ای گفت:. “این سرمایه گذاری ها را توانمند سازی ثابت رهبران در جامعه به reimagine پلیس, پایان, جرم زندانی کردن و از بین بردن موانع به فرصت شده است که منبع بی عدالتی برای بیش از حد طولانی است.”

نیز وجود خواهد داشت پول صرف شده برای کمک به نگه داشتن انتخابات سالم و امن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و برای کمک به مبارزه با سرکوب رای دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im