جان Fabricius چپ زندان در سال 2018 با یک ساز و برگ و 250 دلار به نام خود.

او می خواهم کار کرده و تقریبا تمام 15 سال او شده است می خواهم زندانی اما او می خواهم تلاش برای قرار دادن دور هر چیزی فراتر از به اصطلاح “دروازه هزینه” کار زندانیان صرفه جویی در پول در جیب خود را هنگامی که منتشر شد.

“وقتی که من بیرون آمد من یک جایی برای زندگی” گفت: در حال حاضر 51 ساله Fabricius, که با این نسخهها کار در پشتیبانی فنی. “من بلافاصله مجبور به پرداخت برای مسکن, خرید لباس, خرید مواد غذایی. دریافت مجوز و یا یک اتوبوس منتقل می کند. اگر نه برای مهربانی یک زن و شوهر از دوستان من که تا به حال شده است از طریق وزارت اصلاحات وجود دارد یک شانس در جهنم من آن را ساخته ام.”

جو واتسون نیز کار می کرد بیشتر از 10 سال است در زندان به سر برد. اما زمانی که او از زندان آزاد شد در سال 2017, او در سمت چپ با حدود 8,500 در بانک.

پس انداز به او اجازه داوطلب برای دوستان آمریکایی خدمات کمیته آریزونا برای سه ماه که منجر به یک کار ارائه دهد. واتسون 48 شده به سازمان ارتباطات مدیر.

“(که پول) به من بسیار مفید کوسن در حالی که من جستجو برای یک کار,” او گفت:. “همین دلیل است که من موفق بود.”

تفاوت عمده با توجه به هر دو مردان: در حالی که در زندان واتسون یک کار فروش تبلیغات برای جانبازان است که اجازه داده او را به کسب درآمد $3 یک ساعت به علاوه پاداش. Fabricius بود groundskeeping انبار و اداری مشاغل که بین پرداخت $0.40 و $0.80 یک ساعت.

“که (فرصت های شغلی) فقط تام و کامل شانس” واتسون گفت. “وجود دارد و مردمی دیگر در داخل کار واقعا سخت کار در آشپزخانه کار برای حفظ تفریح و سرگرمی تجهیزات … و آنها در حال ساخت 20 و 30 و 40 سنت در ساعت است.”

تشکر. کیرستن انگل D-توسان, می خواهد برای از بین بردن برخی از این شکاف ها با خانه بیل 2556 که ایجاد حداقل دستمزد از 3 دلار در هر ساعت برای زندانیان که کار شغل از طریق آریزونا تادیبی صنایع. او همچنین می خواهد به مطمئن شوید که کسانی که در محیط کار امن هستند: یکی دیگر از پیشنهاد, خانه, لایحه 2552 را ایجاد گزارش مورد نیاز برای جراحات توسط زندانیان در حالی که در این کار است.

“زندان حداقل دستمزد ایده واقعا از من شوک در یادگیری چگونه پرداخت ضعیف این زندانیان برای کار است که آنها را” انگل گفت. “بله این زندانیان است. بدون آنها نمی پرداخت برای مسکن. اما این مردم هستند که در حال ارائه آنچه بدیهی است که ارزشمند است.”

دولت باید خواهید زندانیان “به خودکفایی و ببینید ارزش کار” انگل گفت: بنابراین “ما باید یک سیستم که در آن آنها مشتق واقعا تقریبا هیچ ارزش مالی از کار — من فکر می کنم این شکست هدف از داشتن این فرصت برای آنها است.”

یک سخنگوی وزارت اصلاحات توانبخشی و هنگام ورود دوباره گفت: آژانس نمی تواند اظهار نظر در انتظار قانون.

هزاران نفر از کارکنان اطلاعات

نزدیک به 2000 نفر از زندانیان نگه داشتن شغل نظارت آریزونا تادیبی صنایع هر روز کمک به فروش و امور مالی پشتیبانی می کند. حدود 750 کار در دفاتر اداری یا مغازه ها در سراسر کشور تولید پلاک پخته محصولات اهل بیت پوشاک و منسوجات در میان موارد دیگر.

