توسان — مقامات بهداشت در مکزیک ایالت سونورا در سراسر مرز از آریزونا گزارش بیش از آخر هفته دولت اول مرگ و میر از COVID-19 گیر دیابتی زن که فوت هفته گذشته در شهر مرزی نگلس.

این زن 29 ساله که زندگی در نزدیکی شهرستان مگدلنا درگذشت, مارس 30 در Nogales, Sonora. اما مقامات فدرال مکزیک برای امنیت اجتماعی برنامه نمی اطلاع مقامات بهداشتی دولت تا شنبه.

“این بود یکی از موارد که قبلا تایید شده گفت:” انریکه Clausen این Sonora وزیر بهداشت.

به تاریخ Sonora گزارش شده 33 موارد مثبت COVID-19 و یک مرگ. که به مراتب کمتر از حدود 2500 موارد و 65 مرگ و میر گزارش شده در آریزونا که از صبح روز دوشنبه.

این زن که فوت در Sonora تا به حال هیچ سفر تاریخچه خارج از دولت است. او تا به حال شده است به تازگی مبتلا به دیابت تشخیص داده و شروع به نشان دادن علائم مارس 22 با توجه به Clausen.

در مارس 28, وضعیت او بدتر شده و او در بیمارستان بستری شد در یک کلینیک با مشکلات تنفسی است. درمانگاه های اجرا شده توسط مکزیک تامین اجتماعی که گزارش این وضعیت به عنوان یک مورد مشکوک به. آنها قادر بودند برای تایید به دولت در روز شنبه که او مرده بود از COVID-19.

“این مرگ باید خدمت دیگر به عنوان یک هشدار برای ما بلکه برای دیدن مرگ این زن به عنوان یک مثال از یک واقعیت است که می تواند اتفاق می افتد به هر یک از ما” Clausen گفت. “هیچ یک از ما مصون از این بیماری در آینده و ضربه زدن بر روی درب ما.”

در طی یک به روز رسانی یکشنبه, وزیر بهداشت گزارش چهار مورد جدید در دولت, بالا بردن آن در مجموع به 33. سه نفر از آنها تا به حال سفر به ایالات متحده آمریکا در دو هفته گذشته ،

سفر به آریزونا و ایالات متحده شده است یک منبع نگرانی برای مقامات بهداشتی دولت در Sonora. بسیاری از دولت 33 نفر درگیر افرادی که در حال صرف زمان در ایالات متحده و بعد از آن شروع به نشان دادن COVID-19 علائم.

نگران ساکنان مسدود اصلی عبور در Nogales, Sonora به تقاضا سختگیرانه تر نمایش های بهداشتی برای مسافران آینده به مکزیک از ایالات متحده روز بعد دولت مستقر سلامت کارکنان به گذرگاه های مرزی به صفحه نمایش مسافران است.

Sonora رژیم صهیونیستی است. کلودیا Pavlovich پیوست فرمانداران از دیگر مکزیک مرز متحده به تماس رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador به مرحله فدرال تلاش برای جلوگیری از ورود بیشتر COVID-19 موارد از آمریکا به مکزیک.

هر گونه اخبار راهنمایی و یا ایده در مورد آمریکا و مکزیک, مرز ؟ رسیدن به خبرنگار در rafael.carranza@arizonarepublic.com یا او را دنبال کنید در توییتر @RafaelCarranza.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im