برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در آغوش ایمیل رای گیری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و این ادعا بدون شواهدی وجود دارد که در حال گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری را افزایش می دهد رای دهندگان تقلب. اما چند ایران با مقامات دولتی جعل جلوتر هستند برای انجام درست که تضعیف یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث در مورد چگونه انتخابات انجام می شود باید در میان شیوع کروناویروس.

در حالی که تهمت شکایت کرده است که رای گیری از طریق پست است “رسیده برای تقلب” دولت جمهوری مقامات در آیووا اوهایو و غرب ویرجینیا باید تمام اقدامات برای سهولت دسترسی به پست الکترونیکی-در برگه های رای, زیر, مقامات بهداشت و هشدارهای که رای گیری در فرد می تواند خطر انتقال ویروس مرگبار است. نبراسکا را جمهوری خواه و فرماندار خواست رای دهندگان به درخواست به صورت غیابی. فلوریدا اوباما رئیس می گوید این حزب ادامه خواهد داد برای اجرای قوی رای توسط برنامه ایمیل.

قطع ارتباط بین تهمت و جمهوری خواه مقامات دولتی نشان می دهد ناگهانی سخت به نوبه خود رئیس جمهور و ملی خود را متحدان سیاسی گرفته اند در این مسئله است. قبل از coronavirus ضربه های بسیاری را در ایران تا به حال گرم به پست الکترونیکی-در رای گیری موافقت خود که می توان آن را انجام بدون تقلب و حتی سیاسی خود را استفاده.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن خط سخت به نظر می رسد رانده شخصی خود سوء ظن و نگرانی در مورد خود و انتخاب مجدد چشم انداز. ایالت پست الکترونیکی-در رای گیری “کار نمی کند و برای جمهوری خواهان” او در توئیتر خود نوشت این هفته بدون توضیح.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات خود را جمهوری خواه متحدان در کشورهای در موقعیت بی دست و پا از تلاش برای دفاع از شیوه های خود را بدون انتقاد از رئیس جمهور. گفت: برخی از آنها موافقت با مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به عنوان اقدامات خود را به نظر می رسد نشان می دهد در غیر این صورت. دیگران پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از خط.

آن را “ناامید کننده که هر کسی در رهبری” باعث می شود تقلب ادعا گفت: کیم Wyman جمهوری خواه از ایالت واشنگتن است که تا به حال جهانی پست الکترونیکی رای گیری پس از سال 2010. “هنگامی که آن اتفاق می افتد عمومی از دست می دهد اعتماد به نفس در بنیادی ستون از سیستم ما است.”

Wyman بخشی از یک گروه دو حزبی انتخاباتی که صحبت می کرد به خبرنگاران گفت روز شنبه به فشار برای پول از کنگره برای مقابله با ویروس است.

در آیووا جمهوری خواه وزیر امور خارجه پل کله نه انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم اما گفت که کاشت “شک و تردید در مورد درستی از این فرایند به عنوان خطرناک به عنوان رای تقلب شده است.”

آیووا پستی درخواست به صورت غیابی به همه 2.1 میلیون ثبت نام رای دهندگان پیش از انتخابات ویژه در ماه جولای. Pate توصیف این حرکت به عنوان یک واکنش به “اورژانس” اضافه کرد: “شما نیاز به برخی از انعطاف پذیری.”

هیچ شواهدی از گسترده پست الکترونیکی رای گیری تقلب شده است. برجسته ترین های اخیر مورد تقلب رخ داده در کارولینای شمالی 9th کنگره منطقه در سال 2018 زمانی که یک مشاور استخدام اوباما نامزد در ارتباط بود به تلاش برای دستکاری در رای گیری غایب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را درخواست پست الکترونیکی رای گیری برای فلوریدا توافق اولیه در ماه گذشته و او رای دادند غایب در انتخابات قبلی است. هنوز هم این هفته گفت: “پست الکترونیکی در رای گیری وحشتناک است آن را فاسد” و کمیته ملی حزب جمهوری خواه نقل مکان کرد برای کمک به دولت احزاب بلوک گسترش حق رای دادن. تلاش شد قابل توجه ترین در ویسکانسین که در آن هزاران نفر از رای دهندگان مجبور به انتظار در صف های طولانی پس از توافق اکثریت در دولت و دادگاه عالی مانع دموکراتیک فرماندار اخرین تلاش برای به تاخیر انداختن انتخابات است.