شروع پرداخت برای کسانی که شغل محدوده از $0.10 دلار 0.23 یک ساعت با توجه به اصلاحات بخش.

دیگر زندانیان نگه داشتن شغل با خصوصی قرارداد کار همکاران در ساخت و ساز و کشاورزی و مدیریت زباله های فلزی ساخت و تماس با مرکز صنایع. کسانی که شغل شروع در $3 ساعت است.

یک گزارش خبری در مورد آسیب های زندانیان پایدار در حالی که کار برای یکی از کسانی که در نهادهای خصوصی Hickman مزارع موجب گزارش-الزامات لایحه انگل گفت.

“دولت نمی باید یک رکورد از آنها به دلیل وجود دارد هیچ مورد نیاز برای کارفرما به گزارش صدمات آن” او گفت:. “به نظر می رسد مانند ما باید بدانند که (زندانیان) مجروح و یا حتی بدتر, مرگ, به عنوان یک نتیجه از محل حادثه است.”

اصلاحات سخنگوی لایحه Lamoreaux گفت که “اهل بیت کار برنامه های کار برای جلوگیری از صدمات در کار با روش های ایمنی کار و آموزش و به طور منظم نظارت خاص به نوع کار” اما “آسیب رخ می دهد با وجود این اقدامات فقط در محل های کار که استخدام زندانیان”

“اگر اتفاق می افتد که کارکنان را فورا به ارائه کمک های اولیه درمان در محل و در صورت لزوم ترتیب حمل و نقل بیمار به مناسب بهداشت و درمان امکانات اضافی برای ارزیابی و درمان” Lamoreaux گفت.

چند قبلا زندانی افراد مصاحبه شده توسط Arizona Republic گزارش شاهد صدمات در محل کار از دست داده و انگشتان دست به سر و تروما است.

اگر آنها توافق وجود دارد باید یک سیستم برای گزارش آسیب به دولت آنها نیز گفت: کارگران می تواند مردد به می گویند که آنها نیاز به توجه پزشکی, چرا که آنها می دانند که وجود دارد لیست انتظار برای موقعیت خود را.

“شما واقعا نمی خواهید به از دست دادن شغل خود گفت: J. C. Almanza که مشغول به کار به عنوان یک دبستان کوک برای حدود دو سال در داگلاس زندان و ساخته شده $0.12 یک ساعت. او گفت که به ویژه درست است اگر یک کار همراه با مزایایی مانند دریافت جدیدتر لباس اگر شما در یک اتاق رختشویی یا اضافی مواد غذایی در آشپزخانه است.

“همه (کسانی که) همه چیز در آن وجود دارد معنی بسیار” Almanza گفت.

‘گران حتی به قلم مو دندان های خود را’

درآمد برای زندانیان در پایان پایین تر از مقیاس پرداخت هزینه رفتن به سرعت است. اگر آنها مدیون استرداد و یا حمایت از کودک که حدود یک سوم بالای هر چک زندانیان سابق گفت. سپس آنها نیاز به قرار دادن $250 دور “دروازه هزینه.”

زندانیان سابق در مصاحبه با روزنامه جمهوری پشتیبانی مورد نیاز آن, اما آنها باید یک مشکل با یک سیاست است که نیاز به زندانیان که کسب و حفظ حداقل 8 دلار بیش از 30 سال به پرداخت هزینه برای خود تمبر و محصولات بهداشتی و همچنین برخی از هزینه های درمانی است.

“شما نمی توانید صابون برای شما ارائه شده شما نمی توانید مواد شوینده برای شما ارائه شده شما نمی توانید خمیر دندان و یا شامپو یا دئودورانت و یا هر یک از چیزهای که” واتسون گفت. “شما را مجبور به خرید تمام کسانی که همه چیز را در خود.

