سونورا, مکزیک تایید آن برای اولین بار coronavirus مورد یک مرد که تا به حال در سفر به آمریکا

توسان — مقامات بهداشت در مکزیک Sonora, آریزونا, همسایه به, شرق تایید دوشنبه اول خود را مثبت مورد جدید coronavirus یا COVID-19.

اعلام این خبر باعث فاز اول دولت, استراتژی دولت برای مقابله با آن وارد شده مورد که شامل بسته شدن مدارس و غیر ضروری کسب و کار و لغو اجتماعات بزرگ و حوادث.

در یک کنفرانس خبری در ارموسییو ٬ سونورا, دولت, سرمایه, Sonora, وزیر بهداشت انریکه Clausen اعلام کرد که بیمار 72 ساله نوازنده که تا به حال سفر به سه ایالت در ایالات متحده در هفته گذشته.

Clausen مرد گفت: تا به حال سفر به, آرکانزاس, ایلینوی و کالیفرنیا قبل از بازگشت به ارموسییو ٬ سونورا در مارس 11. دو روز بعد او نشان داد تا در یک داروخانه که در آن او در ابتدا مبتلا به ذات الریه.

شنبه شب گفت: خدمات اورژانس. مقامات بهداشتی دولت آزمایش او صبح روز بعد. در بعد از ظهر دوشنبه گذشته فقط 1 بعد از ظهر آزمون تایید شد به عنوان مثبت برای COVID-19, Clausen گفت.

“ما در حال کار به شدت به بررسی و تحقیق در همه فرصت ها, همه مخاطبین به فرد است که آزمایش مثبت,” او گفت:. “ما همچنان در حال کار برای شناسایی مراحل اولیه presumptive موارد به منظور جلوگیری از امکان گسترش است.”

در پاسخ به تایید اولین مورد Sonora رژیم صهیونیستی است. کلودیا Pavlovich اجرا فاز اول از یک استراتژی به نام “در خانه ماندن” است که تا حد زیادی مبتنی بر مفهوم اجتماعی فاصله. این شامل چندین اقدامات با هدف ممانعت از گسترش ویروس.

پنج-بخش استراتژی شامل این تعطیلی برای حداقل 30 روز آینده همه مدارس و دانشگاه ها در دولت شروع سهشنبه و غیر ضروری کسب و کار مانند ورزشگاه بارها و سینما.

دولت لغو تمام حوادث بزرگ و تجمعات اجازه می دهد تنها آنهایی که ضروری است با بیش از 10 نفر برای ادامه. آن است که درخواست مذهبی و گروه های جامعه به انجام همان.

Clausen گفت: همه غیر ضروری خدمات دولت حرکت خواهد کرد آنلاین و اضافه کرد که بیشتر اقدامات به احتمال زیاد به دنبال به خصوص اگر دولت تایید جامعه انتقال جدید کروناویروس.

“قلب استراتژی است که در خانه بماند,” او گفت:. “ما باید از این مزیت است که ما یاد گرفته ایم از اشتباهات و موفقیت از کشورهای دیگر است. موفق ترین استراتژی است که فقط, که همه شهروندان در خانه بماند.”

72 ساله که تست مثبت برای COVID-19 بستری در ارموسییو ٬ سونورا جدا شده و در شرایط با ثبات دولت, مقامات گفت. دولت بیمارستان مجهز برای مقابله با این وضعیت گفتند.

“ما باید در این مورد بسیار مسئول” Clausen گفت. “ما باید به انجام همه چیز را به عنوان آن را باید انجام شود بنابراین آن را نمی شود یک معامله بزرگ.”

دولت گفت: پروتکل های خود را برای مقابله با کروناویروس جدید در حال کار با وجود نگرانی که آن را تست نکنید مردم به اندازه کافی برای این ویروس یک نگرانی است که آمده است تا در سراسر مکزیک است.

تعداد موارد مثبت COVID-19 در مکزیک شروع به پریدن کرد بیش از آخر هفته از 12 روز جمعه تعدادی بسیاری از مردم مشکوک بود و خیلی کم به 53 مورد از بعد از ظهر دوشنبه با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

Sonora مقامات بهداشت گفت: آنها باید از این ظرفیت برای آزمون presumptive موارد اگر چه آنها نمی به روز رسانی چگونه بسیاری از مردم در کشور آزمایش شده اند تا کنون. آخرین رقم موجود از اوایل روز دوشنبه است فقط نه آزمون.

در مقایسه با ایالات متحده اولیه آزمون در Sonora و هر دولت دیگر در مکزیک فرستاده می شوند به Mexico City برای تایید.

خراردو Alvarez, سخنگوی دولت وزارت بهداشت گفت: Sonora انتظار بالقوه “ده ها موارد” از COVID-19 در مرحله اول موارد هستند که از کشورهای دیگر وارد شده و یا می گوید که در آن ویروس در حال حاضر.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای زنگ,” او گفت:.

Clausen گفت: Sonora مستقر پزشکی غرفه به دولت فرودگاه عمده در ارموسییو ٬ سونورا و اعزام اعضای هیات مرکزی ترمینال اتوبوس و به اصلی ترین گذرگاه های مرزی با آریزونا به صفحه ورودی وسایل نقلیه.

در روز سه شنبه Pavlovich خواهد شد دیدار با شهرداران از دولت 72 شهرداری به بحث در مورد هماهنگی تلاش ها برای مقابله با ویروس است.

هر گونه اخبار راهنمایی و یا ایده در مورد آمریکا و مکزیک, مرز ؟ رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @RafaelCarranza.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de