اما هیچ اجماع در مورد تهمت است ،

در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine و وزیر امور خارجه فرانک لاروس هر دو حزب جمهوریخواه این هفته خواست دولت رای دهندگان به بازیگران برگه از طریق پست الکترونیکی در مارس 28 اولیه. مسابقه منتقل شد به تقریبا تمام ایمیل در ماه گذشته به عنوان ویروس شیوع بدتر شده است.

نبراسکا دولتی آیووا یک جمهوری خواه است و خواسته همه رای دهندگان به درخواست غیابی برای ماه آینده اولیه.

در غرب ویرجینیا رای دهندگان در حال دریافت برنامه های کاربردی به صورت الکترونیکی رای گیری برای دولت آینده اولیه. روز پنج شنبه دولت جمهوری خواه وزیر امور خارجه مک وارنر به خبرنگاران گفت که او موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن است که “رای گیری از طریق پست فقط باز می شود تا فرصت برای تقلب” اما گفت که به اعتقاد او دولت خود را است لازم پادمان.

در فلوریدا که در آن جمهوری خواهان را تحت سلطه پست الکترونیکی-در رای گیری امور خارجه ایران با رئیس جو Gruters همچنین توافق کردند با مغلوب ساختن پیشی جستن است که دولت نمی تواند به طور کامل رای از طریق پست. اما او افزود: “فلوریدا اوباما فشار خواهد شد رای-توسط-درخواست ایمیل و بازده در میان جمهوری خواهان.”

وندی وایزر ایالت از Brennan Center for Justice است که طرفداران برای گسترش پست الکترونیکی رای گیری وجود دارد گفت: تا به حال شده است توافق دو حزبی در انتخابات تغییرات مورد نیاز برای تنظیم به شیوع کروناویروس. اما او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات این هفته بودند “اضافه کردن حزبی سوخت به تصمیم گیری است که باید بدون brainers.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه ساخت بی اساس ادعای تقلب انتخابات. پس از او برنده انتخابات ریاست جمهوری 2016 در حالی که از دست دادن آرای مردمی او اصرار وجود دارد گسترده رای دهندگان تقلب. او راه اندازی یک کمیسیون برای بررسی, اما آن را منحل بدون پیدا کردن هر نمونه.

هر دولت برخی از نسخه های الکترونیکی, رای گیری, اما به طور گسترده ای متفاوت قوانین. آنها طیف وسیعی از سیستم های مانند کسانی که مورد استفاده در یوتا واشنگتن و کلرادو که در آن همه رای دهندگان به طور خودکار ارسال برگه های رای به ویسکانسین که در آن شاهد امضای مورد نیاز است برای رای دهندگان برای بازگشت غایب رای گیری. در حدود یک سوم از کشورهای رای دهندگان نیاز به یک دولت-تحریم بهانه ای برای درخواست خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری به نظر می رسد آمده است از اعتقاد به این که عمل مزایای دموکرات. او در توئیتر خود نوشت که “جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به دولت گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری. دموکرات ها در حال تقاضاهای مصرانه برای آن است.”

در واقع جمهوریخواهان در فلوریدا و کشورهای دیگر را با استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای به سطح شیب دار تا مشارکت خود را در میان رای دهندگان به خصوص مسن تر و روستایی رای دهندگان. روز چهارشنبه تهمت سعی در تنظیم استدلال خود را با گفتن این که پست الکترونیکی رای گیری شد و مشروع برای جمهوریخواهان متمایل به گروه هایی مانند مردم بیش از سن 65 یا اعضای نظامی اما نباید به طور گسترده در دسترس است. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “100% پست الکترونیکی-در رای گیری” بود و در معرض سوء استفاده و نباید اجازه داده شود.

در یوتا تهمت شکایت گیج Justin Lee دولت انتخابات مدیر. تنها تقلب دولت می یابد پراکنده هستند نمونه ای از یک همسر امضای دیگر. سیستم پست الکترونیکی نمی صدمه دیده جمهوریخواهان در همه.

“مردم در حال تبدیل 90 درصد در حال استفاده از آن بسیار قرمز دولت” لی گفت. “من نمی بینیم و هیچ مشکلی برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de