“اگر شما نمی, شما در حال انجام آنچه شما می توانید به داد و ستد کالا با مردمی دیگر. شما پاک و مردمی دیگر’ تختخواب و یا شما را تمیز همراه خود را و آنها را به شما بدهد شاید برخی از شامپو و یا یک بسته از رامش و یا چیزی شبیه به آن است,” او گفت:. “اما مبادله کالا تخلف است, بنابراین شما می تواند منظم برای دادوستد برای پوشش شکاف.”

Fabricius که تبدیل به یک آواز مدافع عدالت و اصلاحات پس از آزادی او گفت که از بخش خصوصی محصولات بهداشتی آن را تبدیل به “نمایی گران تر حتی به قلم مو دندان های خود را در وجود دارد.”

Almanza نیز گفت: او را صرف بیشتر از درآمد خود را در بهداشت و معنی او اغلب نمی توان تماس های تلفنی.

زنان زندانی در پریویل زندان مواجه شده اند همان معمای.

قبل از وزارت اصلاحات تغییر سیاست خود در سال 2018 زنانی که مورد نیاز تامپون و یا بیش از 12 پد تا به حال به آنها پرداخت. در آن زمان 20-تعداد جعبه Playtex فوق العاده آرام سرش تامپون هزینه $3.99 در پریویل زنان, زندان, هنر, در حالی که پایه پرداخت شروع در $0.15 یک ساعت.

پس انداز چیزی است که هر دو طرف می توانید پشت

انگل اذعان کرد که صورتحساب خود بودند بعید به پیشرفت در یک جمهوری خواه کنترل مجلس این سال است.

تا کنون نه دریافت کرده شنوایی.

“چند عضو در سراسر راهرو زمانی که من به آنها گفته ام که زندانیان — حتی زمانی که آنها در حال کار در کنار دیگر کارکنان در این محل — اگر آنها مجروح خود را آسیب گزارش شده است که به دولت آنها شگفت زده شدند که اطلاعات,” او گفت:.

“اما (تا آنجا که عملیات پرداخت) من را دیده اند هر علاقه واقعا به دنبال به وزارت اصلاحات و آنچه که ما می توانید انجام دهید وجود دارد.”

هنوز هم او و دیگران ابراز امیدواری کرد که محافظه کاران مالی می تواند شاید تحت تأثیر در آینده با پتانسیل صرفه جویی در هزینه. Rep. والت Blackman, R-Snowflake, در حال حاضر تحت فشار قرار دادند برای اصلاحات دیگر که ذخیره زندان ایالتی سیستم پول است.

آریزونا است چهارم-بالاترین حبس رای در کشور و هزینه آن حدود 25000 $در سال برای خانه یک زندانی. کاهش تکرار جرم سال و حتی 5 درصد می تواند مالی قابل توجهی اثر است.

“حقیقت این است که 90-95 ٪ از همه در زندان در حال رفتن به خانه آمده یک روز” واتسون گفت. “و اگر شما چیزی در بانک آینده نتیجه گیری منطقی است و نه لزوما که شما در حال رفتن بلافاصله پس از ارتکاب جرم. اما مردم قطعا رفتن به در یک موقعیت آسیب پذیری و آنها در حال رفتن به رفتن را از طریق هر آنچه که خود باعث افسردگی و اضطراب یا بازگشت به اختلال مصرف مواد.

“آن که در آن نقطه که ما wiling به انجام هر کاری از یاس و نومیدی برای زنده ماندن و می تواند تا پایان در زندان,” او گفت:. “اگر ما سرمایه گذاری $3 تا 4 دلار در ساعت برای هر کار مردمی انجام می دهند در داخل فکر می کنم از همه راه ما قطع می تواند آن لحظات ناامیدی.”

رسیدن به خبرنگاران در Lauren.Castle@gannett.com و maria.polletta@arizonarepublic.com. آنها را دنبال کنید توییتر: @Lauren_Castle و @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im