سوروس’ $2M کمک می کند تا بلند دادستان که کاهش یافته است Smollett اتهامات

ایلینوی دادستان که دفتر کاهش یافته و به اتهام جنایت علیه بازیگر Jussie Smollett پس از صحنه های جرم و جنایت نفرت برنده دموکراتیک اولیه, کمک 2 میلیون دلار کمک مالی از لیبرال جورج سوروس میلیاردر, The Washington Free Beacon گزارش روز شنبه.

Cook County دولت وکیل کیم فوکس شکست رقیب دیگر در اولیه با 50.2 درصد آرا خواهد شد و به شدت مورد علاقه به ضرب و شتم جمهوری خواه پاتریک اوبراین در ماه نوامبر انتخابات در محکم دموکراتیک شهرستان است.

در علاوه بر این به سوروس دیگر لیبرال اهدا کنندگان و گروه ها نیز حمایت فوکس با وجود ملی انتقاد به او را برای دست زدن به Smollett مورد.

این بازیگر سال گذشته ادعا کرد یک جفت از مردان نقاب دار حمله او در شیکاگو-قتل نژادپرستانه و ضد همجنس تهمت به او در حالی که اعلام شهر “MAGA کشور است.”

اما تحقیقات پلیس نشان داد Smollett استخدام دو نفر به این حمله منجر به 16 به اتهام جنایت علیه او را برای رفتار آشوبگرانه با توجه به چراغ.

در بحث حرکت فوکس را کاهش اتهامات پس از او بحث شده در این مورد با یکی از Smollet بستگان به درخواست میشل اوباما رئیس سابق کارکنان.

ویژه دادستان بود و بعد از آن اختصاص به مورد در مرداد ماه و یک هیئت منصفه بازگشت شش-تعداد کیفرخواست شارژ بازیگر با ساخت کاذب به گزارش پلیس در ماه گذشته.

فوکس مخالفان در اولیه سعی در استفاده از این امر در برابر او با متهم ساختن دولت وکیل از علاقه سیاسی به خوبی متصل شده در این مورد.